jakulino
03.07.15,08:38
Dňa 18.03. 2015 som kúpil v jednej nemenovanej kamennej predajni aku skrutkovač nie za malé peniaze a cca po 2 h. prace prestal fungovať. Odniesol som ho do predajne na reklamáciu. Do 30 dni ma predajňa telefonicky kontaktovala, že mi bola uznaná reklamácia a mám si prísť po výrobok. Bolo mi oznámene, že bol vadný akumulátor a nabíjačka, ktoré výrobca vymenil. Výrobok som zobral a ďalej bežne užíval, cca po 20 hod. práce v priebehu jedného mesiaca pri doťahovaní skrutiek do dreva aku skrutkovač prestal fungovať a z akumulátora vyšiel dym a bolo ho cítiť za niečim spáleným. Upozorňujem stalo sa to pri bežnej manipulácii bez akejkoľvek inej činnosti pri ktorej by mohlo dôjsť k poškodeniu akumulátora ako aj bez akéhokoľvek vonkajšieho poškodenia alebo zásahu do akumulátora alebo výrobku.Tak som zase zabalil ,, NOVY" aku skrutkovač a zaniesol do predajne, kde som už predajcovi navrhol, že nech mi vrátia peniaze alebo si zoberiem v danej cene hoci aký iný výrobok. Tu mi bolo oznámene, že to môžu urobiť až po 3 reklamácii. Predajca zaslal môj novy ale nefunkčný výrobok výrobcovi a čakal som 27 dní,t.j do 01.07.2015 keď ma predajňa kontaktovala, že výrobca vrátil výrobok stým že mi nebola reklamácia uznaná. Vraj sú spálené obvody akumulátora, a že mi môžu zaslať za 30 eur nový akumulátor s tým, že sa mám vyjadriť do 22.06.2015 aj napriek tomu, že do predajne od výrobcu došla odpoveď na moju reklamáciu 30.06.2015.- Čiže aj keby som akokoľvek chcel tak to už bohužiaľ nestihnem.
Ako ďalej? Ja som neurobil nič čo by mohlo spôsobiť poškodenie akumulátora.
Peggynka
03.07.15,07:27
Do 22.6. sa nevyjadríš,už je 3.7. :) oprav si to.
Peggynka
03.07.15,07:29
jakulino
03.07.15,09:54
22.06.2015 je správne potvrdili mi to aj v predajni čo im bolo tiež veľmi divné, nakoľko vyjadrenie o neuznaní reklamácii na predajňu došlo 30.06.2015.