IvetaH
10.06.15,18:36
Mám Toshibu OS Vista a napísalo mi, že nezatvárajte, robím aktualizácie, potom vypnem. Alebo také niečo. Robí mi to normálne a bežne a vždy bez problémov. Ale teraz keď otvorím počítač, načíta základnú obrazovku vitajte a potom naskočí Čakajte prosím a hotovo. Viac nerobí nič, len kurzor sa vrtí akoby načítaval, ale asi nič nerobí, lebo ani "nešuští". Prosím vás, čo s tým urobiť, aby naskočil ako sa patrí?
Ďakujem
misoft
10.06.15,16:44
Jáááj holka.... Najskôr si sťahuje aktualizácie. Potom, keď vypínaš - inštaluje. A keď reštartuješ, zapneš - inicializuje aktualizácie a nastavuje konfigurácie. Vtedy sa kurzor "vrtí"... a podľa toho, aké veľké a koľko je tých aktualizácii - podľa toho sa odvíja doba. Pri pár kB je to rádovo pár minút, pri MB-tových i desiatky minút. Často sa stáva, že na pozadí sa sťahujú aktualizácie - 100-200-300MB, alebo i 1-2GB. Nuž a pri takomto množstve - i hodinu a viac. Žiaľ! Často záleží i na "stroji" a operačnej pamäti.

Pokiaľ ich už máš - tak sa inštalujú. Ale ak ich nechceš, cez Núdzový režim sa vrátiť v "čase"späť, zakázať aktualizácie a je to.

mimotemy - mojej som preinštaloval OS - a po preinštalácii 184 aktualizácií. Niektoré boli staré, ale museli sa inštalovať, pretože novšie často na ne nadväzovali.
Doba trvania - 3 hodiny.
Nandrolon
10.06.15,16:49
Ak mas pomaly net, stiahni jas a nechaj to cez noc ist. Rano uvidis.