Silvi
29.05.06,11:23
Môj šéf ma požiadal o pomoc pri RZZP.:-( Nie som si istá či tlačívá SA a SB sú správne. V čase od januára do apríla bol zamestnancom jednej spoločnosti, v mesiaci apríl až jún bol nezamestnaný. Od 28.5. bol konateľom spoločnosti bez nároku na odmenu a v tejto spoločnosti je aj od 20.6. zamestnancom. V mesiaci máj mal honorár z umeleckej zmluvy. Môžem použiť pri daných skutočnosti tieto tlačivá? Ďakujem
suzuki
29.05.06,10:23
pozri stránku:
http://www.novezdravotnictvo.sk
tam je to celkom dobre spracované
Silvi
29.05.06,10:39
Tam som sa už pozerala.:-) Mám už toho aj dosť naštudované, moja otázka je v podstate len kontrolná.
alušik
29.05.06,10:48
Môj šéf ma požiadal o pomoc pri RZZP.:-( Nie som si istá či tlačívá SA a SB sú správne. V čase od januára do apríla bol zamestnancom jednej spoločnosti, v mesiaci apríl až jún bol nezamestnaný. Od 28.5. bol konateľom spoločnosti bez nároku na odmenu a v tejto spoločnosti je aj od 20.6. zamestnancom. V mesiaci máj mal honorár z umeleckej zmluvy. Môžem použiť pri daných skutočnosti tieto tlačivá? Ďakujem

Tak keď to máš naštudované, mala by si vedieť, že Ti tam chýba ešte tlačivo SD, kde uvedie príjmy umelca.;) Inak OK - vyplníš SA+SB+SD.
Silvi
29.05.06,10:54
A práve preto som sa to pýtala.:-))))
Ďakujem
alušik
29.05.06,10:57
Niet za čo.;)