azuz
08.09.06,12:50
Dobre teda, donesiem aj frndžalice,aj napečiem aj chlebíčky urobím...čo Vám mám ešte sľúbiť?:eek:
Sľúb, že toho bude dosť a prídu všetci!!!:p
Orim
08.09.06,11:15
Tak kto môže 12.9.2006(utorok)?
Dobre teda, donesiem aj frndžalice,aj napečiem aj chlebíčky urobím...čo Vám mám ešte sľúbiť?:eek:

12.9.2006 môže : účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I...


No povedal(a) si A a teraz povedz aj B kde to bude a o koľkej. Tiež prídem, keď budem vedieť tieto detaily.
:) :D
účtovník 007
08.09.06,11:18
No povedal(a) si A a teraz povedz aj B kde to bude a o koľkej. Tiež prídem, keď budem vedieť tieto detaily.
:) :D

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: hups, no to nechám na Vás z Trenčína. Veď ja viem iba kde je autobusko!:D :D :D
Lenuška
08.09.06,11:19
Halóóóóó Trenčania a okolie, čo ste zaspali? Nový mesiac je tu :D .

Dadika:) to dnes odštartovala a kde sa podela :confused: ???:eek: :eek: :eek:
azuz
08.09.06,11:21
Naposledy sme boli na krytej plavárni - dá sa sedieť aj vo vnútri aj vonku (podľa počasia), dá sa najesť a je to blízko k autobusom. Bolo to celkom fajn. Hodinu navrhujem 16,00 - 17,00.
azuz
08.09.06,11:22
Dadika:) to dnes odštartovala a kde sa podela :confused: ???:eek: :eek: :eek:
No to by som aj ja rada vedela. Dadika kde si????:confused:
Jozef I
08.09.06,11:29
Tak spravím rekapituláciu ak môžem: :D

12.9.2006 medzi 16.00-17.00 hod., miesto: Krytá plaváreň.

účasť: Účtovník 007, Azuz, Jozef I, Lenuška, Orim, Braňo, somij,


kto ďalší ???? somij nič ???(už sa vyjadrila nižšie :D ) JanaF ideš ???
Jana Motyčková
08.09.06,11:29
No ale ja veď len tak trošku, trošíčku. Cca 50 ks (nemyslím kg). Keď mi moje rozdali.:o
Máme svoje skúsenosti s broskyňami.
Jana Motyčková
08.09.06,11:33
kto ďalší ???? somij nič ??? JanaF ideš ???
Nemôžem kukať furt na poradu, pracujem:confused: .
Orim
08.09.06,11:33
Ostatní vyjadrite sa tiež k návrhom účtovník 007 a azuz
zhrniem to:
dňa - 12.9.2006
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef,

celkom kusov: 9

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Braňo
08.09.06,12:11
Ostatní vyjadrite sa tiež k návrhom účtovník 007 a azuz
zhrniem to:
dňa - 12.9.2009
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR

celkom kusov: 8

:D :D :D :D :D :D :D :D

dúfam, že platí rok 2006 :) :p :D
Jana Motyčková
08.09.06,12:27
Ostatní vyjadrite sa tiež k návrhom účtovník 007 a azuz
zhrniem to:
dňa - 12.9.2009
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR

celkom kusov: 8

:D :D :D :D :D :D :D :D
Príde aj Bef.
GabiZ
08.09.06,12:32
Aj ja chcem prísť a zasa nemôžem :mee: Idem na školenie do Trnavy na celý týždeň. Mne sa asi nikdy s vami nepodarí stretnúť, tak sa dobre zabavte a pochutnajte si na dobrotách ak sa prinesú:D
účtovník 007
08.09.06,12:34
dobre zabavte a pochutnajte si na dobrotách ak sa prinesú:D

Aké dobroty?:eek: :eek: :eek:
:D :D :D Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.:D :D :D
GabiZ
09.09.06,18:32
[quote=účtovník 007]Tak kto môže 12.9.2006(utorok)?
Dobre teda, donesiem aj frndžalice,aj napečiem aj chlebíčky urobím...

Práve tieto som myslela.:D
Jozef I
11.09.06,05:34
Aké dobroty?:eek: :eek: :eek:
:D :D :D Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.:D :D :D

Len sa nevykrúcaj Bobo ! :D Písmo nepustí. :D :D :D Som zvedavý, akú teraz zaspievaš ??? ;)
JanaF
11.09.06,06:09
tento den nemozem:( , tak vam aspon poprajem kopec skvelej nalady a pekneho pocasia:)
účtovník 007
11.09.06,06:35
Len sa nevykrúcaj Bobo ! :D Písmo nepustí. :D :D :D Som zvedavý, akú teraz zaspievaš ??? ;)

...už hrajú záverečnúúúúú.....:D :D :D
dadika
11.09.06,07:15
Ahojte všetci,
ja viem, že som to všetko spískala a neozvala sa, ale žiaľ behala som s malou po lekároch a potom po pohotovosti. Dúfam, že mi odpustíte. V utorok sa budete musieť zaobísť aj bezo mňa. Žiaľ. Pozdravujem všetkých. Cmuk :)
Jozef I
11.09.06,07:18
zhrniem to:
dňa - 12.9.2006
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef

celkom kusov: 9
ALDA
11.09.06,07:22
zhrniem to:
dňa - 12.9.2009
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef

celkom kusov: 9

Ste super ako päťročnicu- na tri roky dopredu naplánovať stretko:D:D:D
Jozef I
11.09.06,07:25
Heli, už sme to raz riešili a ja som to opäť skopčil zle. :D :D Ale dík za upozornenie. Je vidieť, že čítaš veľmi pozorne. :rolleyes:
Lenuška
11.09.06,11:31
Ostatní vyjadrite sa tiež k návrhom účtovník 007 a azuz
zhrniem to:
dňa - 12.9.2006
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea

celkom kusov: 10
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hlási sa ďalšia nová členka ..... Bea
Orim
11.09.06,15:57
Počet prihlásených členov "porady" na stretko ku dňu 11.9.2006

dňa - 12.9.2006
miesto - plaváreň
čas - 16:00

účasť zatiaľ - účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea, Pebulinka, GabiZ (s frndžalicou aj chlebíčkami)

Ak som všetky príspevky správne pochopil

celkom kusov: 12

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D - to sme všetci čo tam budeme zatiaľ
účtovník 007
11.09.06,17:17
GabiZ (s frndžalicou aj chlebíčkami)

Ak som všetky príspevky správne pochopil



Orim, dobre si to pochopil, GabiZ sľúbila frdžalicu, napečené a ešte aj chlebíčky.....:D :D :D :D :D :D :D :D viď príspevky č. 246,250.
Jozef I
12.09.06,05:19
Bobo, a ty si GabiZ ??? :eek: :eek: :eek:
Jozef I
12.09.06,09:21
Dávam do pozornosti, že dnes je stretko v Trenčíne !!! Kto má záujem a možnosť, nech sa ukáže. :D :)
Katarína STR
13.09.06,04:29
Pekné ránko prajem poraďákom z včerajšieho super stretka.
Hlinkovx
13.09.06,05:05
A fotky sú kde??? a popis...?? jednoducho nie je na Vás spoľah:D
azuz
13.09.06,05:25
Čo fotky, ale kde je Orim? Včera odchadzal prvý a vyhrážal sa, že ide rovno na Poradu poreferovať ! A je ráno a on nič!! :eek:
Orim
13.09.06,05:43
Vidím, že nie som prvý ale to nevadí. Stretka sa zúčastnili skoro všetci prihlásení. Ospravedlnila sa Pebulinka SMS na mobil v 15:55.
"A" má GabiZ ktorá neposlala ani frndžalicu ani chlebíčky ani SMS :D.
Asi som to predsa len dobre nepochopil tie príspevky.

Pre tých čo tam neboli a chcú niečo vedieť ako to prebiehalo. Bolo fajn je moc jednoduché.

Z počiatku sme sedeli vonku na terase. Prvý som bol ja preto to opisujem od začiatku, potom prišli Bea, Lenuška a neregistrovaná (Marta) kočky si vybrali miesta podľa toho kde svietilo slnko a začali sme objednávať, keď sme si objednali dorazili azuz, Bef a somij. Asi za 15 minút dorazili Jozef I a účtovník 007, od ktorých sme sa dozvedeli, že Braňo a Katarína STR prídu neskoršie.
Čo sa pilo a jedlo - minerálka, pivo (alko a nealko), džusy, azuz niečo dvojfarebné (červené dole, hore oranžové), káva, čaj, halušky, pizza, a Katarinka si dala osvedčené jedlo šalát s topinkou posypaný syrom a slaninou, lenže v osvedčenom malo byť kuracie mäso a tu prekvapenie (slanina) - už si to tu viac nedá :).
Ostatné veci si nepamätám. Po západe slnka sme sa presunuli dovnútra kde sa poračovalo, pokecali sme na rôzne témy pospomínali na minulé stretká, prebrali sme aký sme boli ako decká, čo by sme teraz našim neodpustili, keby robili to čo my atď.
Ja som musel odísť ešte pred koncom, lebo som mal doma nejaké povinnosti, pretože bolo Márie a moja polovička je Mária. Našťastie než som odišiel tak som s tým počítal a tak som navaril a nachystal si doma kyticu kvetov, s ktorou som si vylepšil trochu profil, pretože sa páčila.

