Vladimír Staššák
27.06.15,22:51
Pracujem vo väznici ako externý zamestnanec mam nárok na rizikový príplatok

Môj zamestnávateľ vyhral verejné obstarávanie na výuku odsúdených, striedame sa tam s kolegyňou a chodíme tam štyri krát do týždňa v rozmedzí od5 do 7 hodín denne. Ja chcem len vedieť či mám tiež nárok na nejaký rizikový príplatok počas týchto dní, ktoré vyučujem.
Chobot
27.06.15,22:04
To konštatuješ, či sa pýtaš?
terezamaria
28.06.15,04:59
Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.
marjankaj
28.06.15,05:35
To konštatuješ, či sa pýtaš?
Je to debata. Chcel sa iba pochváliť:D
marjankaj
28.06.15,05:37
Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.

To nebola otázka. Zrejme robí agitáciu.:D
buchač
28.06.15,05:44
Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.

HLAVNE, na akom poste je.
Lebo bachar by sa nepýtal...a účtovníčka nárok určite nemá.
Vladimír Staššák
28.06.15,08:35
nekonštatujem ale sa pýtam
Peggynka
28.06.15,08:36
A také poznáš: ??????
avalik
28.06.15,08:55
Neuviedol si podľa ktorého zákona si odmeňovaný. V Zákonníku práce ani v zákone 553/2003 sa pojem "rizikový príplatok" neuvádza. Na ten majú nárok len príslušníci policajného zboru.
misoft
28.06.15,14:20
Si príslušníkom ZVJS? Nie? Nemáš! Ak si len externý pracovník, pracuješ buď na dohodu, príp. PZ, ale u svojho zamestnávateľa! On potom prideľuje prácu.
Chobot
28.06.15,17:52
Hlavné, že rozdávaš mínusky.
marjankaj
28.06.15,18:05
Nediv sa, za takéto rady príplatok nedostane. Teda podľa neho sú také rady neužitočné. Aj to o ňom dosť vypovedá.
Vladimír Staššák
28.06.15,18:16
Ja som pedagogický pracovník a som zamestnaný ako Majster odborného výcviku a chcel som vedieť či mám nárok na nejaký príplatok keďže vyučujem odsúdených vo väznici.