jeltur
03.08.15,17:55
vie niekto, že kedy ordinuje pán Sillik Jozef vo Vlčanoch? Každý deň nerobí, tak aby sme tam neišli zbytočne. Je to liečiteľ, ktorý vie zistiť správnu diagnozu a lieči bylinkami.
jeltur
03.08.15,16:03
Dakujem, toto je na internete, ale nikde sa nenachádza čas ordinácie. Toto t.č. možno už nie je aktuálne, nakoľko sa mu nedá dovolať.
buchač
03.08.15,16:05
Je to liečiteľ, ktorý vie zistiť správnu diagnozu a lieči bylinkami.
=========================================

Citujem :

Prídeš,dá ti do ruky takú železnú tyčku,a on Ti na ruke meria také body a vysvetľuje Ti,čo funguje a čo nie.napr.mňa meral a pýtal sa ma :máte problém s chrbticou, so ženskými orgánmi,bolieva Vás žalúdok......atď.potom Ti to isté spraví,len kolík do druhej ruky a vyzuješ si ponožku / alebo malej / a zmeria Ťa aj na nohe.No a na základe toho ti povie,čo je Tebe,alebo Nicol a dá jej homeopatiká.Stojí to celé cca 700,skk aj s liekmi.My sme tam už boli celá rodina,zatiaľ som spokojná.

ZDROJ:

Internet - Google, Bink, Yahoo, Safari

=================================

Pane Bože pomáhajže...a všetci svätí buďte mi na pomoci.
speeder
06.01.20,07:58
zdravim.pan sillik z vlčian je dobry liecitel . aj pan kucera z nededu z vedlajsej obce
misoft
06.01.20,10:08
mimotemy
Pri tebe nemusí byť na pomoci - ty ešte premýšľaš, skôr tí ostatní by mali žiadať takúto pomoc, lebo NEPREMÝŠĽAJÚ, ale veria šarlatánom.
kopretinka
06.01.20,11:16
Dátum si si pozrel??