79lienok
13.06.15,21:26
Aké máte skúsenosti s touto kartou?Stále mi ju ponúkajú?
buchač
13.06.15,19:41
Ja mám dobré.
Používam ju hlavne na nákupy cez internet zo zahraničia. Je to bezpečnejšie, nakoľko som si nastavil určitý limit a v prípade nejakého hackerského útoku prídem maximálne len o tú sumu na karte a nie o celý účet.
Ale dá sa používať ako normálna kreditka, či doma, alebo v zahraničí. Splatnosť čerpaných prostriedkov je do mesiaca-bez úrokov.

Viac je tu http://www.slsp.sk/sp-hzl-kryci-blok/people/platobny_styk_23/investicne_sluzby_mifid/pohrebne-poistenie/stedra-karta.html
sito
13.06.15,19:41
Ani ježiško nie je štedrý k tomu, kto na to nemá, aby bol, mohol byť k nemu štedrý.

Myslíš si, že banke ide o tvoje blaho, dobro?

Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.

Skús, dospievaš, či už si ...

... si zodpovedná za svoje konanie, prijatie ponuky?
lujza.j
13.06.15,19:42
žiadne....štedrá ?!to je určite nejaká zákernosť....zaujímavé,že som "1000"rokov v tejto banke a mne ju ešte neponúkli...:Dasi vedia,že by som ich hnala.....
Peggynka
13.06.15,20:59
lacotinka
14.06.15,06:17
veru
Všetko , čo začína :
- zadarmo
- darček
- štedrá
- minisplátky
je iba na to, aby ste

NAJPRV zaplatili 100 a dostali naspäť 10 až 30 :D :D
karakul
14.06.15,06:52
... no a taká maličkosť - zdanenie odmien z platieb kartou SLSP vám nechá na vás - nezabudnite ich premietnuť do svojho DP (poteší najmä tých, ktorí majú iba príjmy zo z.č.)
buchač
14.06.15,06:54
Oplatí sa teda Štedrá karta alebo nie?

Jednoznačná odpoveď neexistuje. Určite sa oplatí zarobiť 20 €. Svojimi výhodami ide o momentálne jednu z najlepších kreditných kariet na Slovensku. Pre niekoho aj o úplne najlepšiu. Môže byť naozaj užitočná. No nepoužívajte ju ako úver! Vtedy je vražedná. Úroky sú neskutočne vysoké. Pozor, aby ste sa nezamotali.

---------------------------------------------------------

Pre zodpovedného a dospelého (viď ja) je to výhodná karta. :cool:
sito
14.06.15,08:06
Juraj, nie každý človek sa oblečie do každého obleku. Preto niektorí ľudia majú osobných krajčírov.

Kedysi to šlo, že človek nemusel mať styk s bankou. Platil na drevo, alebo poštou. Dnes, už nikto nevypláca mzdu na drevo. Ak, tak podvodník ...

Sú ešte dosluhujúci, bez kariet, vlastne aj tí, ak môžu si zahrajú mariaš, či kanastu.

" Pre zodpovedného a dospelého (viď ja) je to výhodná karta."

V každom smere?

Ak, tak hodne zdaru v jej využívaní.

A prečo, myslíš si, že ak máš u nich 10 000 € vedenie účtu, tvojho máš zadarmo. Či im na to neostane z transakcii, ktoré spravia s tvojimi peniazmi.

A predstav si, že by sa chceli vylepšiť ako Váhostav ...
pavol54
14.06.15,08:06
banka a frajerka sú na rovnakom základe najprv ponúknu niečo len z lásky a potom chcú celoživotnú hmotnú podporu
kopretinka
14.06.15,08:47
:D odmena pár centov mesačne
kopretinka
14.06.15,08:48
asi si si nevšimla,je to prednastavené aj v internetbankingu....
lujza.j
14.06.15,08:49
asi som si nemohla...ked ho nepožívam.....