mirka16
29.05.06,16:56
Ahojte poraďáci, potrebovala by som radu:
chceme zaplatiť zamestnancovi drahé školenie a zároveň by sme to chceli ošetriť v pracovnej zmluve s tým, že po skončení školenia a dostaní certifikátu, musí u nás ešte pracovať 2 roky.
Nemáte náhodou niekto takýto dodatok k pracovnej zmluve?
Ďakujem
Mirka
Evanka
29.05.06,15:30
Ahojte poraďáci, potrebovala by som radu:
chceme zaplatiť zamestnancovi drahé školenie a zároveň by sme to chceli ošetriť v pracovnej zmluve s tým, že po skončení školenia a dostaní certifikátu, musí u nás ešte pracovať 2 roky.
Nemáte náhodou niekto takýto dodatok k pracovnej zmluve?
Ďakujem
Mirka
Mirka, je to samozrejme možné riešiť dodatkom. Nechápem však, čo potrebuješ poradiť. To čo tam chcete mať, to tam treba dať a bude to platiť. Pokúsila som sa ti v rýchlosti napísať pár bodov. Možno ti to pomôže - uprav si podľa potreby.



Dodatok k pracovnej zmluve

Zamestnávateľ: Zamestnanec:
Tento dodatok upravuje Pracovnú zmluvu, uzatvorenú medzu zmluvnými stranami dňa.... nasledovne: 1. Z-c sa zúčastní školenia...., ktoré plne hradí z-teľ . 2. Z-c sa zaväzuje, že odpracuje dohodnutej pozícii u zamestnávateľa najmenej dva roky po získaní certifikátu a v tejto dobe nepožiada o ukončenie pracovného pomeru. 3. V prípade, že z-nec neodpracuje u z-teľa najmenej dohodnutú dobu, bude musieť vrátiť celú finančnú čiastku vo výške ...., ktorú zamestnávateľ na škole vynaložil. 4. Ak z-nec neodpracuje dohodnutú dobu z titulu rozviazanie pracovného pomeru výpoveďou zo strany zamestnávateľa, z-nec finančné prostriedky vynaložené na školenie vrátiť nemusí.



Miesto a dátum

Podpisy oboch zmluvných strán
Gabika13
30.05.06,05:19
Mam teraz obdobny problem a riesim to dohodou o zotrvani podla § 155 ZP. Prave som za skvelej pomoci jednej poradacky takuto dohodu pripravila, ak by si mala zaujem viem Ti ju poskytnut.
Gabika
mirka16
30.05.06,16:24
Ahoj Gabika, ak môžeš, tak by som bola rada keby si mi mohla poslať ten dodatok.
ďakujem veľmo pekne
mirka