Jano Britva
26.06.15,11:16
Ahojte. 22.2.1.Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsovýchvýrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál. Ake jedla možem pripravovat - ponukat. Dík
Peggynka
26.06.15,11:58
Jsou to především jídla, která je možné uchovávat chlazená nebo zmražená a tepelně se upravují v okamžiku spotřeby. Například ohřívané a opékané uzeniny, grilovaná kuřata, hranolky, langoše, párky v rohlíku,hotová jídla. Současně s tím bývá v nabídce i sortiment typický pro kiosky: cukrovinky, obložené bagety, různé nápoje. Nabídka nápojů běžně obsahuje mimo nealkoholických nápojů, plechovkového a lahvového piva také různé druhy kávy, točené nápoje a džusy.

Vzhľadom k tomu,že v zákone nie je definícia,bude tvoje podnikanie závisieť od ľudovej tvorivosti úradníkov,ktorí majú čo do toho hovoriť :mee:
Jano Britva
26.06.15,12:24
Čiže môžem grilovať klobásy pripadne kurence na grile ak som správne pochopil!! Variť pripadne parky ,alebo klobásy .Na živnostenskom mi napriklad vraveli že cigansku pečienku alebo gulaš nesmiem varit pripadne piect je to tak. Nikde nie je špecifikovane presne čo možem pripravovat.
Peggynka
26.06.15,13:13
No,prečítaj si poriadne moju (poslednú) vetu:Skús s úradníkmi diskutovať tak,aby ti ukázali zákon,ktorý to zakazuje.Pozri aj tu:http://www.hoga.sk/?page=rychle_obcerstvenie