kolovratsk
13.06.15,16:15
vymazaný príspevok propagujúci politickú stranu.

moderátor Chobot
marjankaj
13.06.15,14:27
A prosím administrátor, aby zablokoval možnosť prispievania každého, kto bude na druhého útočiť, smiať sa, obviňova a ponižovať. Správajme sa ako slobodní ľudia v slobodnej spoločnosti, kde má právo každý povedaťsvoj názor.
A prečo prosíš? Keď vieš zabezpečiť všetko čo si napísal, tak toto by si mal zabezpečiť ľavou zadnou.:eek:
ivka70
13.06.15,14:48
Pomylil si si poradu s propagandou strany. A nazov temy nema nic spolocne s jej obsahom. A to ani predvolebna kampan este nezacala :(. Myslim si, ze toto tu nema co robit a navrhujem demokraticky tento prispevok zmazat.
kopretinka
13.06.15,14:55
PS: porada dúfam, že nepotvrdíš propagandu a ako v demokratickej spoločnosti tento príspevok tu ostane, nevymazaný, taktiež sa téma neuzavrie.
A prosím administrátor, aby zablokoval možnosť prispievania každého, kto bude na druhého útočiť, smiať sa, obviňova a ponižovať. Správajme sa ako slobodní ľudia v slobodnej spoločnosti, kde má právo každý povedaťsvoj názor.

Srandista,svoj príspevok žiadaš nezmazať ale iných chceš blokovať??? :eek:
oháňaš sa demokraciou, ale iba voči sebe,tí ostatní nemajú nárok??
kolovratsk
13.06.15,14:55
vôbec žiadna propaganda, voľby budú 2016, za necelý rok, vzhľadom na to, že ide o najdôležitejšiu udalosť pre štát obzvlášť v tomto období, keď Slovensko je na tom ekonomicky čoraz horšie a horšie, keď ľudia exponenciálnym nárastom sa zadĺžujú, páchajú samovraždy, podliehajú alkoholu....preto je táto téma už teraz aktuálna..

na príklade Váhostavu ste mohli vidieť, že je jedno, či je to KDH, SDKÚ, Matovič, SMER - všetci sú spolu, podobne ako SKOK, Sieť - čo sú strany financované Pentou, SMER naopak financuje Danka a jeho SNS aby mal koaličného partnera, taktiež TIPP aby iným stranám odobral hlasy....to je môj názor...preto sa vás pýtam, koho idete voliť a prečo......

zatiaľ čo som našiel dve pre mna vhodné strany sú: Priama demokracia (občianské združenie) a ĽUdová strana Naše Slovensko
ivka70
13.06.15,15:02
Mozeme diskutovat o tom koho a preco volit, ale tymi 10 bodmi propagandy si to pokaslal. Ked sem zacne kazdy kopirovat program nejakej strany, tak porada dopadne biedne za ten rok do volieb.
marjankaj
13.06.15,15:12
Počúvaj, voľby sú predsa tajné. A teda ťa nikto žalovať nemôže. Tak prečo by si sa mal obhajovať? Chcelo by to od teba aspoň kúsok právneho podvedomia.
lujza.j
13.06.15,15:15
10 bodov som si nečítala..načo aj sú to klasik predvolebné masážne keci....každá strana bude tliachať tak, aby to ladilo uchu toho svojho voliča.....
voliť nepôjdem...nie je koho...pre mňa
marjankaj
13.06.15,15:21
voliť nepôjdem...nie je koho...pre mňa
Presne tak, nám to už nepomôže(nám bude stačiť "hlíny pět stop"), a tí ktorým by to mohlo pomôcť(mladí), tí stadiaľto utekajú...
A naša terajšia menšina sa potom tiež poberie za nimi. Čo by tu sami robili. Teda skôr, kto by na nich robil.

Teda ak dovtedy sem nespadne nejaký asteroid, alebo niečo podobné....
buchač
13.06.15,15:24
Myslim si, ze toto tu nema co robit a navrhujem demokraticky tento prispevok zmazat.
Súhlasím...ale dovtedy ;)



Tento program bol spísaný pred rokom 2005, SaS čerpala neskôr niektoré vety z ich programu. Doteraz som nenašiel lepší program strany.

PS: porada dúfam, že nepotvrdíš propagandu a ako v demokratickej spoločnosti tento príspevok tu ostane, nevymazaný, taktiež sa téma neuzavrie.
A prosím administrátor, aby zablokoval možnosť prispievania každého, kto bude na druhého útočiť, smiať sa, obviňova a ponižovať. Správajme sa ako slobodní ľudia v slobodnej spoločnosti, kde má právo každý povedaťsvoj názor.

