miaaau
23.06.15,11:10
Dobry den, byvame v starej budove v byte s vysokymi stropmi a velkymi oknami. Byt sme nedavno rekonstruovali vratane noveho nabytku a dekoracii ... prave sa chystame zakupit nové zavesy do okien pokial mozno od stropu az na zem. Narazila som na system panelovych zavesov a velmi sa mi paci ako to vyzera. Chcem sa opytat, ci ich ma niekto doma a je s nimi spokojny? su nejake vacsie problemy s udrzbou?
laiku
29.06.15,14:54
My panelove zavesy mame uz niekolko rokov a parada :o) V modernom interieri vyzeraju uzasne ... pravda mala som taky strach ako s udrzbou ale nakoniec v pohode. Zalezi co si vyberies za material, ale latkove sa daju normalne dat dole a vyprat. Mam jeden panel z takeho toho japonskeho papiera a ten len cistim vysavacom. Az sa zaspini, tak asi bude koniec :o( Inak my kupovali kolajnicu v Ikea, ale hotove zavesy nie ... tie sme kupovali v specializovanej predajni zaclon. Pokial si sikovna, mozes si ich aj usit :o)
miaaau
30.06.15,12:22
Dakujem za odpoved. Urcite by som chcela textilne panelove zavesy, papierove su sice pekne, ale skoro 'na jedno pouzitie'. Sama si ich sit nebudem - to by nedopadlo vobec dobre :-D chcela by som si ich kupit rovno cele naraz, asi som prilis leniva kupovat kolajnice v Ikei a potom zavesy niekam inam :-D Chcela by som len nejake jednoduche, s nejakym minimalistickym vzorom ..neco ako toto http://www.otto.sk/d-10012530485-panelovy-zaves-ros.html Ta cena mi nepride ani tak hrozna a o znacke Deko Trends som citala, ze su kvalitne.