ivicasara
10.06.15,11:14
je to mozne ze v roku 2009 som vysporiadal dlh na vyzivnom je o tom rozhodnutie sudu a predsa exekutor na to nebere ohlad a a z roku 2006 este stale z mojej vyplati taha peniaze dali podnet aj na zastavenie ale do dnesneho dna nic sa nedeje.Chcem sa dozvediet ci ma niekto podobnu skusenost, Ex mala zastavit? neviem najst odpovede
ivka70
10.06.15,10:07
Stahuju ti dlzne vyzivne alebo riadne vyzivne na dieta?
ivicasara
10.06.15,10:19
dlzne vyzivne na zaklade ex z roku 2006 medzi casom bol sud v roku 2009 a do dna sudu bol dlh vyplateny ked sme to ukazali exekutorovi odpoved bola on nemusi tomu rozumiet dali sme na sud zastavenie exekucie v roku 2013 sud dal zastavit ale ex namietala a zase to islo dalej medzi casom sme podali dalsi sud na zastavenie bezneho vyzivneho lebo deti prestali navstevovat skolu ale nam tvrdili ze chodia je to zamotane a mam .pocit nikdy sa to neskonci.Preto pisem aj sem ,ci nema niekto podobnu skusenost.Behame od exekutora k sudu .Bolo by dobre vediet ci ex nemala povinnost ohlasit skutocnosti exekutorovi,lebo jeden na druheho hadzu vinu. Uz za kazdu radu budeme vdacny
arizona
10.06.15,10:34
Niekto moze mat podobnu skusenost,ale to ti moc nepomoze,kazdy pripad sa v niecom lisi.
Nevieme,preco behas stale po sudoch...

Ked si mal dlh splateny,mal si ty v prvom rade dohliadnut na to,aby ti exekutor dalsie roky nestrhal peniaze. Mal si mu dorucit kopie o vsetkych platbach a ,ziadat ukoncenie exekucie. Nespoliehat sa len na to, ze ex "zastavi"...
Nepises,ani preco ex namietala. Ale sud si jednoducho vie zistit,ci deti navstevuju skolu,alebo nie.
Od dospeleho dietata,ktore vyzivne pobera neopravnene si mozes narokovat vyzivne vratit.
Asi bude najlepsie,ak si najdes nejakeho pravnika,co ti vie konkretne poradit
IvetaH
10.06.15,10:58
Ak si myslíš, že ti exekútor blíži, obráť sa na komoru exekútorov. Ak si v práve, určite ti pomôžu a veľmi rýchlo a ten nespravodlivý exekútor sa poriadne oklepe.