ynu
02.07.15,22:04
Potrebujem nájsť niekoho, kto by mi skopíroval obraz. Žiadna replika, len na osobné účely. Mám vytlačený obrázok na papieri a podľa tejto farebnosti aj veľkosti to potrebujem mať skopírované na papieri. Je to robené akvarelom, zhruba na A4. Obrázok aj papier doručím. O cene a detailoch sa dohodneme. Ak by ste mi vedeli pomôcť alebo niekoho poznáte, prosím Vás o kontakt. Ďakujem.
arizona
02.07.15,20:08
No,neviem, ci niekto z uctovnikov Porady kopiruje obrazy .-)

Skus stranky na to urcene,kde skor najdes niekoho , napr. http://www.jaspravim.sk/
avalik
02.07.15,20:47
Poznam, kontakt ti nedam ale posuniem tvoju otazku. Posli mi do ss kontakt na seba.
ivka70
03.07.15,12:58
Dnes uz sa sa da, ak to nafotis kvalitnym fotoaparatom s dobrym rozlisenim a osvetlenim a das vytlacit fotku na platno, urobit celkom slusna kopia za rozumnu cenu.
vlado 33
03.07.15,13:39
Ja ti to nafotím, to nie je problém (a zadarmo). Lepší ako foťák, by bol kvalitný foto skener s vysokým rozlíšením. Skúšala si už sa poradiť vo Faxcopy, blízko tvojho bydliska? Ešte doplním, na atramentovú tlač sa nepoužíva obyčajný papier, tie farby by za chvílu vybledli. Hodím ti do SS, link na kvalitnú tlač za slušné ceny. Ja tam tiež dávam robiť veľkoformátové foto, som spokojný.