misin
30.06.15,09:02
Dobry den,
z istych dovodov by som potreboval zaslat paniaze na ucet niekomu tak, aby dotycny nevedel vypatrat odosielatela.
Z obmedzenych moznosti sa mi ako najvhodnejsia alternativa javi vyuzit postovy poukaz Slovenskej posty http://www.posta.sk/sluzby/postovy-poukaz-na-ucet#a5
Kedze poznam len cislo uctu, ale nie adresu, je potrebne korektne vyplnit aj adresu prijemcu, alebo to sluzi len na nejake evidencne ucely?
dakujem.
p.
veronikasad
30.06.15,07:04
adresu odosielatela si tiež chceš vymyslieť ?
evuš
30.06.15,07:16
...bohužial, to nepôjde bez adresy ..... ale skús ich poslať len tak v obálke bez odosielateľa, možno budeš mať šťastie a dorazia tam, kam majú.....

...aha, až teraz som si všimla, že Ty nevieš ani adresu adresáta....takže smola....
JAJA11
30.06.15,07:51
ak niekomu prídu takéto peniaze, tak by mal vedieť odkiaľ sú..... ak to je väčšia suma, tak by mohol mať problém, ak by ich nevrátil, nakoľko mu nepatria.....
lacotinka
30.06.15,07:59
no mne keby prišli, tak
- odložím
- počkám rok
- nepátram
- miniem :D

Len asik neprídu !
JAJA11
30.06.15,08:19
len ak budú od nejakého mafiána, tak by som sa bála, ak by neskôr prišiel na to, kde sú peniaze, aby som nemala problém :-)
pri malej sume by sa dala tvoja rada využiť :-D
JAJA11
30.06.15,08:21
hej, tá adresa je potrebná, prípadne vhodiť priamo do schránky aby sa nestratili :-)
lacotinka
30.06.15,09:46
treba byť optimista :
- neposlal mafián
- poslal blbec :D
misin
01.07.15,06:19
Do akej miery ale je ta adrea relevantna? Podla mna je klucova informacia cislo uctu. Podobne ak sa realizuje bankovy prevod, tiez nie je potrebne uvadzat adresu prijemcu. Mne tu ide o to, aby dotycny nemohol vypatrat odial to prislo, lebo si to fakt zasluzi.
evuš
01.07.15,06:24
..ak si to dotyčný fakt zaslúži, prečo mu tie peniaze nedáš priamo ?? Čo sa stane, ak bude vedieť od koho ich má ??? Inak by naozaj mohol mať ešte problémy, že si "ponechal" cudzie peniaze...