daria
27.10.04,10:55
Prosím o radu, ak mám v pracovnej zmluve zadanú hodinovú sadzu 50,- Sk
a v prípade dobrých pracovných výsledkov na základe súhlasu nariadeného mi môže byť vyplatená odmena .
Môžem na základe takejto formulácie vyplácať prípatky, napr. poobedňajší,
víkendový, nočný? Alebo to musí byť v pracovnej zmluve presne špecifikované po jednotlivích príplatkoch ? Alebo sa do zrhnúť do odmeny.
Aké riešenie by ste mi navrhovali?
Ak nemám v pracovnej zmluve špecifikované príplatky môžem ich vôbec vyplácať??? Ďakujem.
vladan
27.10.04,09:33
Daria, definuj, prosím, poobedňajší, víkendový a nočný príplatok. Ak ti zamestnanec pracoval cez víkend alebo v noci a máte pevný pracovný čas, čiže pracoval nad rámec týždenného pracovného času, čiže pracoval nadčas, tak tam si povinná dať mu príplatky podľa zákonníka práce. Alebo si mala na mysli niečo iné?
Myslím, že to, čo ti zákonník práce prikazuje ako výplatu nárokov, nemusíš mať zakotvené v pracovnej zmluve, stačí ak na konci pracovanej zmluvy dáš pozn., resp. bod, že PRÁVA A POVINNOSTI ÚČASTNÍKOV ZMLUVY SA RIADIA ZÁKONNÍKOM PRÁCE :-)
Pekný deň
Dadena
27.10.04,09:34
Myslím si, že odmeny a príplatky sú dva rozdielne pojmy. Je dobré ak máte v pracovnej zmluve definované príplatky, ale ak aj nie tieto Vám patria (napr. príplatok za prácu nadčas, nočnú prácu resp. pracovnú pohotovosť) v zmysle Zákonníka práce (samozrejme, že to záleží od povahy Vašej práce, resp. pracovného zaradenia). V každom prípade ak to nemáte presne definované v PP, stačí mať aspoň v záverečných ustanoveniach jeden bod, ktorý hovorí o tom, že všetky ostatné práva a povinnosti zmluvyných strán vyplývajúce z PP sa riadia ustanoveniami Zákonníka práce. Čo sa týka práce nadčas definuje ju § 97 ZP, § 98 hovorí, čo je nočná práca.
daria
27.10.04,10:45
ahoj vladan.
K tým príplatkov. Zamestnanci pracujú nie nad rámec svojho pracovného času, ale pracujú napr.poobede pri hod.mzde 50,- Sk majú príplatok za
poobedňajšiu prácu 5,- Sk, ak pracujú cez víkend je to ich riadna smena
majú príplatok 25,- Sk, ak pracujú v noci majú príplatok 10,- Sk.
Čiže nie sú to ich nadčasy.
Ďalšia Tvoja rada je aká? Môžem sa odvolávať na zákonník práce, ale tam
poobedňajšie a íkendové príplatky nie sú.
vladan
27.10.04,11:07
ahoj vladan.
K tým príplatkov. Zamestnanci pracujú nie nad rámec svojho pracovného času, ale pracujú napr.poobede pri hod.mzde 50,- Sk majú príplatok za
poobedňajšiu prácu 5,- Sk, ak pracujú cez víkend je to ich riadna smena
majú príplatok 25,- Sk, ak pracujú v noci majú príplatok 10,- Sk.
Čiže nie sú to ich nadčasy.
Ďalšia Tvoja rada je aká? Môžem sa odvolávať na zákonník práce, ale tam
poobedňajšie a íkendové príplatky nie sú.
daria, tie tvoje "vymyslené" príplatky (:D - prepáč za výraz) by som riešila formou odmeny (keď sa to dá zjednodušiť, tak prečo nie?). Alebo ak sa chceš trošku potrápiť, tak opravou pracovných zmlúv, kde by som to uviedla, lebo to nie je nárokovateľné podľa Zákonníka práce. Alebo ešte vypracovaním pracovného poriadku, a tam uviesť aké príplatky čakajú zamestnancov :)
Ak by som mala problém v zadávaní do softu (prepočítanie na odmeny), tak by som to riešila najschodnejšou cestou ... ale to už musíš vedieť ty.
Ak chceš vedieť môj skromný názor (na základe mojich možností a trpezlivosti), ja osobne by som to riešila formou odmeny.
pekný deň