zuzzanah
19.06.15,19:00
Ako mám postupovať,keď už nechcem využívať služby finančného poradcu OVB?
lacotinka
19.06.15,17:18
Jeden z rýchlych a účinných spôsobov je :

Poslať ho tam, odkiaľ prišiel na tento svet
(MdP)
tmhwk
21.06.15,14:49
ak nemáte záujem o ich služby, tak sa s nimi proste nerozprávajte, vždy ich hneď položte a číslo si zablokujte. ten samotný agent aj tak za pár mesiacov asi agenta prestane robiť, vzhľadom že v tomto type tzv. poradenstva je veľká fluktuacia, ale je dosť možné že sa vám budú hlásiť jeho kolegovia. ak ste nejaký súhlas udelila, tak ho samozrejme odvolajte, ale obávam sa že toto nevyrieši ich volania. fyzicky vás pravdepodobne neobťažujú, ak áno, volajte políciu.
marjankaj
21.06.15,14:54
Veď tie služby jednoducho nevyužívaj. Kde máš problém?
zuzzanah
21.06.15,17:41
Problém je v tom,že je to známy,ktorého som nechala ,,nakuknúť do papierov,, a teraz chce stále niečo riešiť.....
zuzzanah
21.06.15,17:46
Práve to chcem vyriešiť,aby mi dal pokoj on ale aj jeho nejaký budúci kolega.
marjankaj
21.06.15,18:17
Tak no nechaj nech rieši. Čo ty máš s tým?
lacotinka
21.06.15,19:16
a aj rozumie tomu, alebo je to iba cvičený holub ?
tmhwk
22.06.15,10:26
s tym si asi nepomozete, s otravovanim maju uplne bezne problem aj ludia ktori nikdy ziadne udaje tymto firmam nedavali. staci ze ste si trebars niekedy kupovali auto a z predajcu aut sa za mesiac stal "financny poradca" a uz vas maju :) alebo na vas dal kontakt niekto z vasich znamych. kontakty na telefony ludi su v tomto businesse ta najdolezitejsia vec, pretoze lahsie sa ponuka produkt ked sa viete odkazat na toho kto poskytol kontakt, nez ked volate na nahodne cisla...