uzdravovatel
25.07.15,08:07
Darovanie je dobrovolny akt / a je relevantny a logicky odovodneny - az sa prejavia metody naturopatie / teda prirodneho liecenia a dodrzania urcitych zasad a klient ,alebo pacient sa uzdravi / pisem klient pretoze liecit u nas na slovensku moze iba lekar a ja som nie lekar ale liecitel a uzdravovatel
Ak mate skusenosti, alebo viete poradit /rad prijmem kazdu radu - nechcem sa vyhnut danovej povinnosti / tak preto ta otazka / ako to robia inde? diky
veronikasad
25.07.15,06:09
"dar" vecný alebo finančný ?
veronikasad
25.07.15,06:14
máš na uvedenú činnosť živnostenské oprávnenie ?
buchač
25.07.15,06:27
korela
25.07.15,06:34
Dobrá otázka, navštevujem liečiteľku, má založenú živnosť, má dar od Boha. Chcela mi vypisovať bloky, som sa poďakovala, že si ich neprosím. Platím v hotovosti. Mám pocit, že priznáva všetko. Je to jej živobytie.
Liečil ma ešte roky predtým psychotronik, nevedela som o tom, nechcel žiadny dar ani peniaze. Chodil do práce. S čím súhlasil bolo, že si obral jeden strom s ovocím, ja som vtedy nemala čas zavárať.
Pri liečbe TČM majú s.r.o., majú registračnú pokladňu, zakaždým vytlačia blok či už za "lieky", doplnky výživy alebo konzultácie. Majú pevný sadzobník.
buchač
26.07.15,07:41
Liečiteľ lieči, ale či aj vylieči, tak to je otázka.

Radšej nelieč, neuzdravuj...viacerí ostanú zdraví.

A Ty nebudeš mať problémy, či dar alebo nedar.