No to je z mojej strany zatiaľ všetko.
azuz
13.09.06,07:08
No to je vyčerpávajúci referát. Ja len dodám, že tam bol niekoľko krát zmrzlinový pohár (jeden druh) - vraj bol vynikajúci. Malo to len jednu vadu, usilovná čašníčka ho somij zobrala ešte pred dojedením. :eek: Vrátila ho až po výrazných protestoch dotknutej osoby:D .
Orim
13.09.06,07:23
na ten zmrzlinový pohár som pri písaní zabudol, aj keď som si ho dal aj ja.

Našťastie som ho nemusel tak urputne brániť ako somij. :D
GabiZ
15.09.06,10:32
"A" má GabiZ ktorá neposlala ani frndžalicu ani chlebíčky ani SMS :D.
Asi som to predsa len dobre nepochopil tie príspevky.


Je mi ľúto, ale nesprávne to bolo pochopené, lebo som písala, že som v ten týždeň na školení a dúfam, že sa dobroty donesú (bolo to myslené na účtovníka, ktorý/á to sľúbil/a). :eek: Ale vidím, že som zas oveľa prišla, vždy keď si pozerám dojmy zo stretka, tak ma štve, že som zas pritom nebola. Dúfam, že to budúce stretko už budem môcť prísť a potom bude aj frndžalica!:D
azuz
18.09.06,06:06
Dúfam, že to budúce stretko už budem môcť prísť a potom bude aj frndžalica!:D
No to Ťa všetci veľmi radi berieme za slovo.:D :D :D Neviem, či neurýchlime najbližšie stretko!!:rolleyes:
GabiZ
18.09.06,07:52
No to Ťa všetci veľmi radi berieme za slovo.:D :D :D Neviem, či neurýchlime najbližšie stretko!!:rolleyes:
Presne takúto reakciu som čakala:D Som si vedomá, že už sa z toho nevykrútim. Budem rada, ak to výde.
Orim
18.09.06,17:12
Ozaj Marta sa už zaregistrovala ?????

:)
azuz
03.10.06,10:17
Haló Trenčín a okolie!! Pomaly je mesiac od posledného stretka, čo takto ďalšie? Tí čo boli na husacine ešte majú čerstvé zážitky, tak môžu aj poreferovať aj doniesť obrazovú dokumentáciu.:)
Jozef I
03.10.06,10:43
Haló Trenčín a okolie!! Pomaly je mesiac od posledného stretka, čo takto ďalšie? Tí čo boli na husacine ešte majú čerstvé zážitky, tak môžu aj poreferovať aj doniesť obrazovú dokumentáciu.:)

To nie je zlý nápad, treba navrhnúť termín a hurá na stretko.:D
JanaF
03.10.06,17:30
Citam, citam, ze o zabavu nebolo nudza, az mi je luto, ze som nemohla dojst, ale hadam si to s GabiZ pri najblizsom stretku vynahradime:-) :D
Orim
03.10.06,18:29
A kedy by to malo byť. Ja teraz budem ustretkovaný budem mať niekoľko stretiek.
Zatiaľ mám obsadené termíny 11,14,15,18,20,21,22,25.
Ešte nie je stanovený dátum stretka pre predsedov SVB,

:) :) :D :)
azuz
04.10.06,05:15
Zatiaľ mám obsadené termíny 11,14,15,18,20,21,22,25.
:) :) :D :)
:eek: :eek: :eek: :eek:
No to tuším budeme musieť nechať na november.:mee:
Orim
05.10.06,16:41
:eek: :eek: :eek: :eek:
No to tuším budeme musieť nechať na november.:mee:

OK zatial je predbežne stretko SVB dohodnuté na 27.10.


:):)
Lenuška
12.10.06,10:56
Ozaj Marta sa už zaregistrovala ?????

:)

Áno , zaregistrovala, Marta.f

Inak, nemá až tak možnosť na PC, tak sme sa trošku učili pracovať s poradou u mňa v robotke... aj Bea ..... Tak ale dúfam, že sa dievčence polepšia....
Orim
12.10.06,14:36
Áno , zaregistrovala, Marta.f

Inak, nemá až tak možnosť na PC, tak sme sa trošku učili pracovať s poradou u mňa v robotke... aj Bea ..... Tak ale dúfam, že sa dievčence polepšia....


Martičke gratulujem k registrácii :)
dadika
12.10.06,15:57
OK zatial je predbežne stretko SVB dohodnuté na 27.10.

to má byť dátum stretka v Tn? A či čo? :eek:
GabiZ
12.10.06,17:15
to má byť dátum stretka v Tn? A či čo? :eek:

Kuk sem: http://www.porada.sk/t33593-stretnutie-predsedov-svb--tn.html
dadika
16.10.06,05:56
A čo tak zase klasika stretko?
Orim
16.10.06,23:01
V pohode pre každého je klasika niečo iné
:)
azuz
17.10.06,05:36
V pohode pre každého je klasika niečo iné
:)
To stretko predsedov SVB bude asi pracovne, nie?
dadika
17.10.06,06:13
To stretko predsedov SVB bude asi pracovne, nie?

tak, tak, súhlasím plne s tebou azuz.
A myslím, že táto téma je venovaná stretnutiu poraďákov a nie predsedov SVB, tak prosím nemiešajme spolu tieto veci.
Dalo nám dosť práce a hlavne Jozefovi I, aby sa takét niečo vôbec usporiadalo. Tak ostaňme prosím pri tom, čo sme začali.
Ďakujem za pochopenie a teším sa na najbližšie stretnutie :)
Orim
17.10.06,17:27
Ja keď som išiel na prvé stretko poraďákov myslel som, že tam budú väčšinou predsedovia SVB, ako je JozefI napríklad. Ale zapadol som medzi ekonómov (účtovníkov). Takže toto bude to isté ako stretko s vami ale budú prevládať predsedovia SVB aspoň predpokladám. Čiže bude "spoločensko pracovné". Bude spoločenské ale kecať sa bude aj o skúsenostiach, problémoch s SVB ale budú sa preberať aj iné veci.
Ale v pohode prídte aj vy ostatní čo chodíte na stretká. Preto problematika ktorú riešite ja blízka aj v SVB a je to poraďácke stretko.

Ešte by som dodal jednu vec predsedovia SVB ktorí sú tu sú tiež poraďáci.

Neviem ako sa táto téma dostala sem, keď stretko predsedov SVB riešime na stránke SVB

Už viem podíval som sa písal som kedy mám obsadené termíny strekami a že nie je ešte určený dátum stretka predsedov SVB. - keď sa rozhodovalo kedy sa spraví stretko.
Elena Navrátilová
17.10.06,17:55
tak, tak, súhlasím plne s tebou azuz.
A myslím, že táto téma je venovaná stretnutiu poraďákov a nie predsedov SVB, tak prosím nemiešajme spolu tieto veci.
Dalo nám dosť práce a hlavne Jozefovi I, aby sa takét niečo vôbec usporiadalo. Tak ostaňme prosím pri tom, čo sme začali.
Ďakujem za pochopenie a teším sa na najbližšie stretnutie :)

Inak mimotemy ale nedá mi, predsedovia SVB môžu byť vôbec poraďákmi? Ja neviem ale toto som teda nikde nečítala kto môže alebo nemôže byť členom porady. Takže ak som niečo prehliadla budem vďačná za nápovedu.;)
dadika
18.10.06,05:14
Inak mimotemy ale nedá mi, predsedovia SVB môžu byť vôbec poraďákmi? Ja neviem ale toto som teda nikde nečítala kto môže alebo nemôže byť členom porady. Takže ak som niečo prehliadla budem vďačná za nápovedu.;)

mimotemy môžu-nič také som nenapísala, ale prečo sa chcete teda oddelovať, to nechápem. A už len ten názov stretnutie predsedov-to ma prekvapilo v tejto téme. Je to stretko "všetkých poraďákov" bez rozdielu či sú účtovníci, alebo sú z iného konca republiky.
Prečo to nenecháme v starých koľajoch, myslím že sa to rozbehlo celkom fajn. Jednoducho si zadefinujme stretko tak ako to býva zvykom a neoddeľujme predsedov a nepredsedov ;)
Nič v zlom. Ak som týmto niekoho urazila, ospravedlňujem sa, vyjadrila som len svoj názor :)
Elena Navrátilová
18.10.06,06:31
mimotemy Ja tiež len svoj názor. O tom kto sa oddeľuje je asi vyššie uvedený príspevok. Myslím, že do témy pre SVB to bolo dané hlavne preto, že to má byť viac menej pracovné. Ohľadom obnovy panelových domov a tak. Vítaní sú samozrejme všetci, ja tiež rada spoznám aj osobne virtuálne komunikujúcich. A dokonca veeeeľmi.;)
dadika
18.10.06,06:47
Myslím, že do témy pre SVB to bolo dané hlavne preto, že to má byť viac menej pracovné.

ale toto nie je tá téma, toto je úplne iná :)
Orim
18.10.06,19:49
Už som vysvetlil, že ako sa to sem dostalo.

Bol som na niekoľkých stretkách a všetky boli "pracovné" ak sa to dá vydedukovať z toho, že sa tam hovorilo aj o práci.
Zistil som, že na porade je dosť účtovníkov, ktorí účtujú pre SVB (možno aj spravujú SVB - záleží na zmluve). Niektorí z nich pri tom robia aj predsedov SVB. Ale to je jedno, pokiaľ ste to pochopili tak, že sa tu chcú stretnúť len predsedovia SVB bolo to asi špatne interpretované.
Hlavný problém, ktorý majú predsedovia SVB sú peniaze. K tým majú blízko účtovníci. Samozrejme že sú ešte aj iné problémy, ale keby bolo dosť peňazí tak by boli veľmi ľahko eliminovateľné ale to je všade.

