Janak
24.05.06,08:20
Rada by som sa poradila.Chcem si dat na Fábiu do zadu reklamu.Ja chcem aby tam bolo logo firmy, texty: vedenie účtovníctva a semináre,a este webova stranka. Manzel tvrdi ze staci len webovu stránku Co si myslite, ktora reklama viac oslovi?
Dakujem
Janak
24.05.06,06:23
Rada by som sa poradila.Chcem si dat na Fábiu do zadu reklamu.Ja chcem aby tam bolo logo firmy, texty: vedenie účtovníctva a semináre,a este webova stranka. Manzel tvrdi ze staci len webovu stránku Co si myslite, ktora reklama viac oslovi?
Dakujem
nikto mi nevie poradit? prosim ?????
Chobot
24.05.06,06:41
Rada by som sa poradila.Chcem si dat na Fábiu do zadu reklamu.Ja chcem aby tam bolo logo firmy, texty: vedenie účtovníctva a semináre,a este webova stranka. Manzel tvrdi ze staci len webovu stránku Co si myslite, ktora reklama viac oslovi?
Dakujem

Síce je to úplne zle zaradené, ale moderátor to snáď presunie, kam to patrí.

Ak z tej WEB adresy jasne vyplýva predmet činnosti firmy, tak netreba dávať osobitne ešte aj logo a text (napr. www.uctovnictvoprevas.sk (http://www.uctovnictvoprevas.sk)).

Ak máš však adresu stránky absolútne nesúvisiacu s predmetom činosti, lepšie je tenpredmet činnosti napísať. Logo je v takejto reklame bezpredmetné. Ja by som doporučoval WEB adresu jednoduchú, aby si to niekto mohol ľahko zapamätať. Okoloidúci vidí tú reklamu len pár sekúnd a kým vytiahne pero, aby si to zapísal, mohol by ju zabudnúť
tzajicova
05.06.06,07:52
Zaujímalo by ma, či z toho, že si živnostník dá na svoje auto reklamu
o svojej činnosti, napr. web stránku a telefónne číslo, či mu z toho vyplývajú aj nejaké povinnosti, napr. nahlásiť to niekde a pod. Ďakujem za odpoveď tomu, kto sa ozve.:)
Chobot
05.06.06,08:11
Zaujímalo by ma, či z toho, že si živnostník dá na svoje auto reklamu
o svojej činnosti, napr. web stránku a telefónne číslo, či mu z toho vyplývajú aj nejaké povinnosti, napr. nahlásiť to niekde a pod. Ďakujem za odpoveď tomu, kto sa ozve.:)

Pokiaľ tým nepodporuješ terorizmus, rasovú neznášanlivosť alebo neporušuješ zákon o ochrane osobných údajov (uvádzaš len svoje osobné údaje), tak myslím, že si na auto môžeš nalepiť akékoľvek informácie o svojej firme bez toho, aby si si od niekoho pýtala povolenie alebo to niekam nahlasovala. Ešte to umiestnenie reklamy nesmie byť v rozpore so zákonom o premávke na cest. komunikáciách: napr. nesmú byť tie fólie na čelnom a predných bočných sklách, ak to bude nejaká tabuľa, tak musí byť dodržaný určitý rozmer (výška, resp. presahovanie šírky alebo dĺžky vozidla).
Bobos
24.06.06,14:41
Ja postupujem pri polepe aut nasledovne.Použijem logo, telefón, www stránky, stručný popis...
Postupne budem rozsah reklami zužovať. Výsledok rastu firmy by mal byť taký, že nakoniec musí stačiť ako reklamný polep len logo firmy.
pasians
22.07.06,07:00
Auto ako pohybujuci sa ako outdoorove medium oplati len ak ide takou desiatkou :D .

Ale vazne. Citanie ako proces vyzaduje sucinnost oboch hemisfer, nejaky cas to potrva. Merna jednotka citania je fixacia - cca 7 znakov - cize tolko naraz ocami odfotime a mozgom pochopime. Dalsie determinanty su zrozumitelnost, znamost textu, prip. ci je v cudzom jazyku... U jednotlivcov sa samozrejme dlzka tohoto vnemu lisi, mozeme hovorit o cca menej nez jednej sekunde.

Ak mas domenu www.fatvntyb.sk (http://www.fatvntyb.sk), pripadne www.najlepsiauctovnickafirmanaslovensku.sk (http://www.najlepsiauctovnickafirmanaslovensku.sk) odporucam kupit novu.

Osobne by som volil minimum textu - jednoslovna domena, bez www, cize v tvare napr. uctovnik.sk - ta je uz ale urcite booknuta + dodrziavat rychlosti :)

Vela zdaru
STRELEC
22.07.06,07:11
[quote=pasians]Auto ako ........... na mňa moc zložité (Ty nehovoriť jazykom môjho kmeňa :D
Osobne by som volil minimum textu - jednoslovna domena....+ veľmi stručne vystihnutá činnosť.
P.S. Auto niekedy aj parkuje, niekedy dodržiava rýchlosť:D
fizzy
22.07.06,13:16
Tiez si pripravujem navrhy reklamy na zadne okno Fabie ;)
Ja uvazujem o logu, web stranku a 2 tel. cislach (orange,t-mobile)
that´s all ;)
roten
06.08.06,23:30
Tiez si pripravujem navrhy reklamy na zadne okno Fabie ;)
Ja uvazujem o logu, web stranku a 2 tel. cislach (orange,t-mobile)
that´s all ;)

:confused: Policajt ta pri kontrole moze vyzvat aby si odstranil z okien vsetko co moze vodicovi branit vo vyhlade z vozidla, ak to nie je mozne odstranit na mieste, odoberie ti technicky preukaz na dobu kym to nebude odstranene...
penaone
23.08.06,07:28
urcite by som dal len webku
Leila2006
24.08.06,13:41
Len webku, ale vystihujúcu činnosť!