anton ivanov
23.07.15,18:40
som väčšinovým spoluvlastníkom nehnuteľnosti,ktorú vlastním viacej ako 10 rokov bratranec,pred dvoma rokmi zdedil podiel po svojom otcovi ,ale nakoľko žije neusporiadaným životom,pravdepodobne o tom ani nevie,lebo dedenie strýcovho podielu som riešil ja práve kvôli tomu,aby som mohol odkúpiť jeho podiel.Ako mám postupovať ďalej,keď sa neviem s mojim bratrancom skontaktovať.
buchač
23.07.15,16:43
Ako vieš, že žije neusporiadaným životom, ak sa s ním nevieš skontaktovať ?
misoft
23.07.15,18:05
Hmmmm.... "žije neusporiadaným životom".... nevidíš a súdiš.... a možno i vie, že dedil, ale je mu to jedno....
Erzebeth
24.07.15,18:42
Najlepšie bude, ak sa s ním skontaktuješ. Vieš, kde tvoj bratanec žije? Dnes sme si zvykli, že kontakt je telefón či internet. Ak vieš adresu, napíš mu obyčajný, papierový list. Ak ho pošleš doporučene so službou, že ti oznámia, či adresát list prijal, budeš vedieť, či list prijal, alebo sa ti vráti. Chcem podotknúť, že to, že užívaš nehnuteľnosť viac ako desať rokov, v tomto prípade nie je podstatné.
anton ivanov
24.07.15,21:03
Viem to od jeho bratov,ty z nim nechcú mať nič.jeden z jeho bratov žije v tom istom meste,kvôli tomu, aby sa mu stratil sa radšej presťahoval.