Takže ste vítaní všetci ktorí budú dňa 27.10.2006 o 14:30 a neskoršie (podľa toho ako budete môcť dojsť) na krytej plavárni v Trenčíne.

Je to bez ohľadu na zamestnanie. :)
Elena Navrátilová
22.10.06,07:15
ale toto nie je tá téma, toto je úplne iná :)

Ale jedná sa o stretko členov porady, takže ak niekto nezvykne do témy SVB, aby vedel, že sa niečo také aj koná.;)
Melnick
22.10.06,08:30
Mám v Trenčíne školenie 28.29.X. je možné ,že urobím na Vás prepad,teda ,ak sa stretnete v tom termíne.:)
Elena Navrátilová
22.10.06,10:46
Mám v Trenčíne školenie 28.29.X. je možné ,že urobím na Vás prepad,teda ,ak sa stretnete v tom termíne.:)

Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.:) :)
Elena Navrátilová
22.10.06,10:47
Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.:) :)Podľa súčasnej situácie sa stretneme určite.
camelfly
22.10.06,10:49
Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.:) :)

Elenka, skusim aj ja prist, len v pripade nudze budem asi potrebovat navigaciu :D
Elena Navrátilová
22.10.06,11:02
Elenka, skusim aj ja prist, len v pripade nudze budem asi potrebovat navigaciu :D

Chceš telefónne číslo? Cez ss-ku, dobre?
camelfly
22.10.06,11:03
Chceš telefónne číslo? Cez ss-ku, dobre?

to by bolo super, ja poslem moje cez ss
Melnick
22.10.06,13:52
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Dúfam,že mi do toho nič nepríde.Teším sa.
Orim
24.10.06,08:55
Ostatní poraďáci neprídete??????? z TN a okolia

Napríklad: účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea, Pebulinka, GabiZ, Marta.F a ďalší ktorých som tu nemenoval ( mám sklerózu a nemôžem si spomenúť :)

Jozef I mi písal, že nepríde niečo už má v tomto termíne.
azuz
24.10.06,09:43
Ostatní poraďáci neprídete??????? z TN a okolia

Napríklad: účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea, Pebulinka, GabiZ, Marta.F a ďalší ktorých som tu nemenoval ( mám sklerózu a nemôžem si spomenúť :)

Jozef I mi písal, že nepríde niečo už má v tomto termíne.

Ja asi nie, lebo v piatok cestujem preč na celý víkend. Ak by mi cesta nevyšla, tak sa s radosťou zastavím;).
Jana Motyčková
24.10.06,13:08
Ja možno prídem, ale ešte to nie je isté.
Orim
27.10.06,23:28
Stretko máme úspešne za sebou. :)

Ako to prebiehalo? Bol som prvý a čakal na ďalších. Asi po necelej štvrťhodinke prišla GabiZ + 1 (ich predseda), po ďalšej štvrťhodinke (chvílku po 15 :) ) "stratené dcéry" (Elena Navrátilová a Slavica + 1 predseda, keď videl, že sme tam už viacerí povedal, že zbytočne čakal dolu na Slavku a Elenu a že už mohol s nami sedieť). To sme už s GabiZ mali debatu v plnom prúde. Potom dorazila Evka z Piešťan. Za ňou azuz a nakoniec trochu maródna Jana z DC (ešte sa nezaregistrovala). Väčšinou sa hovorilo "pracovne". (Niektorí čo tu ešte neboli, boli prekvapení, že je vidieť z reštiky do bazéna - je umiestená nad bazénom.)
Prvá nás opustila azuz, potom Evka, pochvíli GabiZ so "svojim" predsedom.
Pôvodný návrat Eleny domov šiel do stratena, ani sa nedivím, keď som počul tie ponuky ako ju Slavica ubytuje. :) (Tiež by som neodolal :D )

Čo k tomu dodať stretneme sa aj na budúce, ale nielen predsedovia.
GabiZ
28.10.06,08:42
Orim, pekne si to popísal. Musím priznať, že som bola veľmi milo prekvapená všetkými zúčastnenými, bolo to moje prvé stretko a už teraz ľutujem, že som sa nezúčastnila aj tých predošlých. Ale dúfam, že tie budúce už neprepasiem. Musím len dodať, že náš predseda prišiel tak povediac zo zvedavosti, lebo stále nevedel, čo to tá porada je. Napriek tomu bol tiež veľmi spokojný a cítil sa medzi nami dobre, hoci to nepovedal. Som rada, že som sa s vami poznala osobne, dúfam, že poznanie ostatných sa v budúcnosti rozšíri. Fantastickí ľudia na porade sú aj v skutočnosti veľmi fajn. A čo sa týka problematiky SVB, zistila som, že sa mám ešte veľa učiť. Už sa vopred teším na ďalšie stretko aj s ostatnými poraďákmi.
Eulalia
28.10.06,15:00
Mirko, vidno, že si svedomitý, podal si presné hlásenie. ;) Na doplnenie: ten prvý čudujúci sa som bola ja, lebo aj keď som v Trenčíne strávila detstvo a mladosť, krytú plaváreň som videla po prvý krát:p Ale bolo fajn, aj keď som nemohla byť dlhšie. A moje tušenie, čo sa týka spiatočnej cesty bolo správne. Nechcela som ísť potme domov, nakoniec som predsa len išla a v šoku som na pol ceste brzdila, pretože na diaľnici vidieť pred sebou auto v protismere je asi šok aj za dňa, nieto ešte večer. Našťastie, bol len na príjazdovej ceste, tak všetko dobre dopadlo, ale nebolo mi všetko jedno.:eek:
Elena Navrátilová
28.10.06,15:02
Tak pridám aj ja moje pocity. Som veľmi rada, že som sa aj osobne spoznala s Euláliou, azuz, GabiZ aj nečlenmi porady, ktorí si urobili čas a prišli. Ostatných prítomných som už poznala. :) Orim sprejazdni ten Trenčín a ja sľubujem, že meškať nebudem. :D Ja tiež dúfam, že sa stretneme aj v budúcnosti a verím, že atmosféra na stretkách poraďákov bude vždy srdečná.:p
Jana Motyčková
30.10.06,07:21
Tak pridám aj ja moje pocity. Som veľmi rada, že som sa aj osobne spoznala s Euláliou, azuz, GabiZ aj nečlenmi porady, ktorí si urobili čas a prišli. Ostatných prítomných som už poznala. :) Orim sprejazdni ten Trenčín a ja sľubujem, že meškať nebudem. :D Ja tiež dúfam, že sa stretneme aj v budúcnosti a verím, že atmosféra na stretkách poraďákov bude vždy srdečná.:p
Azuz si už hádam poznala predtým.:eek:
To sprejazdnenie by som brala aj ja.
Elena Navrátilová
30.10.06,07:30
Azuz si už hádam poznala predtým.:eek:
To sprejazdnenie by som brala aj ja.

Nie, nepoznala. Ale som rada, že som spoznala ďalšiu príjemnú sympatickú poraďáčku.:)
účtovník 007
30.10.06,08:08
Ja som si až teraz všimla, že bolo stretko TN. Ale nebola by som prišla, lebo ma pritlačili rodinné problémy, ale dúfam na budúce dofrčím. No vidím, že moja adoptívna sestra AZUZ ma tam zastupovala.
:D Zuzi, dúfam, že si reprezentovala našu rodinu!!!!!:D
azuz
30.10.06,09:30
Ja som si až teraz všimla, že bolo stretko TN. Ale nebola by som prišla, lebo ma pritlačili rodinné problémy, ale dúfam na budúce dofrčím. No vidím, že moja adoptívna sestra AZUZ ma tam zastupovala.
:D Zuzi, dúfam, že si reprezentovala našu rodinu!!!!!:D
Že váhaš, veď je vždy reprezentujem (keďže nemôžem nikde chýbať)!!!!:D
mimotemy A neuveríš - okrem toho, že som sa chovala slušne:eek: , som posledná prišla a prvá odišla.:mee:
Kedy bude ďalšie stretko????? Začínam mať absťák:D .
Jana Motyčková
30.10.06,10:47
Nie, nepoznala. Ale som rada, že som spoznala ďalšiu príjemnú sympatickú poraďáčku.:)
Tak to si iná osoba, ako som si myslela:eek:. Teraz ale neviem, ako sa volá tá čo som si myslela, že si ty. :eek: :eek: :eek:
Halli
30.10.06,15:24
Orimko, dobre si to napísal, to ubytovanie dopadlo super , ani sme skoro nestihli spat, čo sme "kvakali" do rana :eek: . Stretko bolo super, určite si dáme repete. ;)
Lenuška
30.10.06,16:32
Že váhaš, veď je vždy reprezentujem (keďže nemôžem nikde chýbať)!!!!:D
mimotemy A neuveríš - okrem toho, že som sa chovala slušne:eek: , som posledná prišla a prvá odišla.:mee:
Kedy bude ďalšie stretko????? Začínam mať absťák:D .

