Lucy El
28.06.15,13:38
VRATENIE VZMAYANEHO TEXTU !!!

Dobrý deň,
Potrebovala by som poradiť.
S bratom sa navzájom nenávidíme - kvôli majetku. Už tretí mesiac ma slovne napáda na verejnosti, typu aká som zlodejka, sviňa, ku..., proste všetky formy nadávok. Najhoršie na tom je to, že som v siedmom mesiaci tehotenstva a keď zistil, že som tehotná tak všade vykrikuje že to babo nieje priateľove. Bol aj u mňa v práci, kde takisto vykrikoval že som ku... a zlodejka ktorá ho obrala o dedičstvo (pritom všetko bolo legálne a so zákonom). Dúfam že Vám nemusím vysvetľovať ako som na tom psychicky :-( pred rokom som bola na operácii gyn.charakteru čiže sa nemôžem v tehotenstve rozčuľovať a týmto sa bojím o malè. brata pozná mnoho ľudí a ja vidím ako sa na mňa pozerajú všetci ľudia. Už som si zmenila dvakrát aj tel.číslo aby ma neobťažoval a aby som bola v kľude, nakoľko si prvè číslo dal zistiť. Takisto si aj moja mama s ktorou bývame zmenila číslo, a uvažujeme o tom, že sa ideme odsťahovať z tohto mesta a predať dom. Som už z neho zúfalá a chcela by som ho dať na súd, len neviem čo na súde obstojí, aké dôkazy , koľko musím mať svedkov a pod. Nestojí to malè peniaze, ktorè my momentálne potrebujeme na maličkè, preto sa pýtam na tejto stránke, čo si o tom vy myslíte,príp. či nemáte podobnè skúsenosti. Nepíšte prosím že sa mám na to vykašľať, neviete čo kvôli nemu prežívam.
veronikasad
28.06.15,12:15
Brata ste vydedili, ak ano - prečo ? Píšeš že bývaš s matkou, alebo ona svoj majetok previedla (dar.zmluvou) na teba ?
arizona
28.06.15,12:23
Peniaze dokazu rozhnevat vela ludi. Tvoj brat sa urcite citi ikrivdeny,necuduj sa mu. Keby matka podelila svoje deti rovnakym dielom,mohlo sa predist tymto nezhodam.
Bud sa skus s bratom nejako financne vyrovnat,aby sa necitil ukrivdeny,alebo sa odstahuj,aby si mala pokoj...
buchač
28.06.15,12:36
Lucy El
S bratom sa navzájom nenávidíme - kvôli majetku.
...
Typu aká som zlodejka, sviňa, ku...
======================================
Odpovedz si na otázky :

Kto ho viac nenávidí ?
...a si ???
kopretinka
28.06.15,12:54
.
veronikasad
28.06.15,16:13
Lucy, na Porade sa príspevky nemažú ...
buchač
28.06.15,16:19
Veronka

Mám dojem, že to všetko nie je len tak kóšer.
Pohľad jednej strany (obviňujúcej z napádania) nie je samozrejme stostožnená s tou "vinnou."
To sa predsa nedá hodnotiť len tú jednu stranu. Aký by bol názor tej druhej strany ?

Lež kde je vina ?
Jasné, že v majetku...a najchybu urobila matka. Dôvody sú jasné...a preto došlo aj vymazaniu príspevku.
veronikasad
28.06.15,16:21
Juraj, súhlasím. Na doplňujúce otázky sme od nej odpoveď nedostali, namiesto toho zadanie zmazala ...