labut27
26.05.06,14:43
Vie mi niekto poradit, ked je pracovnik zamestnany na kratsi pracovny cas, z akeho zakladu budu zuctovane jeho preddavky na zdravotne poistenie za rok 2005? Skutocne prijmy, ktore su mensie ako minimalny zaklad alebo ten minimalny zaklad 6.500 Sk?

Nikde som nenasla oporu v Zakone o zdr. poiseni v tom, ze by tento specialny druh hlavneho pracovneho pomeru na skrateny uvazok vychadzal zo zakladu skutocnej mesacnej odmeny za skrateny prac uvazok.

:eek:

Janette
Jozef Mihál
26.05.06,12:49
http://www.porada.sk/showpost.php?p=248849&postcount=11

PS.
labut, tu na Porade nemáme radi, keď:

...niekto zapíše svoju otázku do viacerých tém,

...dokonca potom, ako už dostal odpoveď na tú svoju prvú otázku,

...a dokonca založí tému novú.
labut27
26.05.06,13:03
viem ze som to napisala ako odpoved na niektoru z tem ZP, avsak postupovala som spravne, ked som cez filter hladala najprv temu cez klucove slova a nenasla som k tomu nic...

a navyse kedze som registrovana od vcera, este ma to nepustalo zalozit temu...

tak som to skusila najprv tak, ako ste to asi videli,
takze napriek vsetkemu, srdecne Vam dakujem

napriek vsetkemu este

1 otazka:
v tlacive Dokladu o vyske prijmu a o preddavkoch za r 2005 nikde nie je nikde zrejme, ze dany pracovnik bol zamestnaný na kratší úväzok, nebudu mi vyplnene tlacivo kvoli vyplneniu IV oddielu cast minimalny zaklad, kde je uvedena suma: 6500 a uhrn prijmov podla §13, ods. 1 az 4 nizsia suma ako je ten min. zaklad, ako ludi potom nepomylit, aby zuctovavali ako preddavok tu nizsiu sumu?

dakujem