Peťo Kollár
06.07.15,15:15
budem jazdiť len po polných a lesných cestách a keby som s nou vyšiel na cestu a len by som ju tlačil a pristihli by ma policajti mohol by som mať problém ? Dakujem za rady
duves
06.07.15,13:27
a máš chore nohy? Ja mam 52 rokov a jazdím na biku po karpatoch
misoft
06.07.15,13:28
Nie! Aj keby si sa vozil po poľných a lesných (mimochodom - vstup do lesa na lesnú cestu s vozidlom, ak nepracuješ v lese, alebo nie si majiteľom je zakázaný) - riadil by si vozidlo bez oprávnenia. Ako 15-ročný môžeš riadiť motocykel do 50ccm (teda 150ccm štvorkolku nie).
Chobot
06.07.15,13:33
Nemôžeš jazdiť ani po poľných a lesných cestách. A aké máš vôbec vodičské oprávnenie?

A vieš si predstaviť tlačiť štvorkolku po ceste???
ivka70
06.07.15,17:28
Ak mas vodicak na malu motorku, musel si robit skusky a testy, ich sucastou je aj to, na com mozes s tvojim vodicakom realne jazdit.
A odpoved: samozrejme nemozes. A ak by ta prichytili ako sa po zlezeni zo stvorkolky snazis dokazat, ze ju po poliach len tak zo zabavy tlacis, prides o vodicak a este dalsie roky si ho ani nebudes moct urobit.
buchač
06.07.15,19:30
môžem jazdiť na štvorkolke s obsahom motora 150cm ked mám 15 rokov ?
budem jazdiť len po polných a lesných cestách a keby som s nou vyšiel na cestu a len by som ju tlačil a pristihli by ma policajti mohol by som mať problém ?
Príspevok má dve roviny.

1. Áno, môžeš
a. môžeš za určitých okolností
b. môžeš pod dozorom
c. môžeš len na uzavretých okruhoch

2. Nie, nemôžeš
a. lebo zákon
b. lebo problém
c. lebo medveď
buchač
07.07.15,05:40
Hm....

Zasa sa niekto realizoval .... a pritom je neužitočný.
duves
07.07.15,06:21
aj mna niekto zaminuskoval, bud zadavatel temy, alebo kamarat s podobnym IQ a EQ. Mladí sopliaci, čo sa im nchce chodiť. Škoda zrušenej zakladnej vojenskej služby.
misoft
07.07.15,14:43
S tou ZVS - svätá pravda. Preháňať ich ako nafúknuté barany by ich bolo potrebné........ I na ch*j*v*n* by ich prešla chuť...
duves
08.07.15,05:57
Sopliak by sa mal spametat. tento borec ochrnul, na štvorkolke s motorom nejazdí: "Martyn Ashton sa po nehode, pri ktorej ochrnul vrátil späť na bike" : http://www.mtbiker.sk/video/7762/martyn-ashton-sa-po-nehode-pri-ktorej-ochrnul-vratil-spat-na-bike.html