NOOOO, neverííííííím.....
Niečo mi ušlo?, ale nabudúce prídem, polepším sa
azuz
31.10.06,05:34
NOOOO, neverííííííím.....
Niečo mi ušlo?, ale nabudúce prídem, polepším sa
No to dúfam! Akosi tie stretká flákaš:p .
účtovník 007
02.11.06,13:20
Tak to si iná osoba, ako som si myslela:eek:. Teraz ale neviem, ako sa volá tá čo som si myslela, že si ty. :eek: :eek: :eek:

Janka, ja som si Elenku Navrátilovú tiež pomýlila a na šuťáku som sa s ňou rozprávala a rozprávala a ona vôbec nevedela o čom hovorím.:D Bola milá, lebo mi chvíľu trvalo, kým som prišla na to, že Elenka Navrátilová nie je Elenka Kubíčková. S tou si si ju pomýlila aj Ty. Hehehe:D :D Pozdravujem obidve Elenky.:D
Orim
13.11.06,20:01
Keďže sa blíži koniec roka a niektorí sme sa dlho nevideli navrhujem stretko niekedy, povedzme možno medzi sviatkami, alebo pred nimi, alebo po nich.

Termín navrhujem okolo mája, alebo októbra na budúci rok.
Rád by som sa tohoto stretka zúčastnil. Dúfam, že sa nehlásim pozde.

:) :D :)


Samozrejme v TN na plavárni.

Ostatné upresnenia nechávam na vás.
azuz
14.11.06,05:57
Budíčéééék!!!!
:eek: Orim, nedes ma, že na budúci rok. Veď som práve chcela navrhnúť budúci týždeň (tento nemôžem;) ). S ostatným súhlasím. Kto sa pridá?:)
azuz
14.11.06,06:52
GabiZ, bude aj sľúbena frndžalica?:D :D :D
GabiZ
14.11.06,08:10
GabiZ, bude aj sľúbena frndžalica?:D :D :D

Zuzanka, naozaj to máš dobre zafixované:D , až som sa na minulom stretku červenala:eek: , ak prídem, určite bude, len aby vyhovovala všetkým.
azuz
14.11.06,09:44
Zuzanka, naozaj to máš dobre zafixované:D , až som sa na minulom stretku červenala:eek: , ak prídem, určite bude, len aby vyhovovala všetkým.
No ale teraz ma napadlo:eek: . Na plavárni by sa asi nepotešili, keby sme si "ulievali" vlastné. A vonku na schodíkoch je už dosť veľká zima:mee: . No čo už, počkáme na leto. To sa na tých schodíkoch bude dať vydržať:p :p :p. Súhlasíš? A ostatní tiež?;)
GabiZ
14.11.06,09:48
No ale teraz ma napadlo:eek: . Na plavárni by sa asi nepotešili, keby sme si "ulievali" vlastné. A vonku na schodíkoch je už dosť veľká zima:mee: . No čo už, počkáme na leto. To sa na tých schodíkoch bude dať vydržať:p :p :p. Súhlasíš? A ostatní tiež?;)

Veď by sme si ulevali tak, aby nás nevideli:D Ale potom by boli prekvapení, keby sme odchádzali "mierne veselí", z čoho asi?:D Ja sa prispôsobím, ako povedia ostatní.;) Každopádne nie je problém doniesť, ale nezabudnúť:eek: To je moja slabosť:mee:
Jozef I
14.11.06,12:44
Zuzi tak už si to vyprovokovala, tak daj presný dátum a čas nech sa vieme zariadiť.
GabiZ - s tou frndžalicou si nerob problém... môžeme to skôr nechať na nejaké veľké stretko, kde sa bude spať...teda ak pôjdeš ;)
azuz
14.11.06,12:56
Zuzi tak už si to vyprovokovala, tak daj presný dátum a čas nech sa vieme zariadiť.

Navrhujem 24.11.2006 o 16,00 hod. na krytej plavárni. Vyhovuje?
Orim
14.11.06,18:09
Mne je to zatiaľ jedno kedy :)


Nechcel som vás vydesiť ale prebudiť. :eek:
účtovník 007
14.11.06,22:09
GabiZ - ... môžeme to skôr nechať na nejaké veľké stretko, kde sa bude spať...teda ak pôjdeš ;)

Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!!:D . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch:D ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?:D :D :D :D :D
azuz
15.11.06,05:56
Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!!:D . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch:D ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?:D :D :D :D :D
:p :D :p :D :p :D :p :D :p :D :p :D :p :D :p
No Jozef I, a máš to. Tomu sa hovorí "za dobrotu na žebrotu".
Jozef I
15.11.06,06:49
Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!!:D . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch:D ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?:D :D :D :D :D

:eek: :) :eek: :) :eek: :) :eek: :) :eek: :) :eek: Tak návšteva by ma potešila určite, ale či by ste sa aj vy tešili v mojom malom byte, tak to neviem. :D :D :D
Jozef I
15.11.06,06:52
No GabiZ, tak to vyzerá, že si budeme nalievať tajne pod stolom. Všetci chcú ochutnať tú tvoju frndžalicu. Len aby sme z tej plavárne neodfrndžali potom my. :D :D :D
Orim
15.11.06,08:01
Mám pocit, že je už jasné kde,
ale neviem či len mne.
Potom určíme aj čas
tak aby sa stretlo veľa nás.

Jedna z tém na ktorú vás žiadam aby ste sa dobre pripravili, budeme ju tam určite rozoberať je "vianočné pečivo" samozrejme len osvedčené a jednoduché recepty. (nechcem to nazvať priamo odborným seminárom o predvianočnom pečení)

:)
Jozef I
15.11.06,08:22
Mám pocit, že je už jasné kde,
ale neviem či len mne.
Potom určíme aj čas
tak aby sa stretlo veľa nás.

Jedna z tém na ktorú vás žiadam aby ste sa dobre pripravili, budeme ju tam určite rozoberať je "vianočné pečivo" samozrejme len osvedčené a jednoduché recepty. (nechcem to nazvať priamo odborným seminárom o predvianočnom pečení)

:)

Miro, ty si ma normálne prekvapil. :eek: :D Tak ty si aj básnik a dokonca aj pečieš ? :eek: :eek: :eek:
GabiZ
16.11.06,07:40
Orimko, ako myslíš rozoberať vianočné pečivo? Myslíš receptíky, alebo už aj napečené doniesť na ochutnávku. To si musím potom zapísať: pečivo, frndžalica.....:D Žeby sme si urobili predmikulášsky večierok?
azuz
16.11.06,08:49
Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.:D :D :D :D :D
Orim
16.11.06,18:47
Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.:D :D :D :D :D

doplňujem ešte medzisviatkový :)


Asi som sa špatne vyjadril, myslel som len osvedčené pečivo a veľmi jednoducho vyrobené, pretože tu na internete je plno adries kde je predvianočné pečivo. Aj v porade sú adresy.
dadika
20.11.06,07:26
Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.:D :D :D :D :D

súhlasím, ale šup-šup, nech to aj ja stihnem ;)
azuz
20.11.06,07:54
Takže to skúsim zosumarizovať. Stretko je v piatok 24.11.2006 v TN na krytej plavárni za stolom, prípadne pod stolom (že Zdeno:D ) od 16,00 hod.
Kto príde, nech sa dopíše.
azuz, .......
Jozef I
21.11.06,06:58
bohužial mne to moc na piatok nevyhovuje.... takže ja asi neprídem :mee:
azuz
21.11.06,10:26
Nikto nemôže okrem mňa a somij?:mee:
Navrhnite vhodnejší termín.
azuz
22.11.06,11:33
Haló, Trenčín a okolie! Pripomínam, že sa blíži piatkové stretko! Hláste sa, kto príde!
GabiZ
22.11.06,12:26
Ja nebudem môcť prísť, zdravotné problémy mi to nedovolujú, som rada, že som neskončila v nemocnici. Takže možno nabudúce. Ahojte Trenčania a okolie.
Orim
22.11.06,17:57
Mne to nevyhovuje mám inú akciu v tej dobe :)
sarmantna
23.11.06,04:58
Zatiaľ som sa nezúčastnila žiadneho stretka s poraďákmi a moc by som chcela. Ale tento termín mi nevyhovuje, máme firemný večierok. Snáď mi to nabudúce vyjde.
Orim
26.11.06,22:48
Mám taký pocit, že žiadne stretko nebolo, alebo sa mýlim?
azuz
27.11.06,06:34
Mám taký pocit, že žiadne stretko nebolo, alebo sa mýlim?
Máš pravdu, žiadne stretko nebolo. Snáď sa podarí tento týždeň. Kto kedy môže?
Jozef I
09.05.07,05:50
Ubehlo veľa času a vody, a tak som sa rozhodol, že by sme sa mohli opäť stretnúť. Aby sme sa nedohadovali ešte mesiac, tak navrhujem termín stretka Trenčanov a širokého okolia na tento piatok, t.j. 11.5.2007. Kto by mohol a mal záujem sa zúčastniť nech sa hlási :D .
GabiZ
09.05.07,06:43
Ja by som veľmi rada prišla, ale od 11. 5. mám všetky piatky a víkendy už obsadené a od 27.5. odchádzam na dovolenku. Škoda, možno nabudúce.
renatka.zem
09.05.07,06:53
Kde a o koľkej ? Nesľubujem, ale snáď by sa mi podarilo prísť, ak sa niečo zorganizuje.
Jozef I
09.05.07,06:53
Gabi tak to je škoda že máš už piatok obsadený. A čo ostatní ? :confused: Nejak je ticho...
Jozef I
09.05.07,06:57
Kde a o koľkej ? Nesľubujem, ale snáď by sa mi podarilo prísť, ak sa niečo zorganizuje.

