o l g a
11.06.15,20:43
Chcem sa opytat,ci mam narok na preplatenie cestovneho.Bola som nezamestnana od 02/2014.Od 06/2015 som sa zamestnala na dohodu.
arizona
11.06.15,18:44
Nadpis uz mas...este napis otazku :D
avalik
11.06.15,18:48
cestovneho kam? na dovolenku? ;)
arizona
11.06.15,18:49
:D
LydaLyda
11.06.15,19:09
Ak máš na mysli preplatenie dopravného zo sociálneho fondu - tak nemáš nárok, lebo z dohody sa netvorí sociálny fond. Ak si mala na mysli niečo iné ako dopravné zo soc.fondu, tak doplň svoju otázku.
katka 23
11.06.15,19:15
otázka nie ja zadaná jasne, ale z toho že uvádzaš že si nezamestnaná + odkedy do kedy asi máš na mysli príspevok na dochádzku za prácou

Príspevok na dochádzku za prácou - § 53

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny poskytuje mesačne príspevok na dochádzku za prácou na úhradu časti cestovných výdavkov na dochádzku z miesta trvalého pobytu alebo z miesta prechodného pobytu do miesta výkonu zamestnania uvedeného v pracovnej zmluve a späť zamestnancovi, ktorý bol uchádzačom o zamestnanie vedeným v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej tri mesiace a ktorý bol vyradený z evidencie uchádzačov o zamestnanie z dôvodu vzniku pracovného pomeru alebo obdobného pracovného vzťahu okrem pracovnoprávneho vzťahu založeného dohodami o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, ak o príspevok na dochádzku za prácou písomne (Žiadosť o poskytnutie príspevku na dochádzku za prácou) požiada najneskôr do jedného mesiaca od nástupu do zamestnania. Príspevok na dochádzku za prácou sa môže opätovne poskytnúť po uplynutí dvoch rokov od ukončenia obdobia jeho poskytovania.
takže bohužiaľ nemáš nárok