jess
29.05.06,13:14
Prosím vás, stále ma na poorade otravuje toto okienko. Mám Mozillu a neviem , či to mám otvoriť alebo uložiť. Zatiaľ to vždy len zruším. Toho adrenalínu sa dosť bojím.. Pri strate všetkých dát z PC by som ho mala nadbytok :eek:
lenkak
29.05.06,14:51
Richard
29.05.06,14:56
Treba to ingnorovať, chyba je v scripte reklamného výmenného systému. Nahlásil som im to ale zajvne majú slabú podporu a doteraz to nevyriešili....
jess
29.05.06,15:11
Takže dám na profíkovu (Richardovu) radu a budem to naďalej "rušiť"...radšej :)

...skúšala som aj tie Lenkine linky..... prečítala, ale dostala som sa po súbor Windows/system32/drives/etc/hotst.. alebo tak dáko (píšem to z pamäti :D).a ten neviem otvoriť...tam sa majú nejaké riadky - príkazy strčiť podľa tých linkov, čo pridala Lenka......no neviem ten súbor otvoriť , tak to radšej nejdem ďalej skúšať, aby som si niečo nepomrvila :)
Daska
30.05.06,06:43
http://www.porada.sk/showpost.php?p=193791&postcount=18

Ked som stukla na tento link napisalo mi:
Nefunkčne zadaný $idname. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi ($vboptions%5Bwebmasteremail%5D)
Daska
19.11.06,15:00
Viem ze to nepatri sem, ale nemam inu moznost lebo sa mi neda vytvorit nova tema, ani precitat kopec prispevkov. Vo vacsine pripadov mi napise, ako napriklad ked som si chcela otvorit temu "ako vytvorit alias v orange" toto:
Not Found

The requested URL /t34882-ako-vytvori-alias-v-orange.html was not found on this server.



Nevie mi niekto poradit co s tym, len ak by som Vas mohla poprosit keby ste mi napisali odpoved na mail, alebo na icq, lebo si neni som ista ci sa mi podari niekedy este tuto temu otvorit.

Dakujem
Daska
21.11.06,07:07
Viem ze to nepatri sem, ale nemam inu moznost lebo sa mi neda vytvorit nova tema, ani precitat kopec prispevkov. Vo vacsine pripadov mi napise, ako napriklad ked som si chcela otvorit temu "ako vytvorit alias v orange" toto:

Not Found

The requested URL /t34882-ako-vytvori-alias-v-orange.html was not found on this server.



Nevie mi niekto poradit co s tym, len ak by som Vas mohla poprosit keby ste mi napisali odpoved na mail, alebo na icq, lebo si neni som ista ci sa mi podari niekedy este tuto temu otvorit.

Dakujem

Ozaj mi nevie niekto poradit, takto sa neda pracovat :mee::mee::mee: Dakujem
dari1
21.11.06,07:18
http://www.porada.sk/t34882-ako-vytvorit-alias-v-orange.html?highlight=alias
....
ked to nepojde, daj si cez vyhladavanie "alias"
Daska
21.11.06,17:24
http://www.porada.sk/t34882-ako-vytvorit-alias-v-orange.html?highlight=alias
....
ked to nepojde, daj si cez vyhladavanie "alias (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=alias)"

Darinka dakujem za ochotu, ale asi si ma nepochopila, neslo mi o tuto konkretnu temu, ale o to ze sa nemozem dostat na viacere prispevky a toto som uviedla ako priklad na to co mi to vypisuje.
Ide o to ze ked si kliknem na ten ktory prispevok ze si ho chcem precitat neotvori mi ho ale napise mi:
Not Found

The requested URL..............................was not found on this server.
Hlinkovx
21.11.06,18:26
Ozaj mi nevie niekto poradit, takto sa neda pracovat :mee::mee::mee: Dakujem
Daška...a to ti robí iba na porade??? na iných stránkach nie??
cez aký prehliadač chodíš ?
Daska
21.11.06,18:43
Daška...a to ti robí iba na porade??? na iných stránkach nie??
cez aký prehliadač chodíš ?


Silvi iba porada mi to robi, robim vo FF, dneska napr. mi to urobilo len ked som chcela zadat novu otazku....
Manual
21.11.06,19:02
Silvi iba porada mi to robi, robim vo FF, dneska napr. mi to urobilo len ked som chcela zadat novu otazku....
Daška ak pôjdeš cez explorer, tak to tam nebudeš mať, to robí len vo FF
Pekný večer...:)
Hlinkovx
21.11.06,19:05
Daška...vyskúšaj cez explorer chodiť..
Daska
21.11.06,19:12
Ale problemy mam len poslednu dobu a ff pouzivam uz dlhe roky, a pravdupovediac, IE som si obnovovala len teraz na 6,0 lebo drsr fachci len tam

Ale dakujem Vam obidvom
Manual
21.11.06,19:14
Ale problemy mam len poslednu dobu a ff pouzivam uz dlhe roky, a pravdupovediac, IE som si obnovovala len teraz na 6,0 lebo drsr fachci len tam
Alne FF to nerobil, ale Richard asi niečo menil na Prade a odvtedy ten adrun.dll vyskakuje. Niekde aj Richard vysvetluje prečo je to tak
Daska
21.11.06,19:20
Janko, ja nemam problem s adrunom, len sa mi nedalo otvorit novu temu, tak som to pricapila tu...
Daska
21.11.06,20:24
uz mi to robi zasa, cely vecer to bolo v pohode, ale teraz sa dostanem len do tem ktore si kuknem cez moj profil...
Daska
22.11.06,20:24
Nove zpravy z mojho pc Silvi a Janko:
snazim sa pouzivat IE, dneska cely den to ako tak fungovalo a teraz uz nejde ani to, ked som klikla na temu(konkretne som sa chcela pozriet na anglinu) vypise mi:

