Damian1
22.07.15,13:56
Cavte mam tablet ASUS MemoPad HD 7 ale zabudol som PIN ale ked dam zly pin tak mi tam vyskoci len ze nespravny pin nic ine proste nic. PROSIM POMOZTE MI



Nic mi tam nevyskoci ako napr. na mobiloch ze kontrolna otazka alebo tak, proste na principe ze bud heslo vies, alebo ...
ivka70
22.07.15,12:05
Smola, len spominat.
Alebo resetovat do vyrobnych nastaveni ...
Damian1
22.07.15,12:37
Dakujem ale ako resetovat do vyrobnych zariadeni akozze spravit factory reset. Sorry, nejak mi nejde otaznik na kompe.
Damian1
22.07.15,12:42
Ale vlastne ked spravim factory reset tak tie gygabyty ktore miniem na stiahnute veci tak sa mi po factory resete zase pridaju ci nie.
Valcake
22.07.15,13:18
Damian, ja som zmenila "pin kod v mobile a potom som dala do tabletu.
...možno by to šlo aj u teba
misoft
22.07.15,13:32
Reset factory = výrobné nastavenia - t.z. do stavu, v akom si ho kúpil. Vrátane aplikácií, čo tam boli už aktivované a nahrané výrobcom. To čo si si pridal neskôr - všetko bude fuč. Pokiaľ však niečo máš na SD karte, to zostane.
Rada - zapni tablet a pripoj sa káblom k PC - nevadí, že nebude v prevádzke - po čase by sa mali v PC (Tento počítač) - objaviť Asus K007Z - teda tablet a jeho obe úložiská - interné i SD. Môžeš potom svoje súbory zálohovať. A potom urob Reset factory....po odpojení od PC.
Damian1
22.07.15,14:48
Dakujem, ale kabel k PC si myslel USB ? A cez co si to mam potom zalohovat ? Akoze interne alebo SD ??? Sorry, na tieto vyrazy som trochu antitalent :D
Damian1
22.07.15,14:49
Aha, ale napis mi PLS postup ako si to robila :)
Damian1
22.07.15,15:51
Dakujem a to je USB kabel ??? A potom co mam stlacit interne alebo SD aby som to ulozil ??? Sorry na toto som trochu antitalent :D
misoft
22.07.15,18:53
Nemusíš opakovať... USB kábel jeden koniec do PC (široký) druhý do tabletu (malý) - chvíľu počkáš.... potom klik na Tento počítač a odrazu uvidíš okrem svojich diskov počítači i ďalšie zariadenie (ASUS tablety majú často označenie K00*Z) - klikneš na to a vedľa uvidíš (ak máš v ňom SD kartu) interné úložisko a SD karta a pracuješ s tým ako s bežnými diskami - súbory môžeš kopírovať, presúvať, mazať, premenovať....
Valcake
22.07.15,19:32
Ja so to robila v "Ochrana, ..Ochrana PIN kódom,..Zmena PIN..
Damian1
23.07.15,14:40
Dobre ale cez co to mam zalohovat ? A co s tym interne a SD vlastne tam bude nejaka kolonka zalohovat ???
misoft
23.07.15,18:17
Jednoducho - ako v PC - použiješ Drag & Drop - chytíš potiahneš na iné miesto a pustíš a už sa to kopíruje do zvoleného miesta...
Veď sú to len súbory, tak aj s nimi pracuješ ako keby boli v PC.