Evičkaa
26.06.15,06:44
Potrebujem poradiť, pedagog. zamestnanec bol doteraz v 9.PT, dňa 10.6.2015 úspešne absolvoval adaptačné vzdelávanie, zvýšenie PT a funkčného platu nastane hned nasledujúci deň alebo až nasledujúci mesiac ?
555555
26.06.15,07:27
myslím si ,že plat sa zvyšuje odo dňa kedy dostane dekrét o ukončení adaptačného vzdelávania
avalik
26.06.15,07:56
553/2003

§ 27

(5) Ak je zamestnanec preradený do inej platovej triedy, patrí mu tarifný plat zodpovedajúci novému zaradeniu odo dňa účinnosti tohto preradenia.