sara-ke
30.05.06,11:43
dobry den,

poradite mi:?
majitel firmy sa rozhodol, ze bude zamestnancom firmy(s.r.o.) chcem sa opytat co vsetko musim preto urobit, kde vsade to nahlasit ake dokumenty mi treba, poradite mi?? dik doteraz bol samoplatca.
Tweety
30.05.06,09:44
dobry den,

poradite mi:?
majitel firmy sa rozhodol, ze bude zamestnancom firmy(s.r.o.) chcem sa opytat co vsetko musim preto urobit, kde vsade to nahlasit ake dokumenty mi treba, poradite mi?? dik doteraz bol samoplatca. Postup je ako u každého zamestnanca. PZ, Vyhlásenie k zdaneniu, RLFO-SP, ZP-oznámenie, prihlásenie za zamestnanca, sám by sa mal odhlásiť ako samoplatca.
sara-ke
30.05.06,10:46
Tweety dik velmi :p
sara-ke
30.05.06,11:30
mam predsa este jednu otazku. to oznamenie do ZP : ak bol samoplatitel a teraz bude zamestnanec, takze udaje o oznamovatelovi bude vyplnat ako samoplatitel, alebo uz ako poistenec??
Tweety
30.05.06,11:34
mam predsa este jednu otazku. to oznamenie do ZP : ak bol samoplatitel a teraz bude zamestnanec, takze udaje o oznamovatelovi bude vyplnat ako samoplatitel, alebo uz ako poistenec?? Za firmu ho prihlási za zamestnanca mzdárka, alebo personalistka. Samoplatiteľ- sám sa odhlási( nemám s tým skúsenosť,) ale firma s tým nemá nič.