Urbár Klin
27.07.15,18:04
Robotník na poľnohospodárskom družstve - pastier dobytka svoju prácu vykonáva na salaši, pasie a stráži dobytok. Na mieste výkonu práce - na salaši sa zdržiava 24 hodín denne po dobu dvoch mesiacov. V pracovnej zmluve má ako miesto výkonu práce obec, v ktorej má trvalé bydlisko a zamestnávateľ sídlo. Chcem sa opýtať, aký nárok na stravné a iné príplatky podľa zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v z. n. p. (ďalej len „Zákonník práce“) mu z tejto pracovnej činnosti vyplýva. Zamestnávateľ mu nijakým spôsobom stravu nezabezpečuje, tzn., nedostáva stravné lístky, ani mu strava nie je dovezená na pracovisko. Stravné mu je poskytované mesačne na základe vyplneného "cesťaku" na konci každého mesiaca za odpracované dní/hodiny. Pred pár rokmi som sa na nejakej porade dočítala, že u pastierov zvierat je to v poriadku /nejaká výnimka/, teraz to potrebujem doložiť ku kontrole a neviem nič nájsť. Prosím poradí mi niekto?
Ďakujem
avalik
27.07.15,16:20
Pastier je na pracovnej ceste (miesto vykonu prace ma v zmluve uvedene sidlo zamestnavatela, nie konkretny kopec) - stravne mu patri podla zakona o cestovnych nahradach - musi mat vystaveny cestovny prikaz.

Narok na stavne ma podla dlzky trvania pracovnej cesty - ked je na pracovnej ceste 60 dní tak ma narok za kazdy den celodenne stravne (nad 18 hod. - 9,80 €) a prvy a posledny den podla casu straveneho na PC - cize denne nie len za odpracovane hodiny pocas dna (neviem kolko sa mu rata do odpracovanych hodin).

Ak zamestnanec poziada o preddavok na cestovne nahrady, zamestnavatel je povinny mu vyhoviet.