Dadulka1
20.07.15,11:31
Mimosúdne finančné odškodnenie od odporcu (priateľa ) za jeho dlhoročné psychické týranie a deptanie,za fyzické bitky,krivé obviňovanie a ohováranie na verejnosti, atď...

Prosím Vás veľmi pekne
o pomoc a o radu!
Priateľ bol dlhé roky ku mne denno-denne ústavične abnormál. agresívny bez najmenš. dôvodu, doslova až psychopatické výpady voči mne, BITKY, úmyselné dlhoročné psychické deptanie, urážky, oplzlé hlučné hrubé nadávky pred ľuďmi, nepravdivé ohováranie na verejnosti, ponižovanie na základe rodovej danosti, hanenie dobrého mena, poškodenie dobrej povesti, dehonestácia osobnosti, krivé protizákonné tvrdenia na mňa, osočovanie, atď...a znásilnenie!
Prosím Vás pekne, mám nárok aspoň na satisfakciu vo forme
(mimosúdneho)
finančného odškodnenia od odporcu?
Mám právo dostať aspoň finančné odškodnenie za to vsetko?!
Je u nás taký paragraf, ktorý to umožňuje?
Môžem sa s tým obrátiť na nej. právnika, aby v mojom poverení vyzval odporcu na tichú mimosúdnu dohodu a finančné odškodnenie, bez verejnej publicity, ktorá by znamenala
pre mňa môj už "úplný koniec"?!

Úprimne Vám veľmi pekne dakujem !!!!!
Dagmara
ivka70
20.07.15,12:14
A preco si to dlhe roky trpela? Niekedy si ho aj udala na policii?
buchač
20.07.15,12:19
Prosím Vás pekne, mám nárok aspoň na satisfakciu vo forme
(mimosúdneho) finančného odškodnenia od odporcu?

Mám právo dostať aspoň finančné odškodnenie za to vsetko?!
Je u nás taký paragraf, ktorý to umožňuje?

Môžem sa s tým obrátiť na nej. právnika, aby v mojom poverení vyzval odporcu na tichú mimosúdnu dohodu a finančné odškodnenie
1. Nie, ale...
2. Áno, ale.....
3. Môžeš, ale...
-----------------------------
Všetky Tebou popísané okolnosti sú trestným činom.
No kde niet žalobca, niet ani sudca.
misoft
20.07.15,18:16
Prosím Vás veľmi pekne
o pomoc a o radu!
Priateľ bol dlhé roky ku mne denno-denne ústavične abnormál. agresívny bez najmenš. dôvodu, doslova až psychopatické výpady voči mne, BITKY, úmyselné dlhoročné psychické deptanie, urážky, oplzlé hlučné hrubé nadávky pred ľuďmi, nepravdivé ohováranie na verejnosti, ponižovanie na základe rodovej danosti, hanenie dobrého mena, poškodenie dobrej povesti, dehonestácia osobnosti, krivé protizákonné tvrdenia na mňa, osočovanie, atď...a znásilnenie! A ty čo na to? Podala si na neho aspoň TO, obrátila si sa o pomoc k úradom?
Prosím Vás pekne, mám nárok aspoň na satisfakciu vo forme
(mimosúdneho)
finančného odškodnenia od odporcu? Morálne - máš. Ale len morálne, pretože (bolo spomínané) - niet žalobcu, niet ani sudcu. Mlčala si - tak kto a čo by ti mal niečo vracať. Druhá strana asi ťažko, keď ty si mlčala.
Mám právo dostať aspoň finančné odškodnenie za to vsetko?!
Je u nás taký paragraf, ktorý to umožňuje? Paragrafov jesto, ale pokiaľ tie paragrafy nepoužiješ vhodne - budú ti ... vieš na čo....
Môžem sa s tým obrátiť na nej. právnika, aby v mojom poverení vyzval odporcu na tichú mimosúdnu dohodu a finančné odškodnenie, bez verejnej publicity, ktorá by znamenala
pre mňa môj už "úplný koniec"?! Mimosúdne s ním ani ten najlepší právnik nepohne, pokiaľ sa mu to nedokáže. Lebo tak to je to len tvrdenie proti tvrdeniu. A zbytočne platioť na stratenú vec právnika - radšej ho použi (právnika) na podanie žaloby....

Úprimne Vám veľmi pekne dakujem !!!!!
Dagmara

Nemáš za čo....
marjankaj
20.07.15,18:33
No ak sa s ním mimosúdne dohodneš, tak ti môže dať aj milión eur. Teda ak sa bude chcieť dohodnúť. Tak sa teda s ním dohodni,