natali7899
26.07.15,19:40
Cavte,mam 15 r a potrebujem poradit. Zijeme v jednom dome s matkou,sestrou jej synom a jej manzelom. Neviem co mam robyt. Svagor mi vypisuje na Facebooku uchylne spravy. Take ze ci si ho moze domna strcit a pod. Jasne ze mi to vypisuje pod vplyvom alkoholu. Ukazala som spravy sestre a matke. Vyhodili ho a potom ho prijali domov. Neskor to napisal druhy krat tiez vyhodili ho a vratil sa a ospravedlnil. Teraz to spravil treti krat. Ked som sa sprchovala tak ma sledoval cez kluc.dierku. U nas doma uz nebyva. Lenze krsniatku chyba a sestra s nim stavia dom. Da sa to riesit na policii? Informovala som sa u policajta a ten mi povedal ze do 15r sa to dalo riesit ale aj by sa to neriesilo ani za psych.ujmu na zdravi ani nic. Mam pockat dokym ma znasilni a az potom sa to pani policajti odvazia riesit? Co mam robyt? Poradite mi niekto
buchač
26.07.15,18:23
Ty potrebuješ poradiť ?

Nehnevaj sa, ale poradiť by potrebovala skôr Tvoja mama, alebo sestra.
Nehnevaj sa, ale nejak nemá význam vypisovať nejaké postupy...myslím si, že by si to proste nepochopila.
kopretinka
26.07.15,19:11
načo máš švagra v kontaktoch? hneď po prvej správe si ho mala zablokovať.Ak vieš,že ťa sledoval cez kľúčovú dierku,tak si mala tú kľúčovú dierku zapchať a jemu si mala jednu drbnúť medzi oči alebo niekam nižšie.
lacotinka
26.07.15,20:43
nejaká baba s ním stavia dom
a on :
- slope
- skúša, či by sa nedal pohladiť ženina sestra
vytriezvie / posľubuje
a všetko je OK

PS
Máš zvláštnu sestru, ale je ich takých pomerne veľa