robins
25.06.15,09:27
Dobry den chcel by som sa spytat beriem biologicku liecbu posudkova mi navrhla polovicny invalid co mi aj schvalili ...polovicny invalid beriem zhruba 3/4 roka po akom case sa ide zase k posudkovej ci od coho to zalezi ?

doplnam ze mam psoriazu na zaklade toho ze sa mi dost zhorsil stav bral som nejaky cas tabletky a az potom nasleduje biologicka liecba ak tieto predosle sposoby liecby nezaberu ...teda psoriaza je zatial nevyliecitelna choroba d sa len udrziavat , preliecovat ..teda ak som dobre pochopil asi to bude po 3 rokoch ?
lekarsky posudok som zasielal do blavy so ziadostou na polovicny invalid este minuly rok takze ho nemam k dispozicii ...
veronikasad
25.06.15,07:40
Dátum najbližšieho prehodnotenia zdravotného stavu máš uvedený v lekárskom posudku o priznaní invalidity
ladynika
25.06.15,10:34
Zalezi od predpokladu ake mas ochorenie a aky je jeho progres. Ak ma niekto ochorenie u ktoreho je predpoklad vyliecenia, remisie atd. byva prva kontrola po roku, ak je stav nezmeneny, tak je to na posudeni lekara ale vacsinou je dalsia kontrola po troch rokoch. Ak mas ochorenie trvale a nemenne, pripadne sposobene urazom napr. amputovana koncatina, kontrolna prehliadka sa nestanovuje. Bio liecbu som brala aj ja, mam autoimunitne ochorenie, prvu kontrolu som mala po roku, potom po troch rokoch, potom sa mi stav zhorsil, poziadala som o zvysenie, dostala som 75% a opat kontrolu po troch rokoch...
veronikasad
25.06.15,17:22
Prílohou rozhodnutia o priznaní ID bude aj zdravotný posudok posudkového lekára SP. V záverečnej časti zdravotného posudku je uvedený termín najbližšieho prehodnotenia zdr.,stavu