To je pravda ... Navrhujem čas cca 18.00 h. aby sa aj pracujúci mohli dostaviť. Miesto neviem .... Trenčania môžu dať návrhy... Už sme sa stretli na plavárni, aj v rešt. RETRO... Ak bude veľa cezpolných tak kôli dobrému parkovaniu je lepšia plaváreň... Možno by nebolo zlé ísť aj niekam na námestie.
renatka.zem
09.05.07,07:57
Trenčania, nemáte čas, alebo nie je záujem, alebo nečítate?
Orim
09.05.07,08:19
Asi nečítajú sú to len 2 dni dosť málo času na rozmyslenie :) :D
Jana Motyčková
09.05.07,08:41
To je pravda ... Navrhujem čas cca 18.00 h. aby sa aj pracujúci mohli dostaviť. Miesto neviem .... Trenčania môžu dať návrhy... Už sme sa stretli na plavárni, aj v rešt. RETRO... Ak bude veľa cezpolných tak kôli dobrému parkovaniu je lepšia plaváreň... Možno by nebolo zlé ísť aj niekam na námestie.
A nie je hokej ? Alebo dnes prehráme ?
azuz
09.05.07,09:28
:eek: Hups!!!
Človek nie je 2 dni na Porade a skoro príde o stretko. Ja hlásim účasť- kedykoľvek a kdekoľvek :--- . 18 hod. mi vyhovuje a miesto mi je v podstate jedno. Len nie v tej novej reštike na námestí pri kostole (neviem ako sa volá). Keď som tam minule bola, nemali pivo (žiadne!) a odmietli mi urobiť šalát:mad: . Tak som musela piť martini a zajedať ho kačicou:--- .
A hokej nebude - práve som zistila, že aj v prípade postupu, sa semifinálové zápasy hrajú až v sobotu:D .
Kto sa ešte prihlási?
GabiZ
09.05.07,09:43
Ak to bude až o 18.00 hod., možno sa mi podarí skočiť na minútku. :rolleyes: Nesľubujem, ale pokúsim sa prísť, ak to nezmeníte. :o Len to miesto stretnutia treba určiť. :D
účtovník 007
09.05.07,09:51
:eek: Hups!!!
Keď som tam minule bola, nemali pivo (žiadne!) a odmietli mi urobiť šalát:mad: ?

Teda segra moja adoptívna, to si kto dovolil? :D



Kto sa ešte prihlási?

Jáááááááááááááááááááááá!!!
Jana Motyčková
09.05.07,09:52
Ja asi neprídem. Ale ešte urobím pokus na zmenu piatkových plánov.
Jozef I
09.05.07,09:58
Tak teda definitívne (Kedže máme málo času ako povedal Orim) stanovujem termín stretka na :

11.5.2007 o cca 18.00 hod. na krytej plavárni v Trenčíne.

Kto chce môže prísť aj skôr. Potvrdzujte svoju účasť nech vieme koľko ľudí bude aby sa dal nejaký rozumný stôl zarezervovať.

Účasť sľúbili:

Jozef I
Azuz
účtovník 007
GabiZ (asi)
Renatka.Zem (asi)
Orim (rozmýšla)
somij (mení plány)
Braňo (asi )
azuz
09.05.07,09:58
Jáááááááááááááááááááááá!!!
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!
Tých, čo si to dovolili ti môžem potom ukázať, ale len spoza dverí:D .
účtovník 007
09.05.07,10:01
Tak teda definitívne (Kedže máme málo času ako povedal Orim) stanovujem termín stretka na :

11.5.2007 o cca 18.00 hod. na krytej plavárni v Trenčíne.

Kto chce môže prísť aj skôr. Potvrdzujte svoju účasť nech vieme koľko ľudí bude aby sa dal nejaký rozumný stôl zarezervovať.

Účasť sľúbili: Jozef I, Azuz, GabiZ (asi),
A ja som kde? :eek: Teda Jozef I to si zapamätám, že si ma zabudol uviesť ako prihlásenú.:(
Jozef I
09.05.07,10:03
A ja som kde? :eek: Teda Jozef I to si zapamätám, že si ma zabudol uviesť ako prihlásenú.:(
Som to opravil skôr ako si stihla pridať príspevok. Ale aj tak príjmi moju hlbokú omluvu ..... v živote si už nedovolím niečo také spraviť. ;)
Jozef I
09.05.07,10:11
Kto ďaľší ešte príde ??? Haló !!! :D
účtovník 007
09.05.07,10:14
Účasť sľúbili: Jozef I, Azuz, účtovník 007, GabiZ (asi),Renatka.Zem (asi), Orim (rozmýšla), somij (mení plány)

Aké asi, aké mení plány!
Zuzi to potom Zdena víde moc lacno- 2 šľahačkové poháre a 10 pív:D :D :D :D :D
Jana Motyčková
09.05.07,10:24
Aké asi, aké mení plány!
Zuzi to potom Zdena víde moc lacno- 2 šľahačkové poháre a 10 pív:D :D :D :D :D
Šľahačkové poháre od Zdena? Tak teda prídem s troma deťmi.:D :D :D
azuz
09.05.07,10:25
Neboj sa, ja sa kľudne zaprem a budú z toho 3 šlahačkové poháre a 15 pív. A keby aj to bolo málo, dáme si ešte niečo zabaliť, no nie:D :D :D .
Jozef I
09.05.07,10:27
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :D :D :D
účtovník 007
09.05.07,10:40
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :D :D :D
No čo čumíš, veď si nás pozval, ta ne?:D
Jozef I
09.05.07,10:56
No čo čumíš, veď si nás pozval, ta ne?:D
:confused: Tak buď píšem hebrejsky alebo neviem písať, ale že by som zrovna teba Bobo pozýval tak o tom neviem. :D Zuzka aj Janka má šlahačkové poháre zajednané už dlho (aj keď sa nepriznali že majú toľko detí :D, a Zuzka aj taký apetít ), ale o tebe veru neviem nič. :rolleyes:
Jozef I
09.05.07,11:30
Tak teda definitívne (Kedže máme málo času ako povedal Orim) stanovujem termín stretka na :

11.5.2007 o cca 18.00 hod. na krytej plavárni v Trenčíne.

Kto chce môže prísť aj skôr. Potvrdzujte svoju účasť nech vieme koľko ľudí bude aby sa dal nejaký rozumný stôl zarezervovať.

Účasť sľúbili:

Jozef I
Azuz
účtovník 007
GabiZ (asi)
Renatka.Zem (asi)
Orim (rozmýšla)
somij (mení plány)
Braňo (asi )
účtovník 007
09.05.07,11:41
:confused: Tak buď píšem hebrejsky alebo neviem písať, ale že by som zrovna teba Bobo pozýval tak o tom neviem. :D Zuzka aj Janka má šlahačkové poháre zajednané už dlho (aj keď sa nepriznali že majú toľko detí :D, a Zuzka aj taký apetít ), ale o tebe veru neviem nič. :rolleyes:
To vieš Zdeno, 007 je 007, pracujem v utajení.:D ...a tajní sa pozývajú sami a nečakane:D
Orim
09.05.07,17:22
už nerozmýšľam, je to rozmyslené ako si si určite všimol. :)



Bohužiaľ ozval sa mi spolužiak zo zahraničia, že sa u mňa asi tento alebo na budúci piatok zastaví.

Takže zatiaľ ešte neviem. :)
Jozef I
10.05.07,06:12
11.5.2007 o cca 18.00 hod. na krytej plavárni v Trenčíne.

Kto chce môže prísť aj skôr. Potvrdzujte svoju účasť nech vieme koľko ľudí bude aby sa dal nejaký rozumný stôl zarezervovať.

Účasť sľúbili:

Jozef I
Azuz
účtovník 007
GabiZ (asi)
Renatka.Zem (asi)
Orim (už nerozmýšla ale nevie) :D
somij (nezmenila plány, škoda, bude nám smutno :mee: )
Braňo
Jana Motyčková
10.05.07,06:18
Definitívne neprídem. Bohužiaľ, škoda toľkých šľahačkových pohárov.
Jozef I
10.05.07,06:26
Definitívne neprídem. Bohužiaľ, škoda toľkých šľahačkových pohárov.
To je fakt škoda, ale neboj, poháre budú na budúce. :D Určite niečo vymyslíme (napr. stretko v Novom Meste ;) :D )
Jozef I
10.05.07,08:50
Tak hlásim opäť smutnú novinu. Náš milovaný účtovník 007 mi s plačom oznámil, že sa nemôže nášho stretka zúčastniť s dôvodu vyššej moci, ktorá zasiahla nepredvídateľne a neočakávane. :mee: :mee: :mee: Je nám to ľúto...

