jasterica13
02.06.15,15:54
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ako je to s planovanim pracovnych zmien pri praci zdravotneho asistetna na 2-zmennej prevadzke, kde jedna zmena trva 12 hodin.

Moze zamestnanec pracovat pocas tyzdna takto:
Ne - nocna zmena
Po - volno (po nocnej zmeny)
Ut - denna zmena
St - volno
Št - denna zmena
Pia - nocna zmena
So - volno (po nocnej zmene)

Zaroven sa chcem opytat, nakolko v zakonniku prace je spominany nepretrzity odpocinok, ktory ma pripadat na nedelu, ako to presne je.

Vopred dakujem
ivka70
02.06.15,14:00
Nepretrzity odpocinok v tyzdni je mozne presunut aj na iny den ako vikend, pozri si

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2015-a.html#93

§ 93
Nepretržitý odpočinok v týždni

(1) Zamestnávateľ je povinný rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku, ktoré musia pripadať na sobotu a nedeľu alebo na nedeľu a pondelok.

(2) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas zamestnanca staršieho ako 18 rokov podľa odseku 1, poskytnú sa dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku v týždni v iných dňoch týždňa.

(3) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 a 2, zamestnávateľ môže zamestnancovi, ktorý je starší ako 18 rokov, po dohode so zástupcami zamestnancov alebo, ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň najmenej 24 hodín nepretržitého odpočinku, ktorý by mal pripadnúť na nedeľu s tým, že zamestnávateľ je povinný dodatočne poskytnúť zamestnancovi náhradný nepretržitý odpočinok v týždni do ôsmich mesiacov odo dňa, keď mal byť poskytnutý nepretržitý odpočinok v týždni.

(4) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 až 3, zamestnávateľ môže zamestnancovi, staršiemu ako 18 rokov, po dohode so zástupcami zamestnancov alebo, ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň najmenej 35 hodín nepretržitého odpočinku, ktorý pripadne na nedeľu a na časť dňa predchádzajúceho nedeli alebo na časť dňa nasledujúceho po nedeli.

(5) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 až 3, zamestnávateľ môže zamestnancovi staršiemu ako 18 rokov po dohode so zástupcami zamestnancov, alebo ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za dva týždne najmenej 24 hodín nepretržitého odpočinku v týždni, ktorý by mal pripadnúť na nedeľu s tým, že zamestnávateľ je povinný dodatočne poskytnúť zamestnancovi náhradný nepretržitý odpočinok v týždni do štyroch mesiacov odo dňa, keď mal byť poskytnutý nepretržitý odpočinok v týždni.
ivka70
02.06.15,14:01
Aky je jeho tyzdenny pracovny cas?
40 hodin? Lebo toto je 48 hodin tyzdenne, ak kazdy tyzden by mal vyzerat takto. Takto nemoze vyzerat kazdy tyzden jeho prace ...
jasterica13
02.06.15,14:04
Ivka, dakujem za odpoved, zakonnik prace som si presla, ale zial, nerozumiem vsetkomu a neviem to pouzit pri posudeni konkretnej situacie :-(
jasterica13
02.06.15,14:08
nie, kazdy tyzden takto nevyzera, mesacne sa zmesti do 170 hodin, ide mi skor o to, ze to takto moze byt, lebo uz x-mesiacov sa trapime s podobnymi zmenami, ktore su dost narocne, povodne boli zmeny denna, nocna a dva dni volno a takto sa to tocilo, chcela som len vediet ci to takto moze byt....