Kabaka123
07.07.15,19:44
Už dosť dlho ma irituje nové prihlasovanie na Gmail. Používam Mozillu. Donedávna sa pekne prihlasovalo vyplnením Užívateľa a Hesla v jednom okienku. Teraz sa vyplní najprv Užívateľ, potom klik na Ďalej, a až potom sa vyplní Heslo. No načo je toto dobré? Bezpečnosť to nezvýši... tak PREČO?
buchač
07.07.15,17:58
Záleží od prehliadača....OPERA to takto nemá.
Sú dve okienka pod sebou, vyplnia sa a jeden je prihlásený.
Lenže potom vyskočia iné ponuky na "zlepšenie"....;)
Kabaka123
07.07.15,18:46
Záleží od prehliadača....OPERA to takto nemá.

myslela som, že to je službou, nie prehliadačom... aj v IE, to tak je - v jednom okienku
misoft
07.07.15,18:57
Ja mám automat. Pamätáka. Klik, vyskočí meno, klik, heslo, klik - som tam.
pavol54
07.07.15,19:02
Ja teda neviem ale ja stlačím líštičku(TEDA MOZILU) po otvorení sa mi objaví okienko s lupou, doňho klepnem "g" pod oknom sa mi otvorí zoznam najčastejších názvov začínajúcich písmenom G ťuknem na riadok g mail a som tam
misoft
07.07.15,19:07
Nejde ani o to, dostať sa na G-mail stránku - Kabaku štve to "prihlasovanie" - prihlasovacie meno - klik. Nový screen Heslo - klik. Ak je doma - nech si dá heslo zapamätať, a potom nemusí ani vypisovať.
pavol54
07.07.15,19:16
Nejde ani o to, dostať sa na G-mail stránku - Kabaku štve to "prihlasovanie" - prihlasovacie meno - klik. Nový screen Heslo - klik. Ak je doma - nech si dá heslo zapamätať, a potom nemusí ani vypisovať.
však som predpokladal že to má ja heslo zakaždým nahadzujem len tzv "kľúčikové stránky"
Kabaka123
08.07.15,03:57
...nech si dá heslo zapamätať, a potom nemusí ani vypisovať.

Áno zapamätanie hesla je jedno z riešení, aj keď to nerieši situáciu..., len ja zo zásady nedávam zapamätať heslá na stránkach..., vyriešila som to doplnkom Gmail Notifier...