Jozef I
Azuz
GabiZ (asi)
Renatka.Zem (asi)
Orim (už nerozmýšla ale nevie) :D
Braňo

No zatiaľ tá účasť nie je bohviečo. :confused: Tuším ten termín bol predsa len trochu krkolomný. Nabudúce to spustíme asi skôr. :o
účtovník 007
10.05.07,10:20
Jozef I
10.05.07,11:21
Ľudkovia vyjadrite sa, nech vieme či to má zmysel alebo nie. Lebo chudák Braňo chce docestovať z ďaleka. :) :confused:
GabiZ
10.05.07,11:47
:mee: :mee: :mee: :mee: tak definitívne ani ja nemôžem. :mee: :mee: :mee:
renatka.zem
10.05.07,13:26
Mrzí ma to, ale ani ja predsa len nestíham a teda neprídem, hoci som sa tešila, že konečne spoznám Trenčianskych poraďákov, tak dúfam, že niekedy nabudúce...
Majte sa pekne
GabiZ
10.05.07,14:41
JozefI, dúfam, že ak toto stretko nebude, neodradí ťa to znovu zvolať ďalšie ale predsa len s nejakou tou časovou rezervou, pretože ja osobne by som veľmi rada spoznala ľudí aj z nášho blízkeho okolia. ;) Teším sa na ďalší návrh na stretko a dúfam, že potom už naozaj prídeme v hojnom počte :rolleyes:
Jozef I
10.05.07,18:46
OK. Takže prvý pokus nevyšiel. Nevadí. :D Ja som už na ďalšie víkendy dosť vyťažený, ale verím že sa nám podarí stretnúť. Toto bol len taký pokus o rýchle stretko. Takže týmto oficiálne ruším stretko, ktoré sa malo uskutočniť zajtra, t.j. 11.5. nakoľko by nebola účasť. Uvidíme sa neskôr a verím že v hojnejšom počte. Nachystáme to skôr a verím že zlomíme aj Prievidzu a okolie Piešťan. :D ;)
Jozef I
21.05.07,07:27
Tak som tu zas. :D
Trochu sa mi pomenil program a vyzerá to že tento piatok budem mať volno, tak sa pýtam či by bol záujem o stretko v Trenčíne? Haló, celé široké okolie od Tatier až k Dunaju ste vítaní ! Miesto konania aj čas by ostal rovnaký, t.j.:

25.5.2007 o 18.00 hod. Krytá plaváreň v TN (ak bude pekne tak na terase)
Jozef I
21.05.07,07:52
No kde ste kto ???? :eek: :D :D :eek:
Jana Motyčková
21.05.07,08:02
Tu som, ale čím to je, že vždy vymyslíš termín, ktorý mi nevyhovuje?:confused: :confused: :confused: :mad:
azuz
21.05.07,08:04
Tu som, ale čím to je, že vždy vymyslíš termín, ktorý mi nevyhovuje?:confused: :confused: :confused: :mad:
Najskôr ho vydesíš počtom požadovaných šľahačkových pohárov a potom sa čuduješ?:D
účtovník 007
21.05.07,08:09
No dala som súhlas. V piatok mám aj ja voľno, môžem prísť. A JozefaI nestrašte, lebo chudák nepríde na stretko.

PS: Jani, prečo si si nedala premenovať svoj nick, ale si sa zaregistrovala znovu a začínaš s bodmi aj príspevkami od 0?:rolleyes: Chceš si vyskúšať status nováčika?:D
Jozef I
21.05.07,08:11
Tu som, ale čím to je, že vždy vymyslíš termín, ktorý mi nevyhovuje?:confused: :confused: :confused: :mad:

Janka tak to ma vážne moc mrzí, že som sa opäť tak "dobre" trafil. :mee: A nedá sa niečo vymyslieť ?
Jana Motyčková
21.05.07,08:19
Janka tak to ma vážne moc mrzí, že som sa opäť tak "dobre" trafil. :mee: A nedá sa niečo vymyslieť ? Dá, zmeniť termín na budúci týždeň.;)
Jana Motyčková
21.05.07,08:22
PS: Jani, prečo si si nedala premenovať svoj nick, ale si sa zaregistrovala znovu a začínaš s bodmi aj príspevkami od 0?:rolleyes: Chceš si vyskúšať status nováčika?:D
Sú to všelijaké útoky na V.I.P., tak už nie som V.I.P.;) :D :D :D
Jana Motyčková
21.05.07,08:24
Ale vážne, Richard chcel, aby som do draka prispievala pod svojim menom, myslela som si, že to v pohode budem rozlišovať, či som na porade alebo v drakovi. Ale nechce sa mi stále prehlasovať, tak som poprosila Richarda aby mi to spojil pod meno, ale akosi na mňa nemá čas.
Jozef I
21.05.07,08:39
Dá, zmeniť termín na budúci týždeň.;)

Bohužiaľ Jani ja na ďaľší týždeň nemôžem... :mee:
Elena Navrátilová
21.05.07,09:18
Sú to všelijaké útoky na V.I.P., tak už nie som V.I.P.;) :D :D :D
mimotemy super :) :) :) :) :) :) :) ;) :cool:
účtovník 007
21.05.07,09:34
Elenka, ak prídeš, daj súhlas do príspevku 396. Aby Zdeno vedel osádku tohto Titanicu.
Elena Navrátilová
21.05.07,09:39
Elenka, ak prídeš, daj súhlas do príspevku 396. Aby Zdeno vedel osádku tohto Titanicu.
Nevydá,... :mee:
Lenuška
21.05.07,10:43
Potvrdzujem zatiaľ svoju účasť, ak mi do toho niečo alebo niekto nevlezie,....v príspevku 396. :---
Jozef I
21.05.07,10:49
STRETKO

25.5.2007 o 18.00 hod. Krytá plaváreň v Trenčíne (ak bude pekne, tak na terase)

Predbežne prihlásení:

Braňo, Azuz, účtovník 007, Lenuška, Jozef I,
Jozef I
21.05.07,15:56
posúvam :D
Jozef I
22.05.07,07:30
Ľudkovia hláste sa ! Nespite !
endrju
22.05.07,07:34
Nespíme. :D Makáme - FUJ :(
Kam sa treba hlásiť a čo dávajú prihláseným? :rolleyes:
Aby sme vedeli, či sa oplatí hlásiť :cool:
azuz
22.05.07,07:43
Nedávajú nič (zadarmo), minule dokonca chceli Jane zobrať nedojedený šlahačkový pohár (zaplatený). Ale nedala sa!:D
:--- Ale skúsiť môžeš.:---
Jozef I
22.05.07,07:45
Nespíme. :D Makáme - FUJ :(
Kam sa treba hlásiť a čo dávajú prihláseným? :rolleyes:
Aby sme vedeli, či sa oplatí hlásiť :cool:
Hlásiť sa treba v príspevku 396 a oplatí sa prihlásiť ! ;) Ale čo dávajú neprezradím lebo najviac tajomstiev majú detektívy.

detektív Oriešok. :D
Jozef I
22.05.07,07:46
Nedávajú nič (zadarmo), minule dokonca chceli Jane zobrať nedojedený šlahačkový pohár (zaplatený). Ale nedala sa!:D
:--- Ale skúsiť môžeš.:---
Akože nič zadarmo??????????????????????,,
Predsa dobrú náladu, spoločnosť, priateľov..... to snáď nie je málo !? ;) :)
azuz
22.05.07,08:06
Akože nič zadarmo??????????????????????,,
Predsa dobrú náladu, spoločnosť, priateľov..... to snáď nie je málo !? ;) :)
Veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi a ešte raz veľmi sa ospravedlňujem!:mee: :mee: :mee:
;) Ale veď vieš, ja pri predstave šľahačkového pohára zabúdam na všetky dôležité veci.;)
endrju
22.05.07,08:29
Šľahačku nemusím, ale také pifko s penou navrchu = ŇAM. :rolleyes: :D :)
azuz
22.05.07,08:32
Príď - bude:D . Sľubujem.
Jozef I
23.05.07,08:55
STRETKO

25.5.2007 o 18.00 hod. Krytá plaváreň v Trenčíne (ak bude pekne, tak na terase)

Predbežne prihlásení:

Braňo, Azuz, účtovník 007, Lenuška, Jozef I,.... kto dalej ????
JanaF
23.05.07,17:53
aspon bola dobra naladka pri slahackovych poharoch:-)? zeby som sa v dalsom termine pridala?;)
Orim
23.05.07,22:07
Zatiaľ to nie je na 100%
Jozef I
24.05.07,04:32
aspon bola dobra naladka pri slahackovych poharoch:-)? zeby som sa v dalsom termine pridala?;)
Ved ďaľší termín je zajtra !!! :D
Jozef I
24.05.07,04:32
Zatiaľ to nie je na 100%
To znamená že ideš? ;)
azuz
24.05.07,06:16
aspon bola dobra naladka pri slahackovych poharoch:-)? zeby som sa v dalsom termine pridala?;)
Náladka je vždy dobrá, pridaj sa už zajtra. Čo ty na to?
Jozef I
25.05.07,04:50
UŽ DNES STRETKO !!!!!

25.5.2007 o 18.00 hod. Krytá plaváreň v Trenčíne (ak bude pekne, tak na terase)

Predbežne prihlásení:

Braňo, Azuz, účtovník 007, Lenuška, Jozef I, Orim(?), .... kto dalej ????
Jozef I
25.05.07,10:30
Posledná možnosť !!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
petovsan
25.05.07,11:16
Posledná možnosť !!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

... aj ja sa hlásim, síce na poslednú chvíľku, ale predsa !!!

... to NÁS bude naozaj iba tak poskromno ???:eek: ... teda ostuda ...
Braňo
25.05.07,11:20
7 statočných :D
petovsan
25.05.07,11:27
7 statočných :D
... óóó, to ma teší, že práve JA som nášmu stretku dodala punc STATOČNOSTI !!! :):):)
Jozef I
14.06.07,12:20
AAAAhojte. Čo takto nejaké stretko ? :D
Jana Motyčková
14.06.07,12:29
ÁÁÁÁnoooooooooo !!!!
JAJA11
14.06.07,12:36
ÁÁÁÁnoooooooooo !!!!

