ML83
09.07.15,13:42
Vedeli by st emi poradit firmu pre zavesny balkon v KE?
Islo by o vacsi balkon 1,8m x 6m.
Dakujem.

ML
buchač
09.07.15,11:47
Kde mieniš zavesiť ?
Na rodinný dom, alebo na panelák ?
ML83
09.07.15,12:01
Na tehlovy bytovy dom. 3 posch. ten byt s tou starou doskovou podlahou.
ML83
09.07.15,12:31
1. na tomto dome nie na vedlajsich ano
polozky 2. a nizsie nebudem riesit predtym ako si vyjasnim mozne naklady. Myslim ze ked ides stavat dom tak nejdes najprv na stavebny urad ale vyberies si co chces a za kolko. Keby sa tie balkony nestavali asi by nebolo xz firiem po slevensku ktore sa tym zivia. Ja hladam typ na kosicku firmu ktora s tym ma skusenosti, dokonca niektore (nie v ke) ponukaju cely tento servis v cene - body 3. a nizsie.... cize este raz otazka je ci ma niekto s tymto skusenosti v KE.Zvysok neskor.
buchač
09.07.15,12:49
Si asi nepochopil ten bod č. 2.

Na takýto balkón MUSÍ BYŤ súhlas ostatných vlastníkov bytov...ak si ho chceš namontovať IBA Ty sám.
Ak by šlo o montáž pre celý barák, to by bola iná vec...ale aj tam musí prebehnúť proces schvaľovania hlasovaním.

Capisci ???
Preštuduj najprv zákon a potom hľadaj firmu a či rieš rozpočet.

Čítaj tiež http://www.porada.sk/t115718-stavebne-povolenie-balkon.html
ML83
09.07.15,16:38
Rozumiem ze sa povazujes za miestneho Guru, ale nerozumiem ofenzivnemu tonu.... otazka znela ci mi vie niekto doporucit firmu....
Dnes som sa uplne nahodou zoznamil s pani ktora sledovala umiestnovanie balkonov na vedlajsich vchodoch. Uplne nahodou je spravca druzstva, aj toho mojho.... co sa tyka podpisov povedala ze mam prist vecer pozbierame.Bez problemov. Su nutne 2/3....
Este raz ty ked ides stavat dom studujes najprv staveby zakon? Ked ho prestudujes a zistis ze DOM stoji X a tvoj rozpocet je X/3 tak co ti to pomoze?....
buchač
09.07.15,16:59
ML83 (Dnes 19:38) Rozumiem ze sa povazujes za miestneho Guru...
=============================

Ty GURU nespovedaj a ani nehodnoť...na to si ešte nedorástol.
--------------------------------------------------
Sorry...ale vzhľadom k Tvojim zadaným témam

http://www.porada.sk/search.php?searchid=2827904

mám dojem, že si robíš prdel !!!
--------------------------------------------------

GURU skončil...viac sa nemá význam s nejaký g8d64m vôbec baviť.