erika.
25.07.15,08:16
ahojte, má niekto recept na dobrý ríbezlový sirup ale nie kysnutý?
Dáša_
25.07.15,06:24
hmm, ja robím skoro všetky sirupy rovnako, ale teda, robím len menšie dávky a opakovane, kľudne aj zo zamrazeného ovocia. Do asi pol litra vody dám ovocie alebo bylinky, alebo všetko dohromady (prave macerujem levandulu a dopním to čučoriadkami. nechám dlhšie postáť, cez noc v chladničke. osobitne si uvarím hustejší sirup z kila cukru a pol až 3/4 litra vody. Ovocie rozmixujem, prepasírujem a cez úplne jemné sitko vylejem ho vriaceho sirupu. Nechám prejsť varom a nakoniec pridám trochu práškového vitamínu c, zrejme by mohla byť aj kyselina citrónová. Dám do sklenených fliaš a zatváram. Nikdy sa nič nepokazilo, lebo vždy to vydržalo len chvíľu :) Nie je to samozrejme žiadna zdravá vec, ale to asi sirup nie je nikdy....
Anika61
25.07.15,08:28
Ja používam sirup robený za studena a som velmi spokojná-sirup si totiž uchová všetky vitamíny aj C-ktorý sa inak varením zničí.
Postup:3 kg ríbezlí aj zo stopkami umyť,dať do vacsej nadoby-rukou popučiť,zaliať 2,5 litrami studenej prevarenej vody v ktorej rozpustím 5-10dg kyseliny citronovej,zakryté nechám postáť v chlade do druheho dňa-občas pomiešam,na druhý deň pretlačím ovocie cez sito,alebo ja používam silonkovú podkolienku:-) :-) do toho roztoku kde sa lúhovalo.A na liter takto získanej šťavy pridám 1kg cukru-ktorý postupne -dobre za studena uplne rozpustím v získanej šťave.Prelejem do čistých fliaš a uchovám na chladnom tmavom mieste.Z tohoto množstva je približne 7-8 l sirupu. Nie je hrčkavý,pekne sa leje a vydrží aj rok./tak isto sa'da robiť z jahôd-či iného drobného ovocia.
kozlíček
25.07.15,12:16
a kvasiť začne kedy?
Anika61
25.07.15,12:53
To neviem:-) :-) :-) doposiaľ nikdy nestihol:-) :-) :-)
erika.
27.07.15,14:27
díky moc, vyskúšam, včera som urobila podľa vlastnej predstavy...uvidím či nebude hustý, lebo som robila malinovo-ríbezľový ale varený... :)
erika.
27.07.15,14:28
díky za radu...isto aj toto vyskúšam.. :)
Dáša_
27.07.15,16:36
aktuálne som robila čučoriedkovo-levandulový a tentokrát som aj merala - tak pre zaujímavosť.
Do 3/4 l vody som namočila hrsť levandule a nechala v chladničke viac ako 24 hodín. Potom som to scedila a zaliala tým 1 kg cukru. Nechala som to variť na hustejší sirup asi hodinu. V inej nádobe som rozmixovala 1/4l čučoriedok s 1/2l vody a cez husté sitko som to precedila. Keď mal sirup dostatočnú hustotu, tak som tam vyliala precedenú ovocnú šťavu - čím hustejšie sitko, tým lepšie. Nechala som to zavariť a pridala trochu kyslosti s vitamínom c - mohla by byť aj kyselina citrónova. Hned som liala do fliaš vypláchnutých vriacou vodou. Vyšlo mi cca 1,5l sirupu. Tej levandule môe byť dosť veľa, riadna hrsť.
J+K
10.08.15,09:15
Pripojím aj ja recept . Sirup sa varí, je teda zaručené, že vydrží aj niekoľko rokov :)

0,5 litra ovocia /ríbezle,maliny, jahody, čučoriedky .../
20 ks listov z toho istého ovocia /pri čučoriedkach aj viac, lebo majú malé lístky/
1 l vody
1 kg kryštálového cukru
2 polievkové lyžice kyseliny citrónovej

Ovocie aj listy umyjeme /v prípade ríbezlí nemusí byť odstopkované/, zalejeme vodou a dáme variť. Varíme 15 minút, potom scedíme /najlepšie cez plátno, aby sme odstránili aj drobné nečistoty/. Do šťavy vsypeme cukor a kyselinu citrónovú, rozmiešame a ešte raz povaríme 15 minút. Horúce nalejeme do predhriatych fliaš, uzatvoríme a horúce zabalíme do deky. Necháme vychladnúť .

Sirup nádherne vonia, neželíruje, vydrží naozaj aj niekoľko rokov - mám to odskúšané. A nepotrebujeme naň ani veľa ovocia :)
kukučka
10.08.15,10:41
Bodaj by nevydržali pri takom množstve kyseliny, len si naštudujte, čo je to za svinstvo, už veľa rokov ju nepoužívam a nič sa mi nekazí.
Či kvasenú šťavu, alebo zo "sokovarky" prevarím s cukrom, trochou citrónovej šťavy a tiež troškou soli, lejem do kompótových fliaš a dávam pod deku.
Netrápim sa so zátkami, do "sirupovej" fľaše prelejem keď ho ideme piť.
Kabaka123
10.08.15,11:19