Ale kedy? :rolleyes:
Jana Motyčková
14.06.07,12:40
Ale kedy? :rolleyes:
O 15:50 na jahodovom pohári:D .
Ale vážne, asi začne pršať, to by sme zmokli. Kedykoľvek ,ale v piatok mi to moc nevyhovuje, ale keby inak nešlo prídem aj s 3 deťmi.
azuz
15.06.07,04:45
ale keby inak nešlo prídem aj s 3 deťmi.
:D :D :D Už zase?:D :D :D
Ja súhlasím so stretkom kedykoľvek a kdekoľvek (skoro).:D
azuz
15.06.07,04:47
Zabudla som upozorniť - kdekoľvek, len nie na volejbalovom ihrisku, ešte stále mám zeleno-žlto-modro-fialové ruky. Ale za pár dní to bude OK.:---
endrju
15.06.07,04:59
ale keby inak nešlo prídem aj s 3 deťmi.:D :D :D Už zase?:D :D :D
:eek:
Máš výhrady k počtu prítomných detí?
Ohrozujú tie deti Zdenove "finančné zdravie" nadmernou konzumáciou jahodových pohárov so šľahačkou?
A či čo?
:D
azuz
15.06.07,05:28
:eek:
Máš výhrady k počtu prítomných detí?
Ohrozujú tie deti Zdenove "finančné zdravie" nadmernou konzumáciou jahodových pohárov so šľahačkou?
A či čo?
:D
Keďže ide o Zdenove "finančné zdravie" NEMÁM výhrady k akému koľvek počtu prítomných detí.:D Ja ich vždy rada uvidím.
Ja len, že odkedy sa Jana "vyhráža", že na stretko dovedie svoje 3 deti, tak počet stretajúcich sa poraďákov v TN má klesajúcu tendenciu. Chcem len zdôrazniť, že sú to veľmi milé a tiché deti (to myslím vážne) s primeranou konzumáciou jahodových pohárov.:D
endrju
15.06.07,05:31
... odkedy sa Jana "vyhráža" ...

terorista teoretik? :rolleyes: :D :cool: ;)
azuz
15.06.07,05:35
terorista teoretik? :rolleyes: :D :cool: ;)
:D :D :D :D :D
Psst. Už musím byť ticho, už prišla.:D :D :D :D
Orsz
15.06.07,05:38
Ešte som nebola na takom stretku - musí to byť sranda, keď sa strene toľko :rolleyes: múdrych hláv :rolleyes: , dúfam, že sa nedebatí o odborných témach :D . Môžem sa pridať /ak budem mať samozrejme čas/ :) ?
Jozef I
15.06.07,07:28
Ešte som nebola na takom stretku - musí to byť sranda, keď sa strene toľko :rolleyes: múdrych hláv :rolleyes: , dúfam, že sa nedebatí o odborných témach :D . Môžem sa pridať /ak budem mať samozrejme čas/ :) ?

Tomu ver že je to sranda ! :D :D :D Len prídi a uvidíš, neolutuješ. Sme všetko samé múdre hlavy (kde mám hlavu :confused: ) a debatíme o odborných témach rodiny, priatelov, života a aj práce. Normálny obyčajný pokec s kopou príbehou a smiechu. :) ;)

P.S. No ale chcelo by to ešte určiť termín. Najlepšie po výplate aby to moje "finančné zdravie" unieslo.... Ešte že nie je december, lebo by som musel osloviť 12 mesiačikov aby zohnali jahody. Ale ako ich poznám aj tak by ich doniesli s Tesca. :D
Janca
15.06.07,08:02
Od 1.7.2007 do 6.7.2007 som na dovolenke na "Zelenej vode", ak sa niečo bude v tomto čase organizovať, rada prídem !!!
azuz
15.06.07,09:49
P.S. No ale chcelo by to ešte určiť termín. Najlepšie po výplate aby to moje "finančné zdravie" unieslo.... Ešte že nie je december, lebo by som musel osloviť 12 mesiačikov aby zohnali jahody. Ale ako ich poznám aj tak by ich doniesli s Tesca. :D
Navrhni termín, aby sme my ostatní zle netrafili. :D :D
Jozef I
15.06.07,09:55
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D

1. 29.6.2007 - piatok
Jozef I
15.06.07,09:55
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D

2. 30.6.2007 - sobota
Jozef I
15.06.07,09:56
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D

3. 04.7.2007 - streda (štvrtok je štátny sviatok)
Janca
15.06.07,10:06
Z mojej strany (ešte som u Vás nebola) asi blbá otázka, ale kde (pomohla by prípadne navigácia) ?
Orsz
15.06.07,10:18
[quote=Jozef I;481919]Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D



Inak Jozef - :D dobrý ťah na zber súhlasov :rolleyes: .
Jozef I
15.06.07,10:47
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D



Inak Jozef - :D dobrý ťah na zber súhlasov :rolleyes: .

:--- Teraz si ma odhalila ... presne o to mi išlo. :D Čím viac súhlasov, tým väčšia výplata. ;) :D
Jozef I
15.06.07,10:49
Z mojej strany (ešte som u Vás nebola) asi blbá otázka, ale kde (pomohla by prípadne navigácia) ?

Navigácia bude až potom, keď sa určí deň. Potom si povieme kde. Zatial je ešte príliš skoro určiť miesto. (Čo keď do vtedy zavrú podnik? ):D
Orsz
15.06.07,10:54
Mohlo by to byť niekde v Trenčíne. Čo vy na to?
Janca
15.06.07,10:54
Predpokladám, že ako v našom kraji tak aj u Vás je krčiem viac ako húb po daždi, a nejaký most určite tiež máte.
A myslím, že aj na Zelenej vode je "placu" viac než dosť a ešte by sme to mohli spojiť s opekaním, čo Vy na to ???
endrju
15.06.07,10:57
:--- Teraz si ma odhalila ... presne o to mi išlo. :D Čím viac súhlasov, tým väčšia výplata. ;) :D

Dohodni sa so Silvik (Hlinkovx). Tá kedysi zvládla aj dva súhlasy pod jedným príspevkom ;)
Netuším však, aké motivačné prostriedky by si mal na to použiť. :confused:
Jozef I
15.06.07,11:00
Mohlo by to byť niekde v Trenčíne. Čo vy na to?
Je veľký predpoklad že to asi bude na terase na Krytej plavárni v TN. Aj je tam dosť placu (aby sme sa všetci zmestili) aj tam celkom dobre varia. A aj sa to tam osvedčilo (dá sa v pohode parkovať autom priamo pod terasou). Ale iniciatíve sa medze nekladú .. môže byť aj iné miesto ... jeden návrh už padol: "Zelená voda" :D Janca poňala tú dovolenku tak, že sa od tiaľ už ani nehne. ;) :D

P.S. Janca a odkial si naozaj?
Jana Motyčková
15.06.07,11:20
Predpokladám, že ako v našom kraji tak aj u Vás je krčiem viac ako húb po daždi, a nejaký most určite tiež máte.
A myslím, že aj na Zelenej vode je "placu" viac než dosť a ešte by sme to mohli spojiť s opekaním, čo Vy na to ???
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.
Janca
15.06.07,11:24
Som z Prievidze - "od Pacha" - mám síce v pláne viac aktivít stihnúť cez tú dovolenku (volejbal, kolieskové korčule, plávanie, surfovanie, turistika, lovenie pstruhov - v neďalekej obci, veľa-veľa spánku, večer disko, oheň, grilovanie a samozrejme pivko zo 7.schodu, konečne si niečo prečítať, atď.) ale Trenčín zas nie je tak ďaleko, aby som nemohla zájsť. Bude nás celá banda - rodina a priatelia a samozrejme náš pes. Tak sa vytešujem ako malá. No a keď k tomu ešte pribudne stretko s poraďákmi, ku šťastiu mi už nič nebude chýbať. Mňa len napadlo, že ak by ste si to stretko chceli "osviežiť", tak je krásne aj na Zelenej vode. Takže rada by som využila tú možnosť, že budem blízko pri Vás a ak by som mohla, tak prídem. Do Trenčína som chodila na výstavy so psom, tak by som plaváreň mala nájsť bez problémov. Zatím ........
Orsz
15.06.07,16:06
[quote=Jozef I;482011]Je veľký predpoklad že to asi bude na terase na Krytej plavárni v TN. Aj je tam dosť placu (aby sme sa všetci zmestili) aj tam celkom dobre varia. A aj sa to tam osvedčilo (dá sa v pohode parkovať autom priamo pod terasou).




To by mi vyhovovalo. Na Zelenej vode sa nebudem môcť zúčastniť - ale ak to nevyjde teraz, tak možno nabudúce.
dadika
17.06.07,18:36
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.

