simon1993
01.07.15,15:47
Uzavrel som s agentúrou dohodu o sprostredkovaní práce za úhradu.Práca do Holandska chyžný. Slovenská zmluva 2,6 na hodinu + 7 bonusy. Nástup má byť 2.7 29.06- som zistil skutočnosti že potencionálny zamestnávateľ nevypláca to čo má sťahuje peniaze za ubytovanie ktoré má byť zdarma a mnoho ďalších. Hned som písal agentúre že žiadam o okamžité ukončenie napísali mi že som povinný podľa dohody o sprostredkovani nastupíť 2.7. Stále som im vypisoval že sa na miesto pre dané skutočnosti nedostavím, zaslal som im výpoved ktorú mi neprijali z dôvodu že nemáme pracovno právny vzťah. Volal som potencionálnemu zamestnávatelovi že neprídem do Dunajskej stredy-sídlo angličan zdvihol povedal že dobre OK aj tam som zaslal výpoved i ked nemám ešte ani podpísanú zmluvu. ďalej som kontaktoval prepravcu ktorého zaisťovala agentúra ten mi povedal že doprava bola zrušená agentúrou pritom mne tvrdila agentúra že som povinný sa dostaviť do Holandska a zrušili dopravcu. Kontaktoval som sprostredkovatela, potencionálneho zamestnávatela, prepravcu. Môžu si niečo nájsť s čím ma budú chcieť sankciovať?Ďakujem