Michaela Markechová
31.07.15,19:27
Dobry den, potrebovala by som pomoct ohladom uctovania, mamina si zalozila zivnost, kupila fornetti, viete mi prosim poradit ako uviest kupu budovy na podnikanie,faktury a vsetko okolo toho co najjednoduchsie..potrebovala by som do toho zasvetit aj za financnu odmenu :)
Rozmyslam na online verziou konkretne nad evidujem.sk, mate s tym niekto skusenosti je to vhodne aj pre zaciatocnika ?

Najde sa tu niekto skuseny v danej problematike, so stipkou trpezlivosti a trochou casu ?

Za odpoved dakujem :)
veronikasad
31.07.15,17:29
ak chceš komunikovať s účtovníkom aj osobne, bolo by vhodné uviesť lokalitu (aspoň okres)
veronikasad
31.07.15,17:38
aké máš vzdelanie ? čo z podnikania, účtovníctva a daní máš už sama naštudované ?
Michaela Markechová
31.07.15,17:45
Mam bc. ucitelstvo ekonomickych predmetov, mam nejake teoreticke poznatky (mali sme par predmetov aj na tento smer, ale vacsinou len pedagogika a psychologia)ale nie na nejakej extra urovni, no ucim sa rychlo.Len potrebujem zasvetit,ukazat ako sa to da robit co najjednoduchsie a potom viacmenej skontrolovat 1-2 mesiace ci to robim dobre.
Som z Nove Mesta nad Vahom- TN kraj
veronikasad
31.07.15,17:52
stiahni si demoverzie účtovných SW a vyskúšaj, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať (ALFA+, POHODA, MRP ...)Evidujem.sk nepoznám, dlhé roky robím s ALFOU od Krosu, majú dobrý hotline, pravidelnú aktualizáciu a dobré výstupy, len dosť vysoká cena
Michaela Markechová
31.07.15,17:57
dakujem skusim pozriet..pogooglim a poskusam a uvidim co mi bude pasovat :)
veronikasad
31.07.15,18:01
Kros robieva minimálne raz ročne bezplatnú prezentáciu svojich programov v rámci Dní otvorených dverí (naposledy boli koncom mája, začiatkom júna). Zisti si či neplánujú niečo aj na jeseň, ak ano, doporučujem v rámci možností sa ich zúčastniť.
Alzik
08.01.16,09:34
Závisí či chcete musíte účtovníctvo z nejakého dôvodu účtovníctvo, alebo Vám postačujú paušálne výdavky či daňová evidencia. V prípade účtovníctva už ale budete potrebovať iný software a s najväčšou pravdepodobnosťou i účtovníka.