džul
30.07.15,15:30
nadvazujem na vasu odpoved k mojej otazke ohladom majetkopravneho vysporiadania....moji rodicia su viac ako dva roky rozvedení..otec na nas prispieva ako sa mu chce..dnes mamine prisiel papier na majetkoprávne vysporiadanie,ze chce veci ktoré spolu nadobudli,pritom mamina s nim nic nenadobudla,on sa ku nam nastahoval bez nicoho..nadobudli spolu maximalne dlhy a všetky pozicky plati mamina...do troch dni sa ma vyjadrit ak nie tak pridu posudzovat majetok..dalsia vec je to,ze my vlastne bývame v dome maminho brata a dom je napisany na neho..je mozne aby sme mu museli dat peniaze alebo vratit veci ktore ziada, ked je dom bratov a my bývame v podnájme a pozicky plati mama?? dakujem za odpoved...
Otázka znie :este by som mala jednu otazočku...otec ziada aj veci,ktore on vobec nekupil,ale kupovala ich mamina alebo ujo...dalej ziada aj majetok,ktorý je už davnejsie vymeneny za nový ako šporak a pod. ...ako dokáže na sude,ze to kupil on,kedze nema ziadne bločky ani doklady a ziada vlastne to,co vobec nekupil,len si vymyslel...ako zisti sud,ze klame ? ci on si moze napisat hocico a my mu musime dat polovicu?? dakujem krasne...sme naozaj zúfali
Mária27
30.07.15,14:16
Napíšte vyjadrenie - čo nadobudli spolu v manželstve, čo priniesol on svoje ... Na súde sa bude dokazovať, môžete si pripraviť nejakých svedkov.