Palo Jankovič
31.07.15,08:53
Ahojte.Nedávno som obnovoval továrenské nastavenie v tablete Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 PMP5101C ,odvtedy sa mi v ňom vytvorila ,,interná SD karta,, ktorá sa dá aj akože odpojiť.V tablete mám zároveň aj normálnu 32GB SD kartu,no na tú nemôžem nič ukladať ani presúvať,pretože ak chcem presunúť aplikáciu na SD kartu,presunie ju na tú internú.Nikdy predtým tam nebola,v tablete nemám možnosť vybrať kam sa majú aplikácie ukladať.

Mám to tam nejak takto

-Interná pamäť

-Internal storage
--Odpojiť kartu
--Vymazať kartu

-SD card
--Odpojiť kartu
--Vymazať kartu

Normálnu SD kartu som skúšal aj vymazať a nepomohlo.
Skúšal som obnoviť továrenské nastavenia znova,ale stále tam je.
misoft
31.07.15,08:25
Interná pamäť - myslí sa tým RAM, použiteľná v tablete.
Internal storage - vnútorné úložisko (integrované v tablete) - na ňom sú uložené (vo väčšine) ďalšie aplikácie - Android je uložený v ROM).
SD card - klasická SD karta
Palo Jankovič
31.07.15,08:35
nie,interná pamäť je tiež normálna vnútorná pamäť,na ňu sa tiež ukladajú niektoré aplikácie....ak chcem nejakú presunúť na SD kartu,tak to chce stále presúvať na tú čo sa tam sama vytvorila...avšak skúšal som si dať na normálnu SD kartu hudbu,a ide mi normálne v tablete spustiť
misoft
31.07.15,08:37
No pozor! Aplikácie sa síce dajú presunúť, ale pri spustení sa vracajú späť na internú pamäť - tá je totiž rýchlejšia ako externé úložisko a okrem toho - Android má k nej priamy prístup.
Palo Jankovič
31.07.15,08:41
ale inokedy to tam nebolo,až po obnovení nastavení,lebo keď tú internú kartu odpojím,tak všade mi píše že karta SD nebola vložená,pritom tam mám normálnu SD kartu