Ladislav Gubala
01.06.15,12:33
Čaute, s kámošmi máme taký menší projekt kde chceme vyčistiť jeden lesík nedealeko nášho sídliska a kedže chceme aby to vyčistenie aj pretrvalo chceme tam osadiť nejakú lavičku a informačné tabulky. Ale na to aby sme to mohli spravit, sa potrebujeme spojit s majitelom pozemku či vlastne môžeme niečo take spraviť... Potrebujem teda pomocť nájsť majitela pozemku ktorý je zakruzkovaný na mape (na prilozenom obrázu) skúšal som už kadeako to hladať na kapor.sk ale asi ma ta mapa nemá rada :D vopred ďakujem :)

Ups sry toto ma teda vôbec nenapadlo ....je to Banská Bystrica a na obrazku je sídlisko Sásova.
kn-alka
01.06.15,10:35
no pekná mapka, a to si mám ešte aj cez google zisťovať, aké mesto to vlastne je?
marjankaj
01.06.15,10:43
No predsa Banská Bystrica.
marjankaj
01.06.15,10:43
A mne by si nechcel vyčistiť a skrášliť pozemok?
Letko
01.06.15,10:55
www.katasterportal.sk
Ladislav Gubala
01.06.15,10:56
nuž ak by to bolo ako tu ze je to prístupne aj pre iných ludí a je to les kde by sme mohli chodiť na opekačky tak by som nemal problem.... :D niečo za niečo ;)
marjankaj
01.06.15,10:57
Čo tak niekde pri rieke Morava?
Ladislav Gubala
01.06.15,10:59
a čo nemaš ruky ? :D šak to sprav ako my .....kazdy donesie 2 zemiaky 1 cibulu nejaky kusok mesa spravime guláš a pritom budeme čistiť ten lesik...stači len namotat pár kámošov ;)
Terezia13
01.06.15,11:06
na obecnom - mestskom úrade majú mapy "C" aj "E" v nich sa parcela ľahko nájde, problém bude, ak je tam viac vlastníkov, okrem toho pred akýmkoľvek zásahom - úpravou, bude potrebné presne cez geodeta pozemok zamerať, vybaviť potrebné povolenia na napr. drobnú stavbu a pod.
Chobot
01.06.15,11:20
Označil si príliš veľkú oblasť, len v tom tvojom "kruhu" sú desiatky parciel. Treba si podľa katastrálnej mapy nájsť konkrétnu parcelu a podľa toho zistiť vlastníka.

Inak veľa parciel z tej tvoje obasti patrí nejakej firme ACRUX a Petrovi Hagarovi.

Pozri si priložené obrázky, sú to výrezy z katastrálnej mapy parciel typu C a taktiež z územného operátu parciel typu E.

A priložil som ti aj ten LV, možno tú vašu parcelu, kde chodíte opekať tam nájdeš.

Ono to vyzerá tak, že sa tam chystá nejaká hromadná výstavba. Takže možno o ten váš les čoskoro prídete.
marjankaj
01.06.15,23:02
No načo, keď ty si taký ochotný makať na cudzom :---
A je ti jedno aj to, či ide o Grónsko alebo Madagaskar:D