michal54
14.07.15,16:40
marjankaj
14.07.15,14:46
Filerom myslíš tú 1/100 forintu?
buchač
14.07.15,15:05
http://www.e-tea.eu/resize/e/250/300/files/e-tea-mineral-brazil/gule-a-lebky/kristal-gula01-2500c.jpg
Krištáľová guľa

Krištáľová guľa sa používa na videnie najčastejšie budúcnosti, ale zodpovie aj otázky minulosti a prítomnosti. Najideálnejšie je mať guľu z pravého krištáľu. Ten je totižto na našej planéte veľmi dlho a za ten čas sa v ňom stihlo uložiť neskutočne množstvo informácii. Správnou metódou vám guľa dá prístup k týmto informáciám. Pri práci s krištáľovou guľou ide vlastne o spoluprácu nášho podvedomia a energie krištáľu.

------------------------------------------------------

Otázka neskutočná.
Preto je tam aj tá guľa.

Najprv otázky :
1. Aká kosačka
2. Aký filter ?
3. Čo si urobil pre to, aby olej netiekol ?
------------------------------------------------------

Možnosti je habadej.
Od vadného fitra, zanesený filter, zlé tesnenie alebo aj veľa oleja....
jar88
14.07.15,15:15
To nemá s forintom nič spoločné. Je to jedna stotina americkej rupie. Keby si si radšej naštudoval benzínovú kosačku, dávno by si vedel , čo sa to z toho filera sype.
jar88
14.07.15,15:17
A toto už ako? Ty to ešte nemáš nacvičené? Šak mu poraď a nezhovaďuj sa tu.
marjankaj
14.07.15,15:22
Toto je vyšší level.
Hladnému nedaj rybu, ale daj mu udicu a nauč ho loviť. - Čínske príslovie.
buchač
14.07.15,15:26
jar88 (Dnes 18:17) A toto už ako? Ty to ešte nemáš nacvičené? Šak mu poraď a nezhovaďuj sa tu.
================================
Toto už takto !!!

Hybaj na ekonomické stránky a neser sa do druhých a hlavne do vecí, ktorým nerozumieš.

EŠTE SI SA NIKDY NEREALIZOVAL V ODBORNEJŠÍCH TÉMACH.
TY VIEŠ LEN MEDITOVAŤ A DRÍSTAŤ.

TAK DRŽ LEP !!!
Peggynka
14.07.15,15:28
Možno ako sused :D v návode ,že treba olej vymeniť po 25hod prevádzky a už ju má možno 10rokov :eek: (bez výmeny) a kukaj,nejde :D:D:D
jar88
14.07.15,15:47
No šaaak ja ninič, ja len že si dobre dal, tak čo leeepiš?
Starám sa ja? Veď nestarám, vítaj si hostí ako zvykneš doma. Na východe.
jackub25
23.10.15,09:47
ak sa jedná o molitanový filter, tak ten má byť olejom napustený, no nesmie z neho vytekať, odporúčal by som teda potom filter vyprať v teplej jarovej vode, po vyschnutí trochu pretrieť olejom , ak začne znovu tiecť tak potom asi najlepšie servis alebo elektrické kosačky
lubko6394
23.10.15,10:16
Tak toto by som si tipol že je zapríčinené nesprávnym náklonom sekačky. Tie sa môžu nakláňať len tak že rukoväť sa dáva k zemi a nie naopak. Nemáš ju opretú rúčkami o stenu a stojí na predných kolesách ?