Doteraz si nenašiel lepší program ako je tejto strany ?
Nuž, ten program je teraz aj vedľajší.
Dá sa s poniektorými myšlienkami súhlasiť, no história už zaznamenala, že program sa zmenil na pogrom.

Táto strana niečo vraví o Domobrane...no na druhej strane má pindy voči Domobrane v Maďarsku (to mi je ale ukradnuté).

Ďalšie body sú hodné aj mierneho pousmiatia...už nám tu bol sľúbený Švajc...a dalo by sa postupovať podľa jednotlivých, napríklad hneď prvý :

BOD 1.

Zavedieme trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci, a to aj z nedbanlivosti. Prijmeme súhrn účinných zákonov na preukazovanie pôvodu majetku a prešetríme privatizáciu.

Týka sa toto aj pána magistra ???
Veď henten je len predsada BSK a už má ruky pošpinené...
kopretinka
13.06.15,15:30
pán predseda sa dostal ku korytu.........ktovie,či tento bod tam ostane aj naďalej
:D
sito
13.06.15,15:34
Kandidáta!
marjankaj
13.06.15,15:36
pán predseda sa dostal ku korytu.........ktovie,či tento bod tam ostane aj naďalej
:D
A už si videla takého blbca, čo by si pílil konár pod sebou? Síce ja podľa takýchto prispievateľov začínam aj veriť, že takí existujú
kolovratsk
13.06.15,15:37
Ist nevolit je blbost a samovrazda naroda, samozrejme aj to vsak vyhovuje stranam ako SMER, KDH, SDKU, SAS, OBYCAJNI LUDIA...kedze je zname ze hlavne SMER si uz zlavami zabezpecil dochodcov, udajne ma dohodu s ciganmi cez vajdov aby ho volili (pod podmienkou, ze im nesiahne na socialny system, co sa aj deje, kedze vela ciganov aj neciganov ma podvodom ziskane invalidky, vdovske, sirotske a nik to neriesi a tito preto volia SMER, ale aj pravicu v minulosti.

Cim dochodcovia pojdu vo vacsine, cigani tiez a to je tych 35% hlasov SMERu pri nizkej ucasti. Stacilo by ze by sla volit aspon polovica pracujucich Slovakov uz sa SMER do parlamentu nedostatne. Takze volebna neucast vyhovuje SMERu a jeho spojencovi SNS. (a ako sa vie su na internete plateni diskuteri SMERU, ktori ludi nabadaju k neucasti vo volbach, cim ziskavaju percenta pre SMER). Lebo ziadny podnikatel v SR, az na mizive percento SMER volit nebude a nebude volit ani pravicu....

A co sa tyka Kotlebu, co som si nasledoval je to jediny politik, ktory kraj nezadlzil, nebral ziadnu pozicku, navyse zaplatil minule dlhy a navyse este ostal prebytok.....
ale nejdem sa tu jeho zastavat, kedze mozno budem volit priamu demokraciu popripade ak mi date dobry tip o ktorom neviem, kedze to intenzivne nesledujem....
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/POLITIKA/DOMACA/KOTLEBA_MARIAN/dlh_bbsk_kotleba.jpg

toto sa nepodarilo za 25 rokov ziadnej poltiickej strane, ak ano prosim opravte ma ale aj s dokazom....
marjankaj
13.06.15,15:40
Ist nevolit je blbost a samovrazda naroda, samozrejme aj to vsak vyhovuje stranam ako SMER, KDH, SDKU, SAS, OBYCAJNI LUDIA....
No nakoniec ešte presvedčíš tých "nevoličov", aby išli voliť smer. To by si sa vytešoval, či?
Chobot
13.06.15,15:40
Kolovrat, asi to ešte nevieš, ale v minulosti sa zaviedlo nepísané pravidlo, že niektoré témy, hoci máme demokraciu, na porade vyťahované nebudú. Medzi ne patria témy ohľadne náboženstva, potratov a propagácia politických strán.

Takže správcu stránky o nevymazanie príspevku žiadať môžeš, ja, ako moderátor ti ho vymažem a tému uzatvorím. Zabráni tým, aby sa diskusia nezvrtla (lebo ona by sa skôr či neskôr zvrtla) na urážky a hádky. Buď to akceptuješ, alebo si nájdi iné fórum, kde budeš propagovať volebné programy strán.

Sťažovať sa môžeš u administrátora stránky. Ak uzná, že máš pravdu, nie je pre neho problém príspevok vrátiť a tému znovu otvoriť.