.....aj pokočárikovať by som dala, keby bol záujem :D :D :D

:) ahojte :)
Janca
18.06.07,04:15
Rada prídem aj do Trenčína, ak môžem, a dadika môžeš doniesť aj kočiarik, aspoň si osviežim pamäť, onedlho (dúfam, že síce až za pár rokov) ma to čaká ako starú mamu.
azuz
18.06.07,04:49
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.
:D Záujem by bol, ale musím počkať kým prestanem mať "dúhové" ruky.:D

Dadika, ahóóóóój. Tým kočiarkovaním máš na mysli, že prídeš? To by bolo super.
azuz
18.06.07,04:53
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť. :D

2. 30.6.2007 - sobota
Ak sa nemýlim, tak v tento deň je v TN aj Splanekor (splav netradičných korábov po Váhu) s bohatým programom. Mimotrenčania môžu spojiť príjemné s príjemným.;)
Jozef I
18.06.07,04:57
Zuzka ty si stály člen našich stretnutí, čo potvrdzujú aj súhlasy pri všetkých termínoch :D
Jana Motyčková
18.06.07,06:11
.....aj pokočárikovať by som dala, keby bol záujem :D :D :D

:) ahojte :)
Zoberiem dcéru.
azuz
18.06.07,06:28
Zuzka ty si stály člen našich stretnutí, čo potvrdzujú aj súhlasy pri všetkých termínoch :D
Však si povedal, že čím viac súhlasov, tým väčšia výplata. Tak aspoň takto Ti pridám na výplate, nech máš na tie šľahačkové poháre (aby bolo jasné, že môj záujem je čisto zištný).:D :D :D
azuz
20.06.07,08:35
Len psúvam, termín sa blíži.;)
Jozef I
20.06.07,09:35
Tak len pripomínam že môžete hlasovať za nejaký termín, kedy by sa mohlo konať stretko v TN. Hlasuje sa v príspevkoch 445-447.

Zatiaľ víťazom je termín 4.7.2006 s ktorým súhlasia :
Janka Motyčková, Janca, Lenušku, Azuz, Petovsan, a pravdepodobne aj Braňo.

Orsz, Azuz súhlasili s piatkom 29.6.2006.

Azuz by sa chcela stretnúť aj v sobotu ale vyzerá to, že sa stretne iba so mnou. :D

Termín definitívne určíme v pondelok!
azuz
20.06.07,10:12
Azuz by sa chcela stretnúť aj v sobotu ale vyzerá to, že sa stretne iba so mnou. :D

A už budeš mať po výplate?:D :D :D V prípade potreby súhlas zruším!:D
Orim
22.06.07,23:50
Počkám si na výsledok v pondelok
Janca
30.06.07,17:48
Ešte som dobehla do práce poslať posledné úhrady, ale ako vidím, od 23.06. nepribudol žiaden príspevok - takže vlastne neviem, či tá streda platí alebo nie :(
Tak ak sa predsa dohodnete, prajem príjemnú zábavu !
Orsz
30.06.07,21:11
Poraďáci, čo sa deje s našim stretkom? Vari ste zahrabaní pod RZZP :D ? Ani jeden ohlas za dva týždne - ste všetci inkognito :cool: ?
petovsan
01.07.07,21:49
... no ja som pripravenááááá... a o ktorej vlastne bude tá veľká party?
... ešte otázka: Jani, s tou dcérenkou to myslíš vážne? Je dosť pravdepodobné, že ja pridám syna !!!
Jana Motyčková
02.07.07,07:02
Keď to bude v stredu, môžem zobrať aj tri deti ak sa dohodneme, ale keď sa tu začnem vyhrážať s deťmi, tak sa všetci naľakajú, zdupkajú a je po stretku.
azuz
02.07.07,07:15
Ja som tiež pripravená na stretko 4.7. (teda väčšinou som pripravená na ktorékoľvek stretko). Snáď Jozef I ako organizátor dnes - zajtra upresní aj posledné detaily.
azuz
02.07.07,08:53
No, Jozef I nič nenavrhuje, takže skúsim ja.
Navrhujem stretko 4.7.2007 v reštaurácii na krytej plavárni o 16 hod. Kto nestíha, kľudne môže zvoliť aj neskorší príchod, prípadne môžeme posunúť začiatok, tak aby vyhovoval viacerým.

Kto sa pridá?
Orim
03.07.07,13:22
Ja som tak na 50% a viac ale ak prídem tak až po 16:00 okolo 16:40 najskôr.

:)
Ak sa tu nič nezmení
petovsan
03.07.07,16:55
No ja stíham najskôr o 17.00 hod.
azuz
04.07.07,04:30
No pravdu povediac, ja to tiež stihnem až tak 16,10 hod. Takže sa tam tak priebežne stretneme. Vzhľadom na počasie budeme asi sedieť vo vnútri. Hláste sa, kto ešte príde?
Lenuška
04.07.07,04:32
Ja ešte neviem, či dnes stíham...........uvidím....
Jana Motyčková
04.07.07,07:09
No ja stíham najskôr o 17.00 hod.
A mám zobrať tie deti, či ich mám nechať u babiny - ak neberieš svoje, ja ich nechám u babiny.
Jana Motyčková
04.07.07,12:27
Akosi to tu opäť utíchlo, ale Azuz bude cca o 16.10 v reštaurácii na krytej plavárni, ja prídem okolo 16.30. Tak snáď ešte niekto príde.
petovsan
04.07.07,20:05
A mám zobrať tie deti, či ich mám nechať u babiny - ak neberieš svoje, ja ich nechám u babiny.
ach, čaute, mňa to tak mrzí, že sa mi nepodarilo dorútiť sa, ale poobede sa mi tak nabúral harmonogram dnešného dňa ... až skoro na srdcovú príhodu ...
Aj sa to stretko teda konalo? Ako bolo? Kto ste sa nakoniec účastnili?
... nedáme ešte náhodou nejaký "opravný termín" ??? :D
Orim
05.07.07,08:01
Nevyšlo to. Kto ste bol?
Jana Acsová
05.07.07,08:09
No kto? Dve sestry :)
Jana Acsová
05.07.07,08:12
Zuzi a Jani.

My musíme začať s kafčotrefmi v BB. U Vás je to rodinný kafčotref, u nás to bude firemný. Denda a ja ... ale zásadne sa budeme dohadovať cez tému na Porade. :) :) :)
endrju
05.07.07,08:22
... ale zásadne sa budeme dohadovať cez tému na Porade. :) :) :)
SUPÉÉÉÉÉÉR. :)
To bude čítanie. :cool: ŇAM ;)
Odporúčam dohadovať sa v tejto téme:
http://www.porada.sk/t6177-kafeotreff-prievidza.html
:D
Jana Acsová
05.07.07,08:29
SUPÉÉÉÉÉÉR. :)
To bude čítanie. :cool: ŇAM ;)
Odporúčam dohadovať sa v tejto téme:
http://www.porada.sk/t6177-kafeotreff-prievidza.html
:D
endrju, Ty mrňús, chceš tam robiť mrnik?
endrju
05.07.07,08:33
endrju, Ty mrňús, chceš tam robiť mrnik?
Prečo "chceš"? :eek: Šak ho tam úspešne robííííííííííím :D Aj keď Silvik sa to nempáči :) :cool:
Jana Acsová
05.07.07,08:34
Prečo "chceš"? :eek: Šak ho tam úspešne robííííííííííím :D Aj keď Silvik sa to nempáči :) :cool:
Sa čudujem. ... Nie si tam moderátor? Mohol by si rovno zmeniť tému na kafčotref BB :D
endrju
05.07.07,08:43
Sa čudujem. ... Nie si tam moderátor? Mohol by si rovno zmeniť tému na kafčotref BB :D
Nie som tam moderátor. ;)
Jana Motyčková
05.07.07,09:57
Zuzi a Jani.

My musíme začať s kafčotrefmi v BB. U Vás je to rodinný kafčotref, u nás to bude firemný. Denda a ja ... ale zásadne sa budeme dohadovať cez tému na Porade. :) :) :)
Tak, tak opäť sme sa stretli iba my dve, ale aspoň ste sa o tom všeci dozvedeli, že sme sa stretli (opäť). Ja som si dala zmrzminový pohár, Azuz malú pizzu a tuniakový šalát, obe sme si dali kávu, podebatovali sme si o tom, ako si predstavujeme ideálnu dovolenku o 17.45 sme to rozpustili a išli sme domov.

A kukám, že mi medzitým pribudlo 5 bodov - žeby to stretko malo taký účinok?:confused:
Jana Acsová
05.07.07,10:10
A kukám, že mi medzitým pribudlo 5 bodov - žeby to stretko malo taký účinok?:confused::eek: Idééééém rýchlo organizuvať tú BB :)
Jana Acsová
05.07.07,10:17
Jani alebo nakoniec nám ostáva Prievidza. To je tak na polceste ... pre Vás aj pre nás.
Hlinkovx
05.07.07,10:32
Jani alebo nakoniec nám ostáva Prievidza. To je tak na polceste ... pre Vás aj pre nás.

ta veru...pravdu vravíš...až mi je to čudnô

máte možnosť 28.7.2007
Jana Motyčková
05.07.07,11:09
Jani alebo nakoniec nám ostáva Prievidza. To je tak na polceste ... pre Vás aj pre nás.
No hej, tam mávame stretnutie na križovatke...
Jana Acsová
05.07.07,11:18
No hej, tam mávame stretnutie na križovatke...
Oki. Vy v ľavom, my v pravom pruhu ...
Jana Motyčková
05.07.07,11:20
Len ktorá je ľavá a ktorá pravá ?
endrju
05.07.07,11:24
Oki. Vy v ľavom, my v pravom pruhu ...
Pre tanky je stredný pruh? :eek: A či "obi fšetky" pruhy :rolleyes:
Denda
05.07.07,11:27
Len ktorá je ľavá a ktorá pravá ?
Stále nad tým premýšľam...
Jana Acsová
05.07.07,11:27
Len ktorá je ľavá a ktorá pravá ?No to je pravda. Tak potom radšej u Pacha.