MajkaTárajka65
15.06.15,09:34
V roku 2008 som omylom vložila peniaze na zlý kartový účet- nie môj z dôvodu, že všetky doklady mi CFH poslal na zlú adresu.. Od roku 2009 som sa snažila tieto peniaze dostať od CFH, žiadala som ich, aby moju mylnú platbu previedli na môj kartový účet. Nestalo sa tak. neskôr som podala žalobu na CFH, kde súd určil ako vinníka VÚB banku. Okamžite som kontaktovala banku. Tá sa zo žačiatku stavala k problému- ja nič ja muzikant, neskôr mi však oznámili, že vinníkom je majiteľka kartového účtu. Tú som vyzvala na úhradu mylnej platby. Tá mi však napísala, že na jej účet neprišli žiadne moje peniaze, že tie sú uložené na rezervnom účte VÚB, banka tvrdí, že žiaden taký účet nie je. Policajti tvrdia, že trestný skutok je premlčaný. Všetci sú spokojní, len ja svoje peniaze nemám . Ako si mám vymôcť svoje právo vrátenie mylnej platby?
Ďakujem za info
Chobot
15.06.15,07:56
Ak raz súd rozhodol, že chybu spravila VUB, tak podaj novú žalobu o náhradu škody a vymáhaj od VUB.

Inak zaujímavé je, že VUB a CFH sú jedna prepojená finančná skupina.
branislavp
19.06.15,16:51
Keď je takto domotané, začni od tohto: POdaj na prokuratúre trestné oznámenie na neznámeho páchateľa v tej konkrétnej veci. Nech táto zistí, kde vlastne odišli peniaze. nedaj sa odmietnuť prokuratúrou, že je skutok premlčaný. Jedná sa o Tvoje peniaze, t.j. nárokuj si spôsobenú škodu, nech vypátrajú vinníka. Jednoznačne zamietni - namietaj premlčaciu dobu , uveď všetky Tvoje dôkazy, čo si v tejto veci postúpila.
Alebo ešte oslov ústredie VUB-sťažuj sa.