Searched web for: porada.sk/t36584-to-be--by.html

Your search - porada.sk/t36584-to-be--by.html - did not match any documents.
Suggestions

Make sure all words are spelled correctly.
Try different keywords.
Try more general keywords.
Searched web for: porada.sk/t36584-to-be--by.html

Your search - porada.sk/t36584-to-be--by.html - did not match any documents.
Suggestions

Make sure all words are spelled correctly.
Try different keywords.
Try more general keywords.

Nakolko neviem ani zbla po anglicky tak nemam sajnu co to po mne chce. :mee:

dostanem sa len do tych tem kde som uz odpovedala, a to cez moj profil
Hlinkovx
23.11.06,08:15
Daška...
ešte aký operačný systém máš? Windows xx ??
ta ja ovládam iba počítačovú angličtinu ...
ale jednoducho nemôže nájsť určité veci..
mne to pripadá..ako kedy ti niekto blokol prístup na poradu, keď furt sa nemôžeš pripojiť skoro do žiadnej témy ako keby ti pripojenie nenašlo server porady
neviem..
skús skontrolovať pripojenie
či nemáš poradu medzi blokovanými stránkami
prečistiť registre
pozrieť kódovanie stránky
vymazať cookies, odstrániť dočasné internetové súbory ...
keby to nepomohlo
ja osobne by som už asi preištalovala windows
iné ma zatiaľ nenapadá
Manual
23.11.06,13:25
Silvia, ono by to chcelo celé nastavenie PC "prevetrať", zavolať niekoho čo sa tým zaoberá.
Daska
23.11.06,17:51
Silvi vyzera to na to ze to idem cele sformatovat a poinstalovat vsetko nanovo, vsetko co si pisala som spravila, ale dakujem za ochotu, dokonca mi bol poslany aj volajaky program na spyware aj ten naslo a vyhodilo a nic nepomohlo
lenkak
23.11.06,18:01
asi Ti nič iné nezostáva.
Hlinkovx
23.11.06,18:10
Silvi vyzera to na to ze to idem cele sformatovat a poinstalovat vsetko nanovo, vsetko co si pisala som spravila, ale dakujem za ochotu, dokonca mi bol poslany aj volajaky program na spyware aj ten naslo a vyhodilo a nic nepomohlo
Daška..len si riadne daj sformátovať disk...
lenkak
23.11.06,18:18
je zaujímavé, že táto téma sa mi zobrazuje iba v sledovaných príspevkoch.
Daska
23.11.06,18:21
dakujem Vam vsetkym, oznamim vysledok
Daska
29.11.06,11:10
Oznamujem vysledok ako som slubila:

Zformatovala som disk, vsetko som nainstalovala na novo a nic nove sa nestalo, porada stale nefungovala, ako sa patri, mozem Vam povedat ze ma triafal slak... :mee:

Dneska som objavila novu verziu FF a zda sa mi ze to vsetko slape ako hodinky.

Zaver: Stale neviem preco mi to neslo, kedze mi to neslo ani v IE.

Ale uz ma tu mate a budem tu zas ako pred tym.
Pekny den prajem
Hlinkovx
29.11.06,11:54
daška..aspoň že tak...aby ti to ale vydržalo..
čo máš za operačný systém?
pretože mne to cez IE fachčí absolútne bez problémov
camelfly
29.11.06,12:11
Silvik, mozno to naozaj bolo starsou verziou Mozilly Firefox, ak nebola dlhsie updatovana, mohlo jej to robit problem
Daska
29.11.06,12:23
daška..aspoň že tak...aby ti to ale vydržalo..
čo máš za operačný systém?
pretože mne to cez IE fachčí absolútne bez problémov

Silvi Win 2000, ale stale ma mätie ze to neslo ani v jednom prehliadaci.
Hlinkovx
29.11.06,18:11
Silvik, mozno to naozaj bolo starsou verziou Mozilly Firefox, ak nebola dlhsie updatovana, mohlo jej to robit problem
Kamelka..a prečo to nešlo potom aj v IE??
neviem...podľa mňa tam bol niekde problém vo vyhľadávači...a vlastnosti a nastavenia z Mozily sa nakopírovali do IE ..a preto to robilo aj tam a aj tam...
Manual
29.11.06,18:51
Oznamujem vysledok ako som slubila:



....Dneska som objavila novu verziu FF a zda sa mi ze to vsetko slape ako hodinky.

Zaver: Stale neviem preco mi to neslo, kedze mi to neslo ani v IE.

Ale uz ma tu mate a budem tu zas ako pred tym.
Pekny den prajem
Daška, ja to mám nastavené tak, že ak je nová verzia FF tak mi ju ponúkne na aktualizáciu.
Ale som rád že aj keď nevieme kde bol problém, že to máš OK...:D:D:D:D a nemáš u Porady z toho "ňervy"
Pekný večer...:)
Daska
29.11.06,20:42
Mam ňervy z toho, ze je tu tolko noveho