slepeckypes
16.06.15,11:14
rada by som bola ak by mi niekto poradil či sa môžem zúčastniť prijímacieho konania za policajtku ak som ešte študent. Mám pred sebou ešte posledný rok Mgr štúdia a teraz cez prázdniny v auguste by som sa chcela na to dať. Dá sa potom to polročné štúdium v Pezinku nejakým spôsobom oddialiť kým nedoštudujem?
dmc
16.06.15,17:07
K prihlaske k PZ sa priklada minimalne kopia maturitneho vysvedcenia (navyssie dosiahnute vzdelanie) - takze dokoncenie Mgr studia nieje potrebne dokladovat.

Pokial by si do ziadosti neuvidla skutocnost ze studujes na VS - neviem ci externe alebo denne studum tak teoreticky - po absolvovani celeho primacieho konania by si mohla byt prijata do sluzob.pomeru PZ . Avsak chcem ta upozornit ze po prijati nastupujes do sluzby a plynie ti docasna stala sluzba v trvani 24 mesiacov v priebehu ktorej musis absolvovat polrocne "praporcicke" studium. Nenastupujes tam automaticky ani si nevyberas termin ale vysiela ta tam tvoj nadriadeny (riaditel). Ak by si studovala na VS neviem si predstavit ako by si vykonavala sluzbu v PZ pretoze od prveho dna prijatia si zaradena na niektory utvar, kde musis normalne zacat chodit do prace a tvoje studium je potom otazne /alebo dochadza do prace.

Pri velkych znamostiach je vsak mozne asi vsetko.
slepeckypes
17.06.15,16:02
dakujem :)