madlin
12.06.15,11:51
Prosím Vás, ma niekto z Vás dobré skúsenosti z komplexnej lekárskej preventívnej prehliadky v súkromných centrách? Viem, že to nie je lacná záležitosť, ale či za takúto cenu a možno aj lacnejšie sa dá vyšetriť napr. v Rakusku, Nemecku a v ďalších štátoch v blízkosti SR.
buchač
12.06.15,11:17
Čo je to lacná záležitosť ???
arizona
14.06.15,05:50
Preventivnu prehliadku v zahranici ti urcite slov. ZP nepreplati. Takze urcite to lacnejsie mat nebudes. Najlacnejsie to budes mat v krajine,kde si platis zdr.poistenie.
buchač
14.06.15,07:09
Koľko stojí v Rakúsku ?
arizona
14.06.15,09:22
Netusim,ja mam zadara. A nezabudnu mi kazdy rok aj pozvanku poslat a k tomu kilo letakov. Plati to ZP
buchač
14.06.15,10:38
...a máš to v SÚKROMNOM zdravotníckom centre ?
...a máš to na kompletku ???

Lebo tak znie otázka.
arizona
14.06.15,12:58
Aj sukromne kliniky ci lekari maju zmluvy s poistovnami, takze "kein problem"...mozem si vybrat,kde sa dam vysetrit,alebo si urobit prehliadku. Tu sa nezavazujes nijakemu lekarovi, ze budes k nemu chodit dlhodobo. Ides komu chces a kedy chces.
buchač
14.06.15,13:55
Tiež odpoveď....
tmhwk
18.06.15,09:17
neviem co konkretne od prehliadky ocakavas, v com ma spocivat ta komplexnost (ci ti ide o rozsiahle laboratorne testy alebo co konkretne).

ja mam skusenost s praktickaambulancia.sk v Petrzalke - je to (zrejme ludmi z penty) zalozena ambulancia vseobecnych lekarov, je to bezplatne (zo zdravotneho poistenia), objednava sa cez net na konkretny termin.
donesies moc, zoberu krv a pri dalsej navsteve sa spravi zdravotna prehliadka (kontrola tlaku, zdravotne zaznamy, ...). za priplatok je mozne si doobjednat nejake dalsie parametre na diagnostiku, ktore nie su preplacane poistovnou. moja lekarka tam robila prehliadku dost svedomite.

kazde dva roky ma dospely clovek platiaci zdrav. poistenie v SR narok na bezplatnu prehliadku.