kuskus
28.06.15,22:43
caute. chcel by som sa zacat ucit zaklady informatiky a programovat a potreboval by som poradit nejaku dobru knihu pre zacatocnika na programovanie v Pythone. Moze byt napr aj online v anglictine. Ja som nasiel jednu, co vyzera dobre https://en.wikibooks.org/wiki/Non-Programmer%27s_Tutorial_for_Python_3, ale rad si necham poradit aj od skusenejsich.

Citam si aj knihu o tom ako funguje poctac, pamet vsetko. Chcem to jednoducho postavit na dobrych zakladoch.

Pred dvoma rokomi som si nastudoval C++ v knihe C++ bez predchozich znalosti od Jeffa Kenta, bola to fakt dobra kniha a aj ma bavilo sa v tom vrtat a cele som to preluskal, kym som to nepocholil, len ma to tak komplikovany syntax, hlavne pre mna, co som pred tym nic take nerobil, ze ma to odradilo nieco v tom dalej programovat. Potom som to nejako cele nechal tak a minule som sa zas s jednym typkom bavil o programovani, tak som sa tomu nejako znova zacal venovat a nakoniec som sa dopracoval k tomu, ze najlepsie sa mi bude teraz robit s Pythonom, lebo nema priliz komplikovany sytax a ja sa chcem teraz venovat viac tomu, co sa s tym da vytvorit ako tomu, co sa skryva za syntaxom.

Diky
frenkacik
01.12.16,09:10
kuskus
02.12.16,18:43
Vdaka :)