Miloslav Bobocký
15.07.15,11:29
Ahojte, potreboval by som poradiť v jednej veci. K 1.6.2015 som sa zamestnal v jednej firme. Odpracoval som tam 3 dni, na štvrtý deň som sa dostavil k zamestnáveteľovi s tým, že dávam výpoveď v skúšobnej dobe. Zamestnávateľ mi dal za tento deň keď som prišiel podať výpoveď absenciu. Včera mi poštou prišla výplatná páska so mzdou za tie tri odpracované dni 14€. Za tú absenciu mi zamestnávateľ strhol dva dni dovolenky. Ale ako mi mohol strhnúť dva dni dovolenky a náhrady za ne keď mi na ňu ešte ani nevznikol nárok? Postupoval zamestnávateľ správne? Volal som mzdárke a tá mi povedala, že je to tak v Zákonníku práce a aj účtovný program im to tak vyhadzuje. Ďakujem za všetky rady a odpovede.
Tweety
15.07.15,09:34
Nepostupoval správne. V SD môže PP skončiť kedykoľvek, nedáva sa teda výpoveď. Nárok na D ešte ani nevznikol, nemôže teda dôjsť k kráteniu. Krátiť sa môže len vzniknutý nárok na D za KR alebo jej pomernú časť, § 109 ZP. AK si teda 4 deň dal oznámenie o skončení PP v SD, žiadna absencia teda ani nebola. Podstatné je ešte s akým dátumom si to dal. Ak ten 4. deň, potom si ho mal odpracovať, ak nie, je to A. Ale bez krátenia nároku na D a samozrejme bez krátenia náhrad, pretože si žiadne nedostal.
Miloslav Bobocký
15.07.15,10:08
Ďakujem Tweety. Poslal som do firmy mail, uvidím ako a či vôbec zareagujú.
Tweety
15.07.15,10:10
zrejme nepoznajú ZP