DebbieKaster
01.06.15,20:40
Chcela by som sa vás opýtať či by ste mi niekto vedeli nejako poradiť ... Rada sa venujem hudbe a aj jej počúvaniu a chcela by som robiť lyrcis videá .. už som aj nejaké urobila ale chcela by som vyskúšať Karaoke...či by sa tu nenašiel niekto kto vie ako vymazať hlas z piesne cez aký program :) Alebo ak mám nejaký videoklip a chcela by som z toho len zvuk ... (aj spevákov hlas) proste všetko ale nie klip len tu mp3 pieseň... Dá sa to cez niečo spraviť? Díky ... :)
misoft
01.06.15,19:00
Už viackrát sa to tu spomínalo.
Pokiaľ je pieseň so spevom napr. v mp3 - NEDÁ sa to! Bolo by to jedine možné, ak by to bola viacstopová nahrávka, vtedy sa stopa so spevom oddelí. Ale to sú štúdiové nahrávky.
Ale na vymazanie spevu z piesne žiadny program neexistuje! Jedine filtrácia frekvencie, ale tým utrpí i hudobná zložka.
Chobot
01.06.15,20:14
Ja neviem, či si z nás robíš srandu a raz za mesiac sa registruješ, aby si dala rovnakú otázku alebo to myslíš vážne. Ak sa venuješ hudbe, tak takúto stupídnu otázku by si nezadrela. Vyhľadaj si staršie témy. bolo to nie len na porade, ale aj na mnohých fórach diskutované, napr.:

http://www.porada.sk/t265842-hladam-jednu-aplikaciu.html

Vybrať z videoklipu iba pesničku vo formáte mp3 je ľahké, na to existuje kopec programov, veľa z nich je aj free.

Ja napr. používam Total video converter.
DebbieKaster
04.06.15,14:16
Dakujem nie nerobím si srandu som tu úplne nová ... Nevedela som že je tu niečo už na tento štýl a dakujem :)
DebbieKaster
04.06.15,14:17
Aha Ďakujem asi ostanem len pri stiahnutí nejakého mp3 z Ulož to a urobím lyrcis :) Dakujem :)
Chobot
04.06.15,15:44
OK, máš tam odkaz na tú tému, tam som o tom písal viac.