alušik
25.05.06,08:43
Prosím Vás, viete mi niekto pomôcť. Naozaj neviem, čo sa deje. keď chcem pozrieť príspevky na PoradaBlog väčšinou poslednú podstránku, prípadne na ne odpovedať, tak mi to zahlási:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_postbit.php(251) : eval()'d code on line 136

Unable to add cookies, header already sent.
alušik
25.05.06,08:04
To sa nenájde nikto, čo by mi poradil? Robí mi to v téme Zdravotné poistenie - najčastejšie otázky k RZ, študenti a dôchodcovia.
Nemôžem si pozrieť príspevky na postránke 4 a 5. Cookies som vyprázdnila...
Jara
25.05.06,08:39
Skúsila som to otvoriť a mne to beží normálne, takže chyba bude asi len v tvojom computeri. Sorry, ale taky technický manik niesom. Musia sa prihlásiť nejakí chlapi. Ja keď také neviem tak hneď bombardujem servisného technika a ja som len užívateľ a nehrabem mu do práce.
renča1
25.05.06,09:31
Alenka, aj mne to robí.Skúste vnísť do pripnutého linku aj ostatní, vidíte to?

http://www.porada.sk/t25840-p4-zdravotn-poistenie--najastejie-otzky-k-rz-tudenti-a-dchodcovia.html
Hlinkovx
25.05.06,09:35
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_postbit.php(251) : eval()'d code on line 136

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_postbit.php(251) : eval()'d code on line 146

toto vidím na vrchu okna...
ale potom príspevky vidím v poriadku - toto platí pre stránku 4

a na stránke 5 vypíše toto
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948
renča1
25.05.06,09:42
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948

no ja toto už vidím na 4 stránke. Na 5 som ani neskúšala a z pripnutého linku ísť zo 4 na 5 sa mi ani nedá.
Sany
25.05.06,10:10
Mne to robí to isté, neviem, v čom je problém, lebo len v tej jedinej téme to blbne. Počítačom to asi nebude.
alušik
25.05.06,10:15
Áno, presne to robí aj mne. Teraz už napríklad 4 stranu vidím, ale blbne mi 5 a 6. :o
Ingrid G.
25.05.06,10:29
Mám taký istý problém. Už včera som mala problémy, potom sa mi dala otvoriť aj 5. strana a dnes problémy pokračujú. Zaujímavé, že mi to robí len u tejto jednej témy. :mee: :mee:
pedantmk
25.05.06,10:35
Myslím,že to blbne každému.
Čo tak napísať otázku pre admina - admin@porada.sk
Sany
25.05.06,10:36
No, Richarda niet, aby na to kukol, budeme musieť vyčkať. Alebo poradí niekto iný?
valeriam
25.05.06,10:38
UFF! To som si vydýchla, ja som si myslela, že som niekde niečo nevhodné napísala a admin ma za trest zablokoval:D
Sany
26.05.06,11:38
A stále to nejde....Čo s tým?
Sany
26.05.06,11:40
A v tých Zákazkách tiež vidíte také rôzne znaky ?
Simonab
26.05.06,11:43
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948

no ja toto už vidím na 4 stránke. Na 5 som ani neskúšala a z pripnutého linku ísť zo 4 na 5 sa mi ani nedá.

Blbne to stále aj mne. Richard je tu možno si všimne túto tému.
Sany
26.05.06,11:47
Poslala som mu SS, aby si ju pozrel.
Simonab
26.05.06,11:58
Ešte som to skúšala spustiť z iného prehliadača, ale prehliadačom to nie je. V iných témach to zdá sa nerobí.
lenkak
26.05.06,18:18
Treba počkať do pondelka.
brejo
27.05.06,20:58
cauko
to co vam vsetkym robi problem je v tom ze ukladanie suborov cookies na vasom pocitaci je v internet exploreri zakazany.. nastavenie zmenite v internet explorer --> nastroje --> moznosti siete internet--> ochrana osobnych udajov a uroven ktora je tam nastavena posuniete na "PRIJMAT SUBORY COOKIES" .. ak toto nastavenie nepomoze nainstalujte si alternatyvny prehliadac (opera, firefox)
Antonia1
20.06.06,10:42
Ahojte. Prosím pomôžte mi. Keď idem vypnúť počítač tak mi ho nevypne ale mi napíše: Updates are being installed / 2 of 4/. Táto bodka si "podskočí" štyri krát a potom mi na obrazovku vypíše. Do not turn off or unplug yorr comtuter it will turn off automatically. A potom toto vypisuje stále dookola. Musim reštartovať počítač až potom sa mi dá vypnúť. Viem, že niečo inštaluje
ale neviem čo. Mám Windows XP Home Edition. Poznámka som počítačový samouk.
Hlinkovx
20.06.06,17:15
Ahojte. Prosím pomôžte mi. Keď idem vypnúť počítač tak mi ho nevypne ale mi napíše: Updates are being installed / 2 of 4/. Táto bodka si "podskočí" štyri krát a potom mi na obrazovku vypíše. Do not turn off or unplug yorr comtuter it will turn off automatically. A potom toto vypisuje stále dookola. Musim reštartovať počítač až potom sa mi dá vypnúť. Viem, že niečo inštaluje
ale neviem čo. Mám Windows XP Home Edition. Poznámka som počítačový samouk.

no...to, čo ti napíše..znamená,že nemáš vypínať pc...že ti inštaluje update windowsu ...
jednoducho...môžeš odísť...a pc sa po tej kompletnej inštalácii updatu sám vypne...len to nechaj jednoducho tak
Antonia1
21.06.06,05:18
no...to, čo ti napíše..znamená,že nemáš vypínať pc...že ti inštaluje update windowsu ...
jednoducho...môžeš odísť...a pc sa po tej kompletnej inštalácii updatu sám vypne...len to nechaj jednoducho tak
Ďakujem za odpoveď. Áno, prvykrát som to nechala a po dvoch hodinách to robilo stále to isté.
M3G
21.06.06,20:29
Ďakujem za odpoveď. Áno, prvykrát som to nechala a po dvoch hodinách to robilo stále to isté.

Niekedy sa to windowsu stane - proste sa zacyklí....aj mne sa to niekedy stáva :o


Niekedy pomôže naištalovať to ručne: Vpravo dole na lište by sa mal objavovať taký žltý štít s výkričníkom, treba na to kliknúť a doinštalovať to ešte pred vypnutím.

Ešte doplním
Keby sa "otravník žltoštítny" neobjavoval - pripojiť sa na internet a potom:

štart-windows update

alebo

štart-programy-windows update

a pokračovať podľa pokynov
Antonia1
22.06.06,09:35
Niekedy sa to windowsu stane - proste sa zacyklí....aj mne sa to niekedy stáva :o


Niekedy pomôže naištalovať to ručne: Vpravo dole na lište by sa mal objavovať taký žltý štít s výkričníkom, treba na to kliknúť a doinštalovať to ešte pred vypnutím.

Ešte doplním
Keby sa "otravník žltoštítny" neobjavoval - pripojiť sa na internet a potom:

štart-windows update

alebo

štart-programy-windows update

a pokračovať podľa pokynov

Ano, vidím na lište žltý štít, idem skúsiť a za radu posielam bodík, pretože už dva týždne som sa s tým trápila. Ďakujem.