Zona
03.06.15,10:46
Pozrite si moju skúsenosť na nasledujúcom odkaze :-(
Problémy s HEJ.sk sú pri reklamácii, pokiaľ platíte a kupujete je všetko ok, ako náhle treba niečo reklamovať je to smola, odpinkajú vás „veľkorysým“ odškodnením ktoré nie je ani 10% ceny zo zakúpeného nefuhkčného spotrebiča. Treba to hnať až na súd a to je zdĺhavé a veľa zákazníkov to vzdá. Presne to zneužívajú. Pozrite si nehorázne výhovorky a argumenty HEJ.sk
http://videoarchiv.markiza.sk/video/reflex/cele-epizody/30455_reflex
Mária Mojžišová
03.06.15,09:22
Pozrite si moju skúsenosť na nasledujúcom odkaze :-(
Problémy s HEJ.sk sú pri reklamácii, pokiaľ platíte a kupujete je všetko ok, ako náhle treba niečo reklamovať je to smola, odpinkajú vás „veľkorysým“ odškodnením ktoré nie je ani 10% ceny zo zakúpeného nefuhkčného spotrebiča. Treba to hnať až na súd a to je zdĺhavé a veľa zákazníkov to vzdá. Presne to zneužívajú. Pozrite si nehorázne výhovorky a argumenty HEJ.sk
http://videoarchiv.markiza.sk/video/reflex/cele-epizody/30455_reflex

Zlú skúsenosť máme aj my. Objednali sme si pred dvomi rokmi na dobierku rýchlo kanvicu na čaj. Po rozbalení bola v nej ešte voda, niekto ju musel vrátiť a oni ju poslali nám. Po zapnutí svietila kontrolka na odvápnenie. Odvápniť sa však nedala, nakoľko táto funkcia nefungovala . Vrátili sme ju s tým, že odstupujeme od kúpnej zmluvy a žiadame vrátiť peniaze. Oni ju akože opravili a znova nám ju poslali. Manžel zásielku omylom prevzal.
Takže kanvice sme sa nezbavili, je pokazená,funkcia odvápnenie nefunguje, odvápniť sa nedá a ani sťažnosť na ŠOI nepomohla.Odpísali nám, že vraj odstúpiť od zmluvy nemôžeme, nakoľko sme kanvicu kúpili na firmu. Takže internetovému obchodu HEJ. sk neveríme a už nikdy viac by sme si nič od nich nekúpili.
arizona
03.06.15,10:13
Ja som pred nedavnom mala s nimi tiez mensi problem.
Kupovala som spotrebice do domacnosti a 3 velke balenie granul. Objednavka za necelych 400 eur.
A hoci mali nejaku akciu,preprava zdarma,tak ma prekvapila suma za dodanie 15 eur. Bez odklinkutia tej sumy mi neslo dokoncit objednavku,tak som potvrdila. Hned som ich kontaktovala,suma sa mi zdala vysoka. Ich odpoved bola, ze nakolko mam "tazku objednavku",musia to poslat akurat po tej jedinej prepr.spolocnosti a oni maju take taxy.
Argumentovala som tym, ze mozu objednavku rozdelit na dve casti,tym padom by vaha kazdej objednavky bola v norme a mohli mi dat slubenu prepravu zdarma,ako avizovali.
Ich odpoved bola, ze sa to neda :-O

Nastastie sme sa aspon dohodli na stornovani objednavky, takze som si objednala inde,kde mi tovar dopravili za 2,90 €.

Objednavam si casto velke balenia granul a konzerv pre zvierata,chapem, ze su to tazke veci. Ale zaplatit za dopravu 15 eur! , s tym som sa zatial nestretla.
fredericenko
11.10.15,17:48
Hmmm, zaujímavé. Ja cez hej.sk kupujem už veľmi dlho a zatiaľ som nemal žiadnu negatívnu skúsenosť. Pri nákupe som dokonca aj využil zľavové kupóny, ktoré som našiel na internete. Ajkeď pravda že dovoz je trošku drahší, za tú kvalitu to stálo. Ja nemám dôvod prečo cez hej.sk nekupovať a dosť ma aj zarazilo keď som toto uvidel že čo sa stalo. Dúfam že sa nič také už nestane