slovakiamail
29.07.15,20:16
Ahoj,

ako sa postavit k ovplyvnovaniu dietata po rozvode zo strany matky a jej rodiny?

Dieta nevie ani v telefonate odpovedat na tak trivialnu otazku ako je co prave robis?

Stara jej tam sepka alebo jej matka. Dieta nidky nie je same pri telefonate.

Ked je u mna, ide do svojej izby a telefonuje, respektujem to. Viem, ze keby som silou mocou chcel, tiez by som mohol kydat na jej matku ale dieta by malo z toho chaos ale takto som stale zly len ja.

Ako prosim postupovat?

Matku som upozornoval na to ovplyvnovanie uz viac krat.

Byvaju spolu stary a aj dieta s matkou.

Existuje len sud? ziadne ine moznosti nie su?

Co moze spravit kuratela?

Dakujem pekne.
ivka70
29.07.15,19:19
Kolko rokov ma dcera?
Peggynka
29.07.15,19:50
To kto tu píše na jeden nick? Minule si bola žena so synom,teraz chlap s dcérou?:http://www.porada.sk/t268830-bezpredmetne-sudne-pojednavanie.html#post2742960
slovakiamail
30.07.15,05:48
7 rokov.
ivka70
30.07.15,05:57
Osobne si myslim, ze 7 rocne dieta moze mat problem odpovedat do telefonu na otazky, aj otcovi, ak s nim nema trvalejsi kontakt.

Nemal by si riesit to, ako sa k dcere spravaju doma, ak jej neublizuju.
Snaz sa skor vytvorit si s nou blizsi kontakt v case ,ekd je s tebou.
Tym, ze je u teba zavreta v izbe, skor ci neskor bude brat ak otrest, ze vobec k otcovi ist musi.
Dietatu sa venuj aspon v case, ked je u teba, aby malo moznost si vytvorit vlastny nazor na teba, neovplyvneny nazorom matky ci starych rodicov.
Vytvaraj jej program tak, aby ju bavilo byt s tebou a nemusela sa zatvarat do izby s telefonom.
slovakiamail
30.07.15,10:46
Ked u mna tak chodievame na vylety a vzdy mam pripraveny program.

Do izby sa zatvori vtedy ked telefonuje s matkou, to jej asi ona nakazala.

Ked je u mna tak je to ok ale ked chcem s malou telefonovat, telefonujem jej denne na vecer a takmer vzdy mi nic nepovie, velmi malo kedy sa stane, ze je sama sebou.

Osobne dbam na to aby sme si dlhodobo budovali skvely vztah ale tazko sa to robi ked ona pocuje od matky a starych aky som zly a pod. diabol je proti mne nic, podla starej.
slovakiamail
31.07.15,06:12
Jedno konto pouzivaju dve osoby, nezakazuju to podmienky